Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mtf zalesie']staram sie robic syterylki z funduszu wg potrzeb,jak dobry dom to mozemy oddac bez sterylki.SAMBA juz w domu - takze ogloszenia nieaktualne[/QUOTE]

właśnie na razie z wątku, który założyłam o poszukiwanym psiaku, i na którym pokazałyśmy Sambę ona się najbardziej spodobała.....

Link to comment
Share on other sites

marzenka- jakbys miala troche czasu to usun Sambe z dzialu do adopcji i na tym watku na dogo trzeba napisac ze 4 suczki wysterylizowano z FS.
Pani Ala znowu ma jeszcze inne szczeniaki ktore jeszcze sa bardzo male- podejrzewam ze bierze je od hycla G. za marna kase bo brakuje pieniedzy na pokarm.....

HELP .....

Link to comment
Share on other sites

Chłopak z koszyka też w DS. trzy czarne zostały i cała reszta. Są szczeniaki jamnikowate po jakiejś prawie jakmnikowatej suni z warki z pustostanu.

Widziałam ten wątek, pani Ala by Samby nie oddała na podwórko. Nie wiadomo co z nią, mała ma padaczke. Dostała łagodnego ataku w ten piątek albo czwartek, w DS jest od miesiąca. Pani spanikowała. Chciała ją oddać. Okazało się, że na Paluchu jej nie chcieli dać psa. Kurna mać, ja tam amstaffa adoptowała i nic ich niie obchodziło gdzie pies idzie.... A tej pani psa nie chcieli dać? wtf? Ogólnie to dom raczej dobry, poprzedniego psiaka długo ratowali, nowotwór miała. Pięniędzy u nich nie brak ale chcieli żebyśmy im sterylke dali gratis.... Ja nie wiem co będzie z tym domem. Póki co Samba jest u nich, zobaczymy. Najwyżej DT będzie trzeba szukać.

Maila sprawdzam w miarę regularnie. W grudniu trzeba 150 zl za serwer opłacić, muszę znowu zbiórkę zrobić. Mam sporo gratów na bazarek, ale ja nie mam jak go prowadzić ani pilnować wpłat bo mi dogo świruje co widać po godzinach wpisów moich. W środku nocy mnie wpuszcza.

Link to comment
Share on other sites

To nie chodzi o kupujący, tylko o kogoś kto zrobi bazarek jak dostarcze zdjęcia, ogarnie ten wątek oraz wpłaty :/ wysyłkę biorę na siebie.

Ogólnie Samba była odrabaczana i zaszczepiona. Pani Ala szczepi i odrobacza psy.
Nie wiem co będzie dalej, pani Ala rozmawiała z ludźmi, którzy znają tych państwa, bo po sąsiedzku jest pani, która adoptowała od nas innego psiaka jakiś czas temu. Oni mieli wcześniej dalmatynkę, dbali o nią, kochali i leczyli. Ci państwo to emeryci. Ja myślę, że ta pani się przestraszyła. Niedawno po długiej chorobie uśpiła psa, więc może to był impuls do panikowania. Dodatkowo poczytała w internecie o padaczce, ale nie zdaje sobie sprawy że z padaczką da się żyć. Sąsiadów sunia odeszła w wieku 15 lat po 9 latach choroby. Ataki były sporadyczne i bardzo lekkie.
Samba u nas nie miała ataków. Mam nadzieję, że to się dobrze skończy.

Szczeniaków nie ma, miałam dostać od weta dostać zdjęcia ale od 2 dni czekam i nic... :/

Link to comment
Share on other sites

niestety ,mialam 2 zapytania jedno o szczeniaki/czy trzeba cos placic- odpowiedzialam ze wypadaloby zwrocic za szczepienia i cisza,pewnie wystraszylam, nawet nie wiem czy dobry dom/ drugi pan wzial adres i podalam tel pani ali aby oddzwonila do niego i tez cisza. Moze zrobie tym 2 rocznym suczkom ogloszenia wyroznione, bo zaraz ludzie beda mieli na glowie swieta .szczeniakow poszlo 4 a 6 nadal jest.gdybym cos wiedziala o adopcjach to napewno napisze szybko...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...