Jump to content
Dogomania

Francja - Niort 14-15.02.09


Cyraneczka

Recommended Posts

Miło mi poinformować, że nasza Loczkowa ekipa wypuściła się w ten weekend do Francji na międzynarodową wystawę w Niort (południe Francji).

I w "paszczy lwa", w mocnej konkurencji, nie dali się nie zauważyć!!
A oto ich sukcesy:

[COLOR="Red"][B]Arktogea QUEEN OF NIGHT - CAC, CACIB - UKOŃCZONY INTERCHAMPIONAT!!!

CASSINO ROYALE of Cool Water - CAC, Res. CACIB (za Interem, czyli CACIB)

OMENA DB Arctic - II lokata.
[/B][/COLOR]
Wspaniały wynik, ogromne gratulacje!!!:multi::multi::multi:

Ja szczególnie się cieszę i jestem bardzo dumna, że nasza Quuenie skończyła Intera (czy jak mu tam po nowemu) właśnie w kraju pochodzenia swojego ojca i dziadka!

[COLOR="Red"]Dziękuję Wam za taką wspaniałą promocję mojej i Waszej hodowli!!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred][B][I]OGROMNE BARAVA DLA PSIAKÓW ,DARKA I BEATKI:).[/I][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred][B][I]JAK ZWYKLE DALISCIE RADE.[/I][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred][B][I]CAŁUSY DLA NOWEJ INTERCHAMPIONKI :multi:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Wielkie gratki dla Beaty i Darka ! :loveu:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Piękny wynik ! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dodatkowe gratki za skończenie Intera ! :multi:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]... można poprosić o staweczkę ? [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...