Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

[quote name='tula']Bardzo Wam dziękuję za pomoc w zdobywaniu głosów, strasznego mam doła, że się nie udało, ciężko mi było powiedzieć to p.Ali, choć już wiedziała. A teraz tak sobie siedzę i się zastanawiam skąd wytrzasnąć karmę na zimę..
Poker dotarła paczka od Ciebie, p.Ala prosiła aby bardzo podziękować, na części posłanek psiaki już się rozgościły:) Dziękuję.[/QUOTE]

wiem, że to kropla w morzu,
wiem, że to marne pocieszenie
mam 336 złotych
w poniedziałek pójdę na pocztę i wyślę na konto fundacyjne podane na stronie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cień Nadziei']Cześć moi rodzice wygrali w loterii 20kg karmy, husse pro, którą chcą przeznaczyć dla najbardziej potrzebujących. Podajcie dane na jaki mamy wysłać karmę :)

Pozdrawiamy[/QUOTE]

super :)
20kilo to b. dużo

może warto szukać innych konkursów
nawet dla os. fizycznych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cień Nadziei']Cześć moi rodzice wygrali w loterii 20kg karmy, husse pro, którą chcą przeznaczyć dla najbardziej potrzebujących. Podajcie dane na jaki mamy wysłać karmę :)

Pozdrawiamy[/QUOTE]

Serdecznie dziękujemy:)
Kontakt do p.Ali i adres:
tel: 0-514-974-090 lub 48 662 73 45
Prywatne przytulisko Ali Orzechowskiej Ul. Wspólna 15 Augustów 26-902 Grabów Nad Pilica

Link to comment
Share on other sites

Zmierzyłam samochód, buda się nie zmieści, bagażnik jest za wąski :shake: Może jeszcze uda mi się pożyczyć od kogoś większy samochód, ale szczerze mówiąc raczej marne szanse :-( Tak chciałam pomóc, a tu guzik. Przepraszam :-(

Tak sobie jeszcze pomyślałam, że może jeśli ktoś z Warszawy by ją wiózł, a kto inny też z Wawki chciałby przekazać karmę, makaron, kaszę czy ryż, to można połączyć jedno z drugim. Przecież buda w środku jest pusta i można tam nakłaść sporo "towaru"! Myślę, że Warszawiaków trochę tu jest, a koszt makaronu, kaszy, ryżu czy choćby karmy z Tesco czy innej Biedronki nie jest naprawdę duży (10kg suchej karmy to ok. 23zł!), a w sytuacji pani Ali to naprawdę dużo! I wydaje mi się, że w tym przypadku nie chodzi o super extra jakość karmy, ale o to, aby psiaki mogły zjeść cokolwiek...

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że nie udało się wygrać głosowania, taka pomoc to zapewne pełne miski na kilka miesięcy.
Prosiłam znajomych o pomoc w głosowaniu, teraz proszą o pomoc w zakupieniu karmy. Mam nadzieję, że uda nam się zebrać większą ilość. Czy prosić też o koce, kołdryitp. Nie wiem co jeszcze jest potrzebne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mileczka']Szkoda, że nie udało się wygrać głosowania, taka pomoc to zapewne pełne miski na kilka miesięcy.
Prosiłam znajomych o pomoc w głosowaniu, teraz proszą o pomoc w zakupieniu karmy. Mam nadzieję, że uda nam się zebrać większą ilość. Czy prosić też o koce, kołdryitp. Nie wiem co jeszcze jest potrzebne?[/QUOTE]
dziekujemy, najbardzie potrzebna karma oczywiście, ale koce też się na pewno przydadzą, bo psy niszczą, potrzebne też są środki przeciw pchłom i kleszczom, ale najważniejsze żeby zwierzaki miały co jeść:) Nawet najtańsza karma, wszystko się przyda.

Link to comment
Share on other sites

Koosiek chciała nam przekazać dary na bazarek dla psiaków. Ale to trzeba samochodem odebrać w Ochoty i dotaszczyć do mnie na zdjęcia.
Ja się na bazarkach nie znam, ale zdjęcia mogę zrobić.

Tylko co z transportem? Ja teraz nawet brata nie wykorzystam, bo ten matoł nie opłacił ubezpieczenia i nie zrobił przeglądu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cień Nadziei']dostałem informację że dzisiaj kurier dostarczył karmę, czy mogę prosić o potwierdzenie :) ( nie mogę dodzwonić się do P.Ali)[/QUOTE]
super:) jutro postaram sie dodzwonić i od razu napiszę, niestety czasem jest to niezłe wyzwanie

Edited by tula
Link to comment
Share on other sites

Niestety nie udało mi się dodzwonić do p.Ali, ale rozmawiałam z jej koleżanką p.Aliną która ma z nią stały kontakt i rozmawiały dzisiaj. Paczka dotarła, p.Ala prosiła aby serdecznie podziękować bardzo się ucieszyła, ale nie wiem czy coś sie p.Alinie pomyliło bo mówiła że to było 40 kg a nie 20. Cień Nadziei bardzo dziękujemy Tobie i rodzicom:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']Niestety nie udało mi się dodzwonić do p.Ali, ale rozmawiałam z jej koleżanką p.Aliną która ma z nią stały kontakt i rozmawiały dzisiaj. Paczka dotarła, p.Ala prosiła aby serdecznie podziękować bardzo się ucieszyła, ale nie wiem czy coś sie p.Alinie pomyliło bo mówiła że to było 40 kg a nie 20. Cień Nadziei bardzo dziękujemy Tobie i rodzicom:)[/QUOTE]
Rozmawiałem z Panią Alą, karma dotarła :) 20kg tak jak wysłaliśmy. Tego dnia doszły dwie przesyłki, pewnie dlatego doszło do pomyłki :)

Link to comment
Share on other sites

Nie potrafie odnalezc na Miau ankiety do glosowania w grudniu.
Czy moglby ktos wkleic link? Kazdego miesiaca biore udzial w glosowaniu i zostaly juz tylko 4 dni do wylonienia kto bedzie w Krakvecie.
Kto jeszcze nie glosowal, prosze o to.

Link to comment
Share on other sites

ja niestety nie mam konta na Miau, ale na pewno będę głosowała na KV:)
Marzenka nie miała czasu napisać ale dzięki wielu dobrym ludziom psiaki z przytuliska p.Ali otrzymały olbrzymią pomoc: firma Krakvet przesłała 120 kg karmy:loveu: załatwiała to pani która jest zaprzyjaźniona za schroniskiem w Mielcu, schronisko w Mielcu ze swojej wygranej przeznaczyło o ile dobrze pamiętam 1500 zł i za taką kwotę przesłało karmę do p.Ali:loveu:, pani która adoptowała Milkę razem z pracownikami firmy LIONBRIDGE POLAND (gdzie pracuje chłopak jej córki)zrobili zbiórkę i najpierw zawieźli 80 kg karmy, koce a potem z uzbieranych pieniędzy zakupili i przesłali 180 kg karmy:loveu:. P. Ala dostala jeszcze 30 kg karmy pedigree ale nie wie od kogo bo kurier nie kazał nic kwitowac i nie było na paczce nadawcy. Serdecznie dziekujemy za wszystkie dary, to naprawdę cudowne, że jest tylu wspaniałych ludzi:loveu::Rose:

[B]Do opłacenia mamy strone internetową za następny rok, to 150 zł, poprzednio zrzucałyśmy się ale teraz mamy trudną sytuację finansowa więc jeśli ktos chciałby się dołożyć to będzie nam bardzo miło[/B]:)

Edited by tula
Link to comment
Share on other sites

Bardzo sie ciesze, ze pani Ala otrzymala pomoc i mam nadzieje, ze zawsze tak bedzie, oby, czego zycze tak wspanialej kobiecie.

Ale co z tym glosowaniem?
watek jest ale nie ma wiadomosci.
Prosze, moze wklei ktos link. Czy nikt z dogo jak wylaniamy kandydata z miau nie glosuje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...