Jump to content
Dogomania

Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce - do konca roku 2008????


Marek z Gromem

Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce ????  

1258 members have voted

  1. 1. Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce ????



Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja po kilkunastu latach jeżdżenia na wystawy, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że najbardziej podobają mi się wystawy organizowane we Wrocławiu, zawsze na dużym obszernym terenie, czy to w Partynicach na terenie torów wyścigów konnych, czy też na Stadionie Olimpijskim.

Opole faktycznie też ma niezłą wystawę na Okrąglaku, ale np Katowice... w Spodku jest za ciasno, pomimo tego że wystawa jest rozciągnięta do 3 dni. Nie lubię gdy ludzie chodzą po psach i plecach!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosik71']Ja po kilkunastu latach jeżdżenia na wystawy, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że najbardziej podobają mi się wystawy organizowane we Wrocławiu, zawsze na dużym obszernym terenie, czy to w Partynicach na terenie torów wyścigów konnych, czy też na Stadionie Olimpijskim.

Opole faktycznie też ma niezłą wystawę na Okrąglaku, ale np Katowice... w Spodku jest za ciasno, pomimo tego że wystawa jest rozciągnięta do 3 dni. Nie lubię gdy ludzie chodzą po psach i plecach![/quote]

W Katowicach trzeba mieć teriera lub np. wyżła - wtedy wystawia się w piatek i jest luz 8-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='foxydoxy'][quote name='Gosik71']Ja po kilkunastu latach jeżdżenia na wystawy, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że najbardziej podobają mi się wystawy organizowane we Wrocławiu, zawsze na dużym obszernym terenie, czy to w Partynicach na terenie torów wyścigów konnych, czy też na Stadionie Olimpijskim.

Opole faktycznie też ma niezłą wystawę na Okrąglaku, ale np Katowice... w Spodku jest za ciasno, pomimo tego że wystawa jest rozciągnięta do 3 dni. Nie lubię gdy ludzie chodzą po psach i plecach![/quote]

W Katowicach trzeba mieć teriera lub np. wyżła - wtedy wystawia się w piatek i jest luz 8-)[/quote]

to fakt :wink:
Pzdr!
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='foxydoxy'][quote name='Gosik71']Ja po kilkunastu latach jeżdżenia na wystawy, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że najbardziej podobają mi się wystawy organizowane we Wrocławiu, zawsze na dużym obszernym terenie, czy to w Partynicach na terenie torów wyścigów konnych, czy też na Stadionie Olimpijskim.

Opole faktycznie też ma niezłą wystawę na Okrąglaku, ale np Katowice... w Spodku jest za ciasno, pomimo tego że wystawa jest rozciągnięta do 3 dni. Nie lubię gdy ludzie chodzą po psach i plecach![/quote]

W Katowicach trzeba mieć teriera lub np. wyżła - wtedy wystawia się w piatek i jest luz 8-)[/quote]

to fakt :wink:
Pzdr!
Villarica Siberians[/quote]


O przepraszam ja mam husky i też mamy w piątek!!!
Pzdr.
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='foxydoxy']W Katowicach trzeba mieć teriera lub np. wyżła - wtedy wystawia się w piatek i jest luz 8-)[/quote]

Zgadzamy się z [b]foxydoxy[/b] w 100% :ylsuper: dla nas Katowice to najlepsza wystawka :BIG: ktoś bardzo, bardzo mądry rozplanował tak ringi że psy które najlepiej czują się kiedy jest bardzo, bardzo zimno jak np. Akitki mają ring na lodowisku a nie w jakimś mocno nasłonecznionym miejscu jak to bywa zazwyczaj :stupid:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tyle sie naczytałam na temat Sopotu, że w tym roku zdecydowałam się tam pojechać. Niestety totalne rozczarowanie. Moim zdaniem jedynym atutem tej wystawy jest przepięęęękny teren, bo organizacja była do kitu.
Dojazd praktycznie nieoznaczony, kiepski parking z takimi tłumami handlarzy, że nie wiadomo gdzie wejście na wystawę. Na samej wystawie brak koszy na śmieci i niezagrabiona trawa na ringach. Duży psom to może nie przeszkadza, ale mój maluch zamiast iść ładnym kłusem musiał podskakiwać. Dlatego za ORGANIZACJĘ a nie za teren ( bo ten jest w Warszawie teraz do kitu) daję pierwszeństwo Warszawie. Nieźle jest też organizowany Kraków i Łódź.

Link to comment
Share on other sites

@joanna

I tu się z Tobą muszę w 100% tach zgodzić. Mimo, że to mój rodzimy oddział to organizuje, ale poza miejscówką na skalę Europejską nic dobrego nie mogę powiedzieć. W aleii śmierci handlarzy jeszcze więcej niż rok temu - normalnie jakby byli zaproszeni z gwarancją nietykalności...Faktycznie parkingi się kurczą, a teren z roku na rok coraz gorzej przygotowany...Do tego trzeci rok z rzędu obsada przypomina klub wzajemnej adoracji co zwyczajnie robi się niesmaczne.............................

Uważam jednak, że mogła by to być najlepsza wystawa w kraju i nie tylko jednak coś musi się zmienić...albo będzie to organizowane w pełni profesjonalnie, zapraszani będą klasowi sędziowie, a handlarstwo zza bramy zlikwidują władze miasta Sopotu albo nikt nie będzie tam jeździł poza kolegami kolegów...jest mi wstyd za taki obciach już poraz klejny....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...