Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mimo to podrzucę, sytuacja przytuliska jest mało nagłosniona,na wątku brak aktualizacji -pewnie dlatego nikt tu nie wchodzi,ale przecież zawsze w tak dramatycznej sytuacji pomagamy?:razz:
przelałam grosz , moze ktoś zechce dołączyć? chociaz 5-10złoty, podaje raz jeszcze konto:

[COLOR=#3E3E3E]FUNDACJA AZYLU POD PSIM ANIOŁEM
03 1020 1042 0000 8802 0109 6528
ul. Kosodrzewiny 7/9, 04-979 Warszawa
z dopiskiem "dla przytuliska Warka"

z fb:" [/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Brak funduszy na karmę i na opiekę weterynaryjną. Sterylizacje stoją, bo pilniejsza jest karma. A przy 70 psach karmy potrzeba dużo. Nie mamy sponsorów, nie mamy wolontariuszy na miejscu, którzy mogliby przygotować psy do adopcji. Pani Ala jest całkiem sama ze wszystkim."

[SIZE=3]smutne to bardzo..[/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Bo to trzeba pokazać zdjęcia, dać opisy, podnosić codziennie, zapraszać ludzi - samo podanie np.strony, gdzie są zdjęcia, nie wystarczy, tym bardziej wydarzenie na fb, bo nie każdy ma. I ciągle uaktualniać, wtedy będzie pomoc.

Link to comment
Share on other sites

1,nie umiem przenosic zdjec ze strony przytuliska na dogo
2.opisy sa takie jakiem mamy od pani ali - wiecej wycisnac od niej sie nie da
3,po co przenosic wszystkio ze strony internetowej skoro na watku malokto bywa,pani ala ciagle ma klopoty z telefonem,gubi komorki,odbiera tel noca- wlasciwie kontakt najczesciej ma pani alina tez nocny
4.nie mam co tam jezdzic- przeszkadzam w natloku psich zajec,kasa na benzyne bardziej jest przydatna na karme
5.nie ma wolontariuszy w okolicy - kozienice maja swoj watek i przytulisko
6.reasumujac nie ma kto sie tym zajac -poswiecic kupe czasu i pieniedzy na nocne telefony
7.pani ala jest niekomputerowa i niekomorkowa ,niesamochodowa i nie wykazuje checi nauczenia sie czegokolwiek z powyzszego dzialu
8. moge tylko wplacac co miesiac
9.ogloszenia robila tula ale co z tego jak dodzwonic sie ciezko

Link to comment
Share on other sites

Telefony odbieram ja. Albo Tula. Albo pani Alina. To nie jest do końca tak, że nie da się dodzwonić.

Pani Ala ma zepsuty przez psy telefon stacjonarny. A że mieszka w totalnej dziurze tam nawet na czubku drzewa nie ma zasięgu.
Kawałek dalej (dosłownie) mieszka moja babcia. Żeby zadzwonić gdziekolwiek musiałam pół wsi wędrować. Dlatego komórka u pani Ali mimo wszystko nie zdaje egzaminu. I kto ma ją nauczyć obsługi komputera i internetu? Nawet gdyby chciała nie ma na to czasu. Ani pieniędzy na abonament. Mobilny nie wchodzi w gre - nie pociągnie zasięg.
Pociągiem z Piaseczna jedzie się godzine, z Warszawy 1,5h. Od pkp to dwa kroki. No, może 10. Ludzie ze wsi to... wsioki. Dosłownie. Oni nogi pod kłody rzucą, wyzwą od wariatek i spluną przez ramię. Tak wygląda ich wsparcie. Czasem jeszcze wrzucą przez płot.
Pamiętacie Daisy, kaukaza? wiozłam ją od ludzi z tej wsi do Milanówka. Po przybyciu na miejsce okazało się, że to... moja rodzina. Moja rodzina uwiązała psa, szczeniaka do drzewa w zimie a budą była decha oparta o owe drzewo. Jak zabierałam psa śmierdział przeokrutnie. Była zaniedbana. Mają to samo nazwisko. Dalsza rodzina, ale jednak. Nawet nie okazali wstydu. Nic. Tam nie ma dobrych ludzi. Praktycznie wcale.

ja pracuje po 8 godz 6 dni w tygodniu. Wracam do domu na 19, 20. Sama miałam takie problemy, że niemal w depresje wpadłam i nie miałam siły kompletnie na nic. Pani Ala chce zakończyć działalność przytuliska bo nie ma już sił. Ona sama jest na skraju wycieńczenia i depresji. Porozmawiam z nią, może to nie jest ostateczna decyzja. Gdyby byli jacyś wolontariusze na miejscu byłoby znacznie łatwiej. Ja nie wiem nawet skąd pani Ala weźmie opał na zimę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fundacja "Dom Tymianka" chciałabym pomóc w ogłaszaniu psiaków, ale na stronie do adopcji są tylko 22 psy, a tutaj mówi się o 76. Czy ktos jest w stanie podesłać zdjęcia i teksty do ogłoszeń psiaków? Odezwijcie się w tej sprawie do założycielki fundacji Dom Tymianka Renaty pod adres [email][email protected][/email]

możemy ogłaszać na fb i na największych portalach
może przydałyby się jakieś plakaciki z dramatycznym apelem o pomoc???

Link to comment
Share on other sites

1.pani ala uwaza ze pozostale psy nie nadaja sie do adopcji lub sa jej psami zabranymi z warszawy
2.bardzo dziekujemy za mozliwosc ogloszen i napewno skorzystamy- tzn, mam na mysli marzenke sprawniejsza odemnie komputerowo
3.zdjecia te ze strony internetowej chyba nie sa zle,klopopt jest tylko z wydobyciem lepszych tekstow od pani ali bo ona tylko zna psy
4.gdyby byl potrzebny kontakt z pania ala to chetnie oddzwania jak podamy numer bo ma jakis duzy abonament na telefon

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

na miejscu jest tylko pani ala,ktora organizuje sterylke przez tel jak rowniez oplaca transport-ja komunikuje sie z przytuliskiem przez pania aline /jej kolezanke bez samochodu z piaseczna/ z ktora rozmawia nocami przez telefon.ze zdjeciami pomaga marzenka /bez samochodu, piaseczno/ oraz ogloszeniowo tula/ z radomia tez bez transportu/,pisze zeby wiedzialy co sie dzieje jak zajrza na watek,
jestem zagranica chwilowo i tylko klikac moge.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Matko. Stoczyłam batalię i udało mi się zalogować wreszcie.

To jest ta sunia po sterylce, Nora.

[IMG]http://i725.photobucket.com/albums/ww251/Marzenia_88/PA134391_zps2c1e6d5c.jpg[/IMG]

[IMG]http://i725.photobucket.com/albums/ww251/Marzenia_88/PA134389_zpsf8f5574b.jpg[/IMG]

[IMG]http://i725.photobucket.com/albums/ww251/Marzenia_88/PA134379_zps72f189c8.jpg[/IMG]

[IMG]http://i725.photobucket.com/albums/ww251/Marzenia_88/PA134378_zpsfdd67a75.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...