Jump to content
Dogomania

Brutalne walki psów


agniesias

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...

Kacper91 oni traktują te psy jak maszynki do zarabiania pieniędzy nie jak swoje pupile bo nikt o zdrowych zmysłach nie wystawi psa do walki
miałam takich znajomych - panna powiedziała że może poświęcić swoją sukę ( buldog amerykański ) aby mi udowodnić że wygra z moim 2,5 letnim astem no koszmar wyrzuciłam ich z domu, nie wyobrażam sobie czegoś takiego
prosiliśmy ich aby do nas nie przychodzili z psem bo nasze nie akceptują obcych osobników ale co tam im było wsio ryba no i przyszli kilka razy i sunia była pogryziona przez nasze i po co pytam...???!!!!! moje psy potrafią otwierać sobie drzwi więc nawet zamykanie nic nie dawało
drudzy znajomi mają dorosłego staffika i chcieli sprawdzić jak sobie poradzi z moim jeszcze wtedy 6 miesięcznym szczeniakiem astka, chcieli wystawić go do walki z niedojrzałym małym psem!!!! - i czy to nie jest chore - powinni takich ludzi leczyć!!! Zerwałam wszelkie kontakty z nimi niestety w ostatnim czasie ciągle na takich debili trafiam !!!

Link to comment
Share on other sites

niestety walki są praktykowane w dalszym ciągu także w naszym kraju... psy są trzymane w piwnicach,szopach ,garażach tak aby nikt spoza kręgów nie widział psa i jego blizn. Na mojej dzielnicy jest facet który bardzo interesował się moim psem opowiadał o dziwnych walkach lecz gdy zaczęłam wgłębiać się w temat facet zaczął jakby się wycofywać z odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']a czy wiecie może czy w małopolskim ktoś coś taiego organizuje?[/QUOTE]

musiałabyś się w dane towarzystwo zagłębić , obserwować psy które wyglądają podejrzanie, przejść się do schronu dopytać czy były takie sygnały a nawet na policję w celu uzyskania info - mają także prawo odmówić podania takich wiadomości ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...