Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

Oczywiście, że nie wolno się poddawać. Wrzuciłam prośbę na malamuty, pitbule, u jamora, pisze po znajomych, wrzuciłam na molosy. Latam po fb też po profilach. Musi też ktoś być obecny na wydarzeniu. TLumaczyć, odpowiadać......piszcie wszyscy maile, proście znajomych żeby słali dalej. Wysłałam ok 300 pw dzisiaj na innym forum. Poprosił dogomaniaczkę, która pisze na forum motoryzacyjnym o wrzucenie prośby o głosy.
jutro też działam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lilith27']Oczywiście, że nie wolno się poddawać. Wrzuciłam prośbę na malamuty, pitbule, u jamora, pisze po znajomych, wrzuciłam na molosy. Latam po fb też po profilach. Musi też ktoś być obecny na wydarzeniu. TLumaczyć, odpowiadać......piszcie wszyscy maile, proście znajomych żeby słali dalej. Wysłałam ok 300 pw dzisiaj na innym forum. Poprosił dogomaniaczkę, która pisze na forum motoryzacyjnym o wrzucenie prośby o głosy.
jutro też działam.[/QUOTE]

wow-to sie nazywa dzialanie. szacun

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']Oczywiście, że nie wolno się poddawać. Wrzuciłam prośbę na malamuty, pitbule, u jamora, pisze po znajomych, wrzuciłam na molosy. Latam po fb też po profilach. Musi też ktoś być obecny na wydarzeniu. TLumaczyć, odpowiadać......piszcie wszyscy maile, proście znajomych żeby słali dalej. Wysłałam ok 300 pw dzisiaj na innym forum. Poprosił dogomaniaczkę, która pisze na forum motoryzacyjnym o wrzucenie prośby o głosy.
jutro też działam.[/QUOTE]

Super!Jeszcze nie wszystko stracone!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/12766_385087761567308_1478799909_n.jpg[/IMG]


oddaj GŁOS - to nic nie kosztuje, a możesz wspomóc PRYWATNE PRZYTULISKO gdzie pomoc dostają niechciane i porzucane z okolic Warki (mazowieckie). Okolice gdzie funkcjonuje PRZYTULISKO PANI ALI - to patologia jesli chodzi o problem bezdomności zwierząt domowych. ODDANIE GŁOSU TO CHWILA, a psiaki będą miały zabezpieczenie w karmę na jedną zimę.
Link do ankiety gdzie oddaje się GŁOS (zanim zagłosujesz przeczytaj regulamin i PAMIĘTAJ o weryfikacji głosu):
[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15948[/URL]
JEŚLI nie możesz poradzić sobie z oddaniem głosu - TUTAJ jest grupa wsparcia
[URL]https://www.facebook.com/events/302954626484091/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']Jak wszyscy ruszymy dupy, to damy radę

Ala miała 8% teraz ma 10%[/QUOTE]

no i proszę jest 11%

[quote name='Marzenuś']Jesteście cudowne!

Tak zaatakowałam FB, że cud że nie ma bana za spamowanie. Maile również poszły i jutro pójdą następne.
Chciałam napisać do lokalnej gazety ale za późno już, gazeta poszła do druku.[/QUOTE]

do radia da radę?

Link to comment
Share on other sites

Padam
ponad 300 pw na forum psiowym innym wysłałam
przeleciałam oba swoje maile
piszę do ludzi na fb


jakby był ten filmik to na Youtube bym wrzuciła

kilka profili udostępnia Anity fotkę i Apel
idzie w świat news


nie mogę już, dobranoc


jutro nie wiem ile zdąże zrobić
w weekend raczej nic się nie uda

proszę mobilizujcie siły
niech ktoś będzie na wydarzeniu, pilnuje ludzi, żeby głosowali

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzenuś']Taki zlepek zdjęć jest prosty. Wystarczy to w movie maker wrzucić. Zdjęcie, jakiś tekst np czy coś.
Jak masz jakąś wizję tego jak miało by to wyglądać to napisz co i jak a zrobię taki projekcik.[/QUOTE]

cokolwiek, kilka fot razem, żeby bylo ot tak
pod spodem apel się wrzuci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...