Jump to content
Dogomania

Warsztaty Pracy Wodnej "Człowiek i pies - idealny team"


Psi Ratownicy

Recommended Posts

Mam przyjemność zaprosić na Warsztaty Pracy Wodnej "Człowiek i pies - idealny team" organizowane przez Fundację "Psi Ratownicy".

[URL="http://www.psiratownicy.pl/index.php?strona,doc,pol,glowna,1421,0,344,1,1421,ant.html"]"Człowiek i pies - idealny team"[/URL]

Zostało nam jeszcze kilka miejsc.

Warsztaty dla początkujących i zaawansowanych - będą różne grupy.
Grupy max po 3 psy i dla każdej z takich grup będzie instruktor.

aaa.... i jeszcze jedno:

zostały jeszcze domki A
i mamy możliwość dorezerwowania domków D, ale to trzeba szybko dać znać, bo znikają domki szybciutko....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psi Ratownicy']Mam przyjemność zaprosić na Warsztaty Pracy Wodnej "Człowiek i pies - idealny team" organizowane przez Fundację "Psi Ratownicy".[/QUOTE]

[URL="http://www.psiratownicy.pl/index.php?strona,doc,pol,glowna,1421,0,344,1,1421,ant.html"]"Człowiek i pies - idealny team"[/URL]

[FONT=Book Antiqua][COLOR=Black][SIZE=3]Witam serdecznie,[/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Black]

[/COLOR] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Black][SIZE=3]Z wielką chęcią chciałabym uczestniczyć w warsztatach dla początkujących organizowanych przez Fundację Psi Ratownicy.[/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Black]
[/COLOR] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Black][SIZE=3]Mam nadzieję,że moje wcześniejsze plany pozwolą mi na ten wyjazd.[/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Black]
[/COLOR] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Black][SIZE=3]Rozmawiałam z Iwoną Machoń-Pluszczyńską. Pytałam o to jak poradzić sobie na takim szkoleniu z dwoma psami? Myślę,że to może być doskonała okazja na zdobycie kolejnych doświadczeń i na sprawdzenie swoich i piesków umiejętności i predyspozycji do pracy. [/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Black]
[/COLOR] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Black][SIZE=3]Myślę ,że jeden z moich psów ( samiec - Maryl ) mógłby być dobrym uczniem. On uwielbia "pracować" , węszyć , szukać , pływać i skakać do wody. Robi to z ogromną radością i uśmiechem na pyszczku;). Równie wielką miłość do pracy przejawia jego siostra rodzona Beza - Malgosi i Zygmunta Jakubas. [/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Black]
[/COLOR] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Black][SIZE=3]Będę w kontakcie z Iwoną i jak się wszystko dobrze ułoży to zapiszemy się na warsztaty.[/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Black]
[/COLOR] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Black][SIZE=3]Iwonko! trzymajmy kciuki za Teqilkę. Mam nadzieję, że Twój piesek będzie pracowitym i zdolnym ratownikiem.[/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Black]
[/COLOR] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Black][SIZE=3]Serdecznie Cię pozdrawiam![/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Black]
[/COLOR] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Black][SIZE=3]Do zobaczenia.[/SIZE][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszymy z zainteresowania, i z dwoma psami można sobie doskonale poradzić - wielu z uczestników ma dwa psy - będziemy mieli ok 8 instruktorów i da się to załatwić.

Problem może być gdzie indziej: otóż kończą się miejsca... jeżeli dysponuję aktualną wiedzą to zostało chyba 5 domków 3-osobowych....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...