Jump to content
Dogomania

Warszawa - mix border collie na ulicy! Pilnie DT/DS/Hotel! Prosimy o pomoc ! MA DOM


Tara007

Recommended Posts

[quote name='Panca']biedny taki i smutny bo go nikt nie kocha:placz:[/quote]
Żeby chociaż znalazł się DT, w którym Misiek byłby bezpieczny i odzyskał zaufanie do ludzi... Ta psina cały czas żyje w strachu. Co robić? Gdzie go zabrać? :sad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proponuje dla Miśka dom tymczasowy w Serocku koło Warszawy:) 330 zł miesięcznie z pełnym wyżywieniem, spacerkami oraz wybiegiem:) Zeby się lepiej czuł możecie mu nawet wstawić jego osobista budę. Na razie wszystkie kojce są zajęte ale byłby pierwszy w kolejce. Generalnie czasem łaczę młode psiaki w jednym kojcu ale on chyba będzie potrzebował swojego indywidualnego także będzie musiał chwilkę poczekać. Jeżeli się zdecydujecie prosiłabym tylko aby piesek w trakcie transportu był odrobaczony i odpchlony (mieszkam w lesie a kleszcze grasują:() i żebyście zostawili dla niego pieniążki na szczepienia to zrobimy je tydzień po odrobaczeniu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Proponuje dla Miśka dom tymczasowy w Serocku koło Warszawy:) 330 zł miesięcznie z pełnym wyżywieniem, spacerkami oraz wybiegiem:) Zeby się lepiej czuł możecie mu nawet wstawić jego osobista budę. Na razie wszystkie kojce są zajęte ale byłby pierwszy w kolejce. Generalnie czasem łaczę młode psiaki w jednym kojcu ale on chyba będzie potrzebował swojego indywidualnego także będzie musiał chwilkę poczekać. Jeżeli się zdecydujecie prosiłabym tylko aby piesek w trakcie transportu był odrobaczony i odpchlony (mieszkam w lesie a kleszcze grasują:() i żebyście zostawili dla niego pieniążki na szczepienia to zrobimy je tydzień po odrobaczeniu:)[/quote]
Megii1, dziękuję bardzo.
W takim razie zbieramy kasę na hotel i inne wydatki...

[B]Stałe deklaracje:[/B]
30 zł - hop!

[B]Jednorazowe:[/B]
20 zł - hop!

Wszystkie informacje będę umieszczać w drugim poście, bo Tara007 nie zawsze ma możliwość wejść na dogo.

Link to comment
Share on other sites

No i jestem Hop ;) Kochany Misiek i oczywiscie nalezy mu sie pomoc. Wciaz zadaje sobie pytanie kiedy skonczy sie ta pieska dola :shake: ?
Hop, przepraszam, pewnie jest gdzies podane "konto" ale ja juz nawet sily nie mam szukac. Prosze, przypomnij lub podaj na PW to jutro rano cos podesle :p

Link to comment
Share on other sites

ja niestety mam dom już dopsiony na maksa. Mogę tylko wspomóc groszem i to też nie powalająco, wyczerpałam limit a do tego moje dwa koty chorują, i od lipca emerytura, a tych biedaków coraz więcej i więcej
tak więc na razie deklaruję 30 PLN jednorazowo. Podajcie konto do wpłat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maugo']ja niestety mam dom już dopsiony na maksa. Mogę tylko wspomóc groszem i to też nie powalająco, wyczerpałam limit a do tego moje dwa koty chorują, i od lipca emerytura, a tych biedaków coraz więcej i więcej
tak więc na razie deklaruję 30 PLN jednorazowo. Podajcie konto do wpłat.[/quote]
Maugo, dziękuję. :Rose:
Na razie zbieram deklaracje. Jak przyjdzie pora wpłat, to wszystkich powiadomię i podam nr konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama2']Hop , ja to lubie szybko.:evil_lol: Zle jest sie przyzwyczaic do pieniedzy na koncie. Jakos wole nie miec okazji. Sa tyle warte ile za nie mozesz pomoc ;) ([SIZE=1]no to sie pomadrzylam ). :oops: [/SIZE][/quote]
Kama2, przystopuj... :evil_lol:
Na razie zapiszę, że jednorazowo deklarujesz 200 zł. Jeszcze raz dzięki. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Widzę Serock k/Warszawy to pewnie u Megi. Skoro jest już tyle kasy, bo jest ok. 300 to zabierzmy go już teraz. Uzbieramy potem. Jeszcze coś mu się stanie a często tak bywa, że jak pomoc tuz tuż to jakieś licho się przyplącze.
Mogę go zawieźć, znam drogę;)
Dołożę też 50 zł na początek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Widzę Serock k/Warszawy to pewnie u Megi. Skoro jest już tyle kasy, bo jest ok. 300 to zabierzmy go już teraz. Uzbieramy potem. Jeszcze coś mu się stanie a często tak bywa, że jak pomoc tuz tuż to jakieś licho się przyplącze.
Mogę go zawieźć, znam drogę;)
Dołożę też 50 zł na początek.[/quote]
Tak, to hotel u megii1. :smile:
Jutro ja i Tara007 planujemy wyjazd do Miśka - jesteśmy wstępnie umówione. Megii1 mówiła, że nie ma w tej chwili miejsca dla Miśka...

Link to comment
Share on other sites

Aktualnie...

[B]Stałe deklaracje:[/B]
30 zł - hop!

[B]Jednorazowe:[/B]
20 zł - hop!
30 zł - maugo
200 zł - Kama2
50 zł - mysza1

[B]Bazarki:[/B]
Poker
fanty na bazarek - leni356

:loveu:

Kto jeszcze może pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...