Jump to content
Dogomania

nowy wyzelek


monikapal

Recommended Posts

Witam Wszystkich,

Melduje, ze w Poznaniu pojawila sie przecudna istotka... Celta, wyzel weimarski. Nasz nowy czlonek rodziny to maly diabelek;-) Na szczescie zdarza jej sie zasnac i wtedy my mozemy na chwile odetchnac...;-) jest rewelacyjna, marzylismy o takim piesku od kilku lat:-) jest bosko:-)

Mala czuje sie dobrze (w nowym domu od dwoch tygodni), jest kosmicznie inteligentna: w jeden dzien nauczylam ja "siadac", "zostawac" i "przychodzic" zarowno na polecenia glosowe jak i na gesty reki:-)

bede wdzieczna za namiary na osoby, ktore maja takie wyzelki, bo mialabym pytanka odnosnie jedzenia, a nie chce zameczac wszystkich forumowiczow;-) duzo czytalam o skladnikach, mala dostaje i karme sucha i gotowana, ale moj dylemat dotyczy ilosci (drastyczne roznice w poradach) i proporcji ryzu do miesa i warzyw...

pozdrawiamy wszystkie wyzelki i ich wlascicieli:-)

celta i monika

Link to comment
Share on other sites

Czesc :D

Dzieki za wskazowki. Chwile po wsylaniu tego maila przetrzasnelam dzial "zywienie":-) No i na pewno zabierzemy mala na jakies spotkanie na Cytadeli:-)

Zdjecia jeszcze nie mam, bo dopiero zaczelismy film (niestety, nie mam cyfraka). A nie dajemy rady robic za duzo zdjec, bo Celta jak widzi aparat, to chyba z przekory zawsze ucieka na swoje poslanie, a nastepnie wypina tylek na caly swiat;-) To naprawde prawdziwe polowanie, zeby uwiecznic jak jest mala. Ale jak tylko skonczymy film (mamy zamiar mocno powalczyc w ten weekend) to na pewno sie pokazemy:-)

pozdrawiam

monika

Link to comment
Share on other sites

Czesc :)

Hodowla nazywa sie Bobiecinski Las. Naprawde piekne pieski. Jesli chcesz zobacz sama link w linkowni (nie reklamuje, bo nie ja sprzedaje, to po prostu piekna strona :) )

A Tobie ile jeszcze zostalo czekania? Kiedy sie urodzi malenstwo i w jakiej hodowli?

pozdrawiamy

monika i Celta

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sorry że nie odp. ale zapomniałam o tym topicu:)

No więc teraz Ci o Soni troszke powiem:)

28 grudnia 2004 skończy roczek :new-bday:

imieninki ma 7 czerwca, tak jak Twój "Diabełek" :lol:

Co o niej gadać? JEst poprostu cudna i badzo madra, podobnie jak kazdy oinny weimarek:)

skad jestes dokladnie ? ja mieszkam na sobieskiego(piatkowo), a Ty?

Link to comment
Share on other sites

Czesc,

Wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszych urodzinek Soni!!! :D

(jutro chyba nie bede przy kompie, wiec na zapas;-)

No to to juz calkiem duza dama... Ale pewnie i tak rozrabia?;-)

I na pewno jest cudna, jak wszystkie wyzelki.

My sie dlugo zastanawialismy nad pieskiem. Naszym marzeniem (od ponad 5 lat!) byl weimar, ale najpier mieszkalismy na Lazarzu, wiec nie bylo szans, ani po prostu miejsca w okolicy na dluuugie spacery. Teraz mieszkamy na Plewiskach (wiec troche naciagnelam z tym Poznaniem;-)

Ale za to sa swietne tereny na bieganie i w koncu moglismy spelnic marzenia:-) I nie wyobrazamy juz sobie domu bez psa, a dokladniej domu bez wyzelka.

Zajrze niebawem do topikow spotkaniowych i moze jakis weimarkowy sped na Cytadeli? Umowimy sie na znaki rozpoznawcze to sie rozpoznamy:-)

pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Lubię wyżwy :) Ludzie moją kundlice bylą z miniaturą wyżła niemieckiego :o :lol: :lol: chociaż miniaturek nie ma :wink:

Monikapal to mieszkasz niedaleko mnie bo ja z Skórzewa jestem 8) Dziewczyny co powiedzie na spólny spacerek z dodatkiem jednego kundla :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...