Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

[quote name='mtf zalesie']1.jest zgoda FS na zwrot za sterylki Samanty i Kiki- wysle sms pani Ali.zawiezie ona lub moge teraz pojechac jak dopasuje sie jakis transport
2.wezme sie za oglaszanie Berty,Azy,Bodzia,Milej,Samanty i chyba jeszcze Karmelek zostal,przypominam ze kluska ma pakiet gratis u Juldan
3.zdjecia ladne ale czekam na reszte z naszej wizyty[/QUOTE]

1. samanta ciachnięta wczoraj
2, azę, bertę, bodzia planowałam ogłosić z pakietów od wiosenki- podarowała pięć dwa już wykorzystałam
3. jaką resztę?

[quote name='mtf zalesie']mialam na mysli Sare nie Samante.moze zajrzy Marzenka bo trzeba uzupelnic zdjecia na stronie internetowej[/QUOTE]

Sara to ta co ma z siostrą razem iść do adopcji? co się tak kochają? ;) jeśli tak to mam jej jedną niezłą fotkę zaraz wrzucę

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='JankaBezZiemii']Marzenuś może umieść te dane konta w pierwszym poście i na fejsie i apel o 1%?[/QUOTE]

[quote name='mtf zalesie']marzenus odpowiedz wiosence o opcji udostepniania fb bo ja ciemna jestem w tym temacie[/QUOTE]

[quote name='JankaBezZiemii']Marzenuś wysłalam zamówienie na maila przytuliska

przekaż to prosze do dziewczyn z Mielca bo sprawa jest pilna - czekają wszyscy na to zamówienie[/QUOTE]

[quote name='Marzenuś']Dobra, ja robie zbiórkę na stronę, Maciek mi jeszcze doda opcje podmiany zdjęć w ogłoszeniach bo strasznie mi tego brakowało.
Mam pierwszego chętnego na deklarację wpłaty za serwer, nie napisał mi Pan ile przeleje ale zaraz zapytam.

I za chwile dodam psiaki na stronę, przepraszam za opóźnienie ale mam coś z oczami i unikam kompa jak ognia ostatnio.[/QUOTE]

[quote name='JankaBezZiemii']Marzenuś jeszcze Pedro
tu na stronie wyżej post

podpisz Pimpka bo bezimienny :)

i pod rozetkami ktoś o adopcję pytał :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Marzenuś']Dostałam takie coś:

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Witam,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]jestem wolontariuszką SOS Koty Mielec z mieleckiego schroniska, w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej z Panią Alą, proszę złożyć Wasze zamówienie w formie: link i ilość sztuk na kwotę 3 186,50 zł brutto. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pozdrawiam Serdecznie

[SIZE=2][FONT=arial black]nie wiem o co kaman?
Zdjęcia wrzuce i na fb i na str jutro.[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

[quote name='JankaBezZiemii']Marzenuś daj mi na pw maila tej dziewczyny z Mielca - zajmę się tym ;)[/QUOTE]

Marzenuś ....

wysłałaś to zamówienie? nie można się z Tobą skontaktować, nie piszesz, telefonu nie odbierasz, nikt nic nie wie ...
Ala nie ma karmy i nie wie czy za ostatni grosz i pożyczki kupować czy to jest zamówione i zaraz dojedzie

chciałam Ciebie odciążyć i to załatwić -powiedziałaś że wyślesz ... jak wysłałaś to możesz dać znać chyba? choć jednym słowem?

nie wiodomo do kogo w tej sprawie dzwonić/pisać bo nie dałaś kontaktu ...

i niby karma jest ale nie wiadomo gdzie ani kiedy dojedzie ...


w sprawie strony - może daj mi dostęp to będę w miarę możliwości aktualizować skoro zupełnie nie masz czasu? może ktoś jeszcze by pomógł? jest tu parę osób - w kilka rąk jakoś by to może szło? nikt nie oczekuje przecież że rzucisz wszystko ale ja mam kilka minut może ktoś jeszcze by się włączył?

Link to comment
Share on other sites

PONAWIAM PROŚBĘ
czy któraś ciocia może choć jedną uloteczkę gdzieś zawiesić? zawsze to szansa

to się fajnie drukuje -nic nie trzeba pisać tylko ponacinać telefon nożyczkami

:modla::modla::modla:


[quote name='JankaBezZiemii']ciotki z mazowieckiego - mam prośbę wielką oczywiście w imieniu psów ;)

na serwisie [URL]http://www.lento.pl/ogloszenia.html?mid=333213[/URL]
(nie wiem czy link przejdzie jakby co będę słac na pw) to są nasze przytuliskowe ogłoszenia - będę tam je sukcesywnie dodawać
jeśli wejdziecie w ogłoszenie w menu po prawej stronie jest opcja ,,drukuj ulotkę"
jeśli możecie to wydrukujcie jakieś i może gdzieś rozwieście co?

emerytki nie mają internetu ... nie każdy też szuka w necie może komuś w oko na przystanku czy w lecznicy psiak wpadnie?

z góry dziękuję :Rose:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Czy rzeczywiście Samanta to "gryzelda", jak piszecie o niej na watku Skarpety Sterylkowej, lubi dziabnąć?[/QUOTE]


to jest takie wiesz ... uważaj obcy człowieku jestem strrrrasznie grrrroźna i powarkuje się szczerząc - ale jak ją dowiozłam do kliniki i wyjęłam z klatki to bez problemu głaskałam - tak jak w tym tekście ogłoszeniowym pisałam - muszą pierwsze lody pęknąć ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja żyję dziewczyny.....

Stronka chwilowo jest w zawieszeniu więc wszystkie zdjęcia są na fb wstawione, ale to już zrobiłam wcześniej.
Fakt, nie odbierałam dziś telefonu bo zwyczajnie go zostawiłam w pracy. Ja i moja inteligencja. Stacjonarny nie działa więc szkoda czasu, żeby na niego dzwonić. Karma została wysłana, dziewczyny prosiły o zdjęcia jak dojdzie. Powinna być na dniach. Ale to już od KrakVetu zależy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzenuś']Ja żyję dziewczyny.....

Stronka chwilowo jest w zawieszeniu więc wszystkie zdjęcia są na fb wstawione, ale to już zrobiłam wcześniej.
Fakt, nie odbierałam dziś telefonu bo zwyczajnie go zostawiłam w pracy. Ja i moja inteligencja. Stacjonarny nie działa więc szkoda czasu, żeby na niego dzwonić. Karma została wysłana, dziewczyny prosiły o zdjęcia jak dojdzie. Powinna być na dniach. Ale to już od KrakVetu zależy.[/QUOTE]


a kto te zdjęcia ma zrobić? Ala? czym?
Na dniach - kiedy? czyli pytać w Krakvecie?

czemu strona jest w zawieszeniu? ponawiam prośbę o udestępnienie komuś jeszcze możliwości wprowadzania zmian na stronie

Link to comment
Share on other sites

A skąd ja mam wiedzieć kto? Przekazuję prośbę dziewczyn odnośnie zrobienia zdjęcia karmy jak dojdzie.
Zamówienie zostało złożone zaraz jak tylko przesłałam je dziewczynom.
Ani one ani ja nie znamy daty dostarczenia. Pozostaje więc pytać w KrakVecie.

Dane do strony prześlę na pw. Informuję tylko, że aktualizowanie strony do najprostszych nie należy. Prosiłabym o nie testowanie w ramach prób i błędów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzenuś']A skąd ja mam wiedzieć kto? Przekazuję prośbę dziewczyn odnośnie zrobienia zdjęcia karmy jak dojdzie.
Zamówienie zostało złożone zaraz jak tylko przesłałam je dziewczynom.
Ani one ani ja nie znamy daty dostarczenia. Pozostaje więc pytać w KrakVecie.

Dane do strony prześlę na pw. Informuję tylko, że aktualizowanie strony do najprostszych nie należy. Prosiłabym o nie testowanie w ramach prób i błędów.[/QUOTE]

Marzenuś - chodzi mi o to że trzeba powiedzieć dziewczynom z Mielca że zdjeć nie będzie - bo niby jak? żeby ktoś gdzieś problemu z tym nie miał ....
Pytam gdzie szukać informacji o terminie bo wiesz jak tam jest ... stado bez karmy to jakaś masakra będzie a Ala karmy nie ma więc termin jest istotny, jeśli będzie później to musi jakoś kupić

a co do strony - moja propozycja wiąże się z chęcią pomocy Tobie a nie jakimś utrudnieniem ... skoro sama nie wyrabiasz co rozumiem to może ktoś z nas by Ci pomógł?
może jest jakaś nie wiem instrukcja lub Ty poświęcisz chwilę żeby to komuś pomóc ogarnąć ;)
razem łatwiej i w kupie cieplej jak mówi porzekadło ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']z tym zdjeciem to mozna dac rade - albo syn zrobi albo pan Roman chyba robil komorka- daly karmy za tyle kasy wiec uwazam ze trzeba to jakos ogarnac- moze trzeba bedzie jechac po jakiegos szczeniaka albo ktos bedzie zabieral to zrobi zdjecie komorka.[/QUOTE]


no dobrze by było - zadzwonię do Ali

jakby ktoś jechał to dajcie znac - mam rzeczy dla Ali od wiosenki i Pani od Puchatki/Fredzi


i ogłoszenia dla Misi poszły :)

zrobię małe podsumowanie

[SIZE=4][B][U]psy już ogłoszone:[/U][/B][/SIZE]
1, Rumba [COLOR=#00ff00][B][U]w domu[/U][/B][/COLOR] :multi:
2, Puchacz [U][B][COLOR=#00ff00]w domu [/COLOR][/B][/U]:multi:
3, Beza i Ptyś
4, rozetki
5, Kluseczka
6, Foczka [COLOR=#00ff00][U][B]w domu[/B][/U][/COLOR] :multi:
7, Pedro [COLOR=#00ff00][U][B]w domu[/B][/U][/COLOR] :multi:
8, Mała Mi [COLOR=#00ffff]szykuje się do domku[/COLOR] [COLOR=#00ff00]:cool3:[/COLOR]
9, Pyza
10, Pimpek
11, Samanta
12, Bączek
13, Misia

DO OGLOSZENIA CZEKAJĄ
AZA
BERTA
BODZIO
MAŁA
SARA I KORA

na razie - jak to ogarnę to pojadę znów na zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

marzenus ciesze sie ze zyjesz.wprawiaj sie w prowdzeniu strony -jakos damy rade,trzeba pania Ale nauczyc robienia zdjec komorka bo taka sytuacja bedzie sie powtarzac.skoro nauczyla sie odbierac sms-sy to to tez moze,mam Orange tak jak ona wiec bez limitu moge z nia rozmawiac i jak trzeba bedzie to krok po kroku naucze przez tel. dalej zawroce glowe Marzence bo wiem ze dostawala zdjecia na tel, suczki po sterylce i umiala wstawic na watek.tylko na poczatek- jak dorwe komuterowego znajomego w okresie swiat najblizszych to sie naucze i zwolnimy Marzenke z tego.gdyby robila zdjecia to nasza kasa zamiast na benzyne moglaby pojsc na ogloszenia,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']W jakim programie jest strona?[/QUOTE]


nie wiem :shake:

sytuacja opanowana - karma dojedzie w środę lub czwartek - serdeczne podziękowania dla Mielca że się podzielili karmą wygraną w Krakvecie :Rose:

Będzie tego ponad 800 kg!!! :multi:
co przy tej ilości psów starczy na jakieś 8 tygodni ...

no ale zawsze to dwa miesiące ulgi i to miesięcy najcięższych gdzie trzeba ogrzewać

Link to comment
Share on other sites

Marzenuś dzięki za nowinki na stronie :Rose:
popraw opis Karmelka ;)


co trzeba zrobić żeby uruchomić adopcje wirtualne?

a skoro uzupełniamy to wrzucam co mam dla tych dawniejszych

to chyba Sara? Nie pozowała tylko zwiała Ali - tak na szybko cykałam

[IMG]http://images62.fotosik.pl/552/13b033ef0f0b0218med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images61.fotosik.pl/549/28249ee774d99994med.jpg[/IMG]


zaduma Czesławy

[IMG]http://images63.fotosik.pl/550/f15a28f4b95ed9e8med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images63.fotosik.pl/550/22d86b049b4ddbb8med.jpg[/IMG]

Edited by JankaBezZiemii
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...