Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mtf zalesie']zadzwonie do pani eli zeby cos przez plot dala,wode zostawilam 10 l w baniakach,moze kotom zostawic suche bo pani ela kotow nie lubi,zadzwonie do Marzenki jak nie odezwie sie na watku. Janka jak mama sie czuje..[/QUOTE]

mama niestety bardzo średnio...
dobrze - czekam na wieści w takim razie co i jak ustalicie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzenuś']Podjade tylko dajcie mi klucz bo za cholere nie wiem gdzie jest mój a jak znowu będę wchodzić przez płot to w końcu sąsiedzi policje wezwą...[/QUOTE]

Nie rozumiem, o czym Wy piszecie - jakie ploty, jakie koty, jakie karmienie? Kogo i gdzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Nie rozumiem, o czym Wy piszecie - jakie ploty, jakie koty, jakie karmienie? Kogo i gdzie?[/QUOTE]

malagos przepraszam pokręciły mi się wątki :roll: koty i płoty to tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/194994-Piaseczno-k-Warszawy-Zmar%C5%82-opiekun-a-co-z-psami/page24[/url]

sorry stara już jestem ;)


Marzenuś klucz mamjeden swój - mogę Ci go dać jaK będę wyjeżdżać tylko prosze przypomnij mi adres swój na pw ...

potem możesz mi go o dowolnej porze 4 maja wrzucić do skrzynki - mieszkam bliziutko od rzeczonej posesji to się nie nałazisz zbytnio ;) a skrzynka jest na płocie nawet jak mnie nie ma ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Mam pytanie czy wiesz co się stało z dwoma psiakami o których napisałaś  ? Moja koleżanka z pracy tam mieszka i razem z sąsiadami opiekowali się nimi: dawali jeść, odrobaczali itp. Psy miały budę i nagle zniknęły. Koleżanka się martwi co się z nimi stało bo po ich zniknięciu ktoś zniszczył jedną ścianę budy i podejrzewa,że ktoś im zrobił krzywdę. Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację.
Link to comment
Share on other sites

mozna zadzwonic do pani Ali prowadzacej przytulisko- zna pana G . i pania B,ktrorzy maja swoje przytuliska w sasiedztwie i w przypadku psow bezdomnych gmina zleca odlowienie jednej z tych osob,kolezanka niech dzwoni na komorke w porze obiadowej lub pozno noca.nie wiem co z psami sie stalo- nikt nie odp. na apel na fb ani tu nikt nie zagladal do tej pory..

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...