Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny czy Karmen - taka pekińczykowata czarna jest jeszcze u p.Ali? Dostałam zapytanie w jej sprawie, kobieta pyta czy jest możliwość dowozu do Warszawy czy sunia jest wysterylizowana. Nie zostawiła niestety nr tel.

Link to comment
Share on other sites

janka ty masz przyjechac -bedziesz miala podawane psy przez plot i tak bedziesz robic zdjecia,a tak w ogole to robilysmy tyle zdjec i co z tego...pomylilam psy i pies Dropsik jest suka Klara podobno....a zdjec Karmelka to nie mamy...juz mam dosyc..powodzenia jesli komus starczy cierpliwosci tylko psow szkoda ze tam sie zmarnuja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']janka ty masz przyjechac -bedziesz miala podawane psy przez plot i tak bedziesz robic zdjecia,a tak w ogole to robilysmy tyle zdjec i co z tego...pomylilam psy i pies Dropsik jest suka Klara podobno....a zdjec Karmelka to nie mamy...juz mam dosyc..powodzenia jesli komus starczy cierpliwosci tylko psow szkoda ze tam sie zmarnuja...[/QUOTE]

o matko....

sama to nie mam po co jechać ...

jak to przez płot? to jakieś szaleństwo jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']powiedz mi tylko bo ja napewno jeszcze nie mam nic ze sluchem ani pamiecia tym bardziej ze nie robilam nic tylko notowalam- czy dropsik jest klara...[/QUOTE]

nie mam najmniejszego pojęcia ...

z resztą - w tym mętliku to o pomyłki nie trudno a prawda jest taka - nie można mieć tylko wymagań i nie współpracować w nawet najmniejszym stopniu
nie może tak byc że ileś tam osób z trudem znajduje czas i nie oszukujmy się też środki żeby tam pojechac a w zamian dostaje wyłącznie pretensje

mam wrażenie że Ala się za mocno zapętliła i ma problem z rozróżnieniem co jest dobre dla tych psów...
psom nie będę robić zdjęć przez płot sama (sic!) bo są półdzikie i wystraszone więc albo mi zwieją albo nie zrobię zdjęcia bo będę kurczowo je trzymać ... tak się nie da i już!
a czy dropsik to klara czy klara to jeszcze coś innego nie wiem - bo niby skąd i jak mam się dowiedzieć? przeciez nie tak dawno pisałam tutaj że pojadę to bym powyjaśniała, pokazała jej te fotki to nie chciała...


ja przepraszam - jestem zawsze chętna do pomocy ale nie mogę być na ,,pstryk" i to jeszcze do ostatniej chwili się zastanawiać czy zostanę wpuszczona bo może będę nie w porę ...


z psów z tego co wiem miała rozetka pojechać, kluseczka i chyba samanta (do kogoś od p.Aliny bodajże) ale czy pojechały to nie wiem ...
dzwoniła do mnie pani chyba tydzień temu w poniedziałek z pretensją że wzięła wolne bo miałam jej przywieźć Kluskę ... no ludzie - ja jak mam gdzieś jechac to zazwyczaj wiem gdzie i kiedy ...

ech ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']tylko psów żal....[/QUOTE]

no dokładnie ...
Wybacz Ty Marzenka ale nie wiem co Cię tak ubawiło ...
nie mam tyle czasu co kiedyś bo moja Matka ma raka ... ups... takie tam niedogodności z codziennym jeżdżeniem do szpitala - pewnie dlatego nie mam cierpliwości żeby się dopasowywać którą miałam wcześniej ...

mimo wszystko postaram się tam pojechać jakoś ...
z tym, że wychodzi na to że mam sama jechać co niestety nie da rezultatu a Ala sama z tymi psami nie da rady bo jak?

dojdzie do jakiegoś dramatu i wtedy zabawnie już nie będzie ale cóż - taki lajf prawda?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Marzenuś']Słuchajcie, na zdjęcia mogę pojechać. Ale umywam ręce od wszelakich innych kontaktów z panią Alą. Moje nerwy mają cienkie granice, ona jest zbyt wiele razy przekroczyła.[/QUOTE]

no widzisz - już lepiej ;)

jak się wszyscy wypną to będzie masakra ...

nie wiem kiedy - może za tydzień?

Link to comment
Share on other sites

marzenka podpisuje sie pod twoim postem -do kontaktow najbardziej Janka sie nadaje - po ostatnich klamstwach ze dom z warki byl nie z pania ala umowiony tylko z panem G.majacym swoje psudoprzytulisko obok -chec do kontaktow odeszla wzmocniona wiadomoscia ze przepadl potencjany ds kolo grojca szukajacy nieszczeniaka do domu nie do kojca.mysle ze syn pani Ali lub ktos inny zyczliwy czytajacy watek przekaze aktualnosci-pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja nie mam jak bo w tygodniu koleżanka ma samochód zajęty :/

Dostałam od Mariusza Taubera zdjęcia. Jednego psa znam to chyba jest Dropsik. Tak zgaduję, drugiego nic a nic. Ktoś jakby wiedział co to za stwory proszę o info, bo na chwilę obecną to ja nie wiem co mam z tymi zdjęciami zrobić.

Edited by Marzenuś
Link to comment
Share on other sites

1.ja mam samochod z wypozyczalni bo moj w naprawie, w sobote wyjezdzam na urlop.sterylki tez robili w soboty jak ostanio wozilam,pisze na watkach kozienic ale nic z tego nie wynika
2.z ostatniej rozmowy z pania ala wynikalo ze Dropsik to suka,,, tylko ja zle zapislam chociaz jestem pewna ze mowila o tym psie Dropsik...wiec jestem tego szczegolnie ciekawa- gdzie masz te zdjecia -czy na fb czy na stronie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']jestem na urlopie od soboty do 10 maja -nic nie wiem, moze spytac pani aliny...[/QUOTE]

może tutaj te fotki wstaw? nie wiem też ...


mtf i Marzenuś - mnie nie będzie od 1 maja do 4 więc trzeba wymyslić co z Reksiem...

wyjeżdżam 30 to jeszcze im dam jeść (może dużo na 2 dni?) a potem jak wrócę 4 to nawet w nocy mogę polecieć - zostaje 2,3 maja ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...