Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

Tutaj są pakieciki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247560-Jutro-koniec-Ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory-do-1-11-do-21-00/page18[/URL]. Jak dasz radę to wstaw bo ja dopiero pewnie w sobotę będę wstanie :(. Acha ja już pisałam, że Tramp ma dom, żeby go wycofać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poprosilam o przedluzenie bazarku bo nie nauczylam sie wklejania zdjec na dogo.
dla ulatwienia zebralam tylko teksty
1.Mala-suka ,wiek okolo roku, po sterylizacji, po podstawowym szczepieniu,zywa.kontaktowa do ludzi i dzieci,zaczepia inne psy do zabawy,jedno oko niebieskie po przodkach husky,wielkosc do pol lydki,waga okolo 15 kg
2.bezowa Samba suka ,wiek okolo roku , szczepienia podstawowe wielkosc do pol lydki, przypomina szczeniaka labradora rowniez z charakteru,wesola ,bezproblemowa w kontaktach z innymi psami .nadaje sie do domu z dziecmi,czeka sterylizacje
3.ruda Rumba suka niespelnna roczna - nie miala jeszcze cieczki, wielkosc mniejsza niz do pol lydki ,waga okol 14 kg,spokojna .,ulegla do innych psow,nadaje sie do domu z dziecmi,czeka na sterylizacje.szczepiena podstawowe

tel kontaktowe do ogloszen-514 974-090,886 217 379,669 188 002,696 090 920

Link to comment
Share on other sites

teorie o oku powtorzylam po pani ali.na bazarku czytalam o doplacie i skontaktuje sie z zalozycielka w/s doplaty za wyroznienie.Moze jestes oblatana na fb ,bo tam Sylwia z ok.warki oglosila swoje szczeniaki a ja pomagam odbierac tel. i juz dzisiaj dzwonilo 2 chetnych-podpowiadam gdyby tam nie znalezli to pokaze inne.. u pani ali poszly 3 sztuki szczeniat z koszyka/zdjecie 7 w koszyku/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']a moze umiesz wkleic zdjecie /najlepsze twiom zdaniem Samby z dzialu adopcji strony inernetowej przytuliska na watek powyzej wymieniony przez Malagos[/QUOTE]

Już wstawiałam Sambę :)
Potem cały ten watek na "szukam psa" dam do poczytania pani, nich sobie wybiorą.

Link to comment
Share on other sites

taaa, założymy koło ZBoWiD ?:eviltong:

[IMG]http://p2.kciuk.pl/p2.kciuk.pl/507d54261b28c5ba079872ee561623a7.jpg[/IMG]


a mnie [B]kopiowanie[/B] pomyliło sie ze [B]wstawianiem [/B]zdjęć - wesołe jest zycie staruszka!

Edited by mimiś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']poprosilam o przedluzenie bazarku bo nie nauczylam sie wklejania zdjec na dogo.
dla ulatwienia zebralam tylko teksty
1.Mala-suka ,wiek okolo roku, po sterylizacji, po podstawowym szczepieniu,zywa.kontaktowa do ludzi i dzieci,zaczepia inne psy do zabawy,jedno oko niebieskie po przodkach husky,wielkosc do pol lydki,waga okolo 15 kg
2.bezowa Samba suka ,wiek okolo roku , szczepienia podstawowe wielkosc do pol lydki, przypomina szczeniaka labradora rowniez z charakteru,wesola ,bezproblemowa w kontaktach z innymi psami .nadaje sie do domu z dziecmi,czeka sterylizacje
3.ruda Rumba suka niespelnna roczna - nie miala jeszcze cieczki, wielkosc mniejsza niz do pol lydki ,waga okol 14 kg,spokojna .,ulegla do innych psow,nadaje sie do domu z dziecmi,czeka na sterylizacje.szczepiena podstawowe

tel kontaktowe do ogloszen-514 974-090,886 217 379,669 188 002,696 090 920[/QUOTE]


[SIZE=4][B]NIEEEEEEE PODAWAĆ W OGŁOSZENIACH TEGO NUMERU 669 188 002 BO TO NIE JEST JUŻ MÓJ NUMER OD 2 LAT.[/B][/SIZE]

Numer do mnie, jaki można podawać w ogłoszeniach to numer ten: [COLOR=#375E2C][FONT=verdana][B]535-489-815[/B].
[/FONT][/COLOR]
Numer prywatny mogę podać na priv.

Jeżeli ktoś już podał stary numer w ogłoszeniach bardzo proszę o zmianę, bo powtarzam od dawna że to nie jest numer do mnie!! I później ja się tłumaczę osobie, która z tego numeru korzysta z dziwnych telefonów oraz zdjęć szwów u psa. Wysyłałam informacje z nowym numerem do wszystkich w formie sms oraz mail, jak tylko zmieniłam numer. Skąd on się w ogóle nadal pojawia?? Na stronie od dawna go nie ma podanego.

Edited by Marzenuś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']marzenka to ja mam i podalam ten numer ale przysiegam ze nie dostalam sms od ciebie o zmianie numeru nigdy- od pani aliny biore.napisze do osoby od ogloszen,jest tam moj numer rowniez[/QUOTE]

Ale ja dzwoniłam do Pani i zawsze dzwonię z mojego aktualnego numeru ewentualnie z tego który podaje w ogłoszeniach ;)
A pani Alina też dzwoni na mój aktualny numer albo stacjonarny. I pani Ala również. Zaraz go wyślę jeszcze na pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...