Jump to content
Dogomania

Katowice 20,21,2203.2009 nominacja na CRuft'a


aniada

Recommended Posts

[quote name='aniada']Wybiera się ktoś z Goldeniarzy na tą wystawę? My oczywiście jedziemy. Pewnie będzie dużo Goldenków, porównam sobie moją Goldi z nimi. Sędzia chyba wydaje się w porządku, mam nadzieję,że się zna.[/quote]

Nas niestety nie będzie... Troszkę za duża odległość. Ale będziemy za to w Opolu. A Wy? Chętnie zobaczyłabym Goldi na żywo, bo ze zdjęć wnioskuję, że śliczna z niej sunia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bo piesek w zeszłym roku mi szalał na wystawach za bardzo i uznałam że Katowice są jeszcze za wcześnie - zwłaszcza że to hala jest, w dodatku w trakcie remontu pewnie będzie, więc... Wolę zadebiutować z Magią na świeżym powietrzu.

Link to comment
Share on other sites

My debiutowaliśmy na świeżym powietrzu, w Świerklańcu 2007r.
Potem był Kraków, Nowy Targ, Będzin, Świętochłowice, Zabrze, Częstochowa - wszystko na powietrzu. Potem były szczeniaki i suka w Opolu będzie po raz pierwszy od roku wystawiana... Nie chciałabym debiutować po tym roku w hali, bo nie dość że suczydło nie wiem jak zareaguje w ogóle na wystawę, to jeszcze w hali wśród nie wiadomo czego... Wolę popróbować swoich sił w Opolu. A w Katowicach sobie oglądnę jak to wygląda i może w przyszłym roku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']aniada, jaką masz suczkę? Widzę że jesteś aktywna na wielu wątkach wystawowych, pewnie się niedługo spotkamy na jakiejś wystawie:);)[/quote]

A co chcesz konkretnie wiedzieć na temat mojej suczki? Chętnie Ci napisze wszystko co Cię ciekawi. Co do wystaw to bardzo mi się spodobały i staram się jeździć na jak najwięcej. Jak bym mogła to bym pojechała na wszystkie, na które warto jechać. Tez mam nadzieję,że się kiedyś spotkamy na jakiejś wystawie.

Link to comment
Share on other sites

Na początku wystarczy przydomek i nazwa rodziców ;) Spoko;) Na pewno się kiedyś spotkamy :) Ja w Katowicach będę jako widz, w Opolu razem z psiakiem - to co już mówiłam. Niby mam wypisane wystawy na które chciałabym jechać, ale nie wiem jak to będzie - czy jest tego sens... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Na początku wystarczy przydomek i nazwa rodziców ;) Spoko;) Na pewno się kiedyś spotkamy :) Ja w Katowicach będę jako widz, w Opolu razem z psiakiem - to co już mówiłam. Niby mam wypisane wystawy na które chciałabym jechać, ale nie wiem jak to będzie - czy jest tego sens... ;)[/quote]

GOLDI Buklowe Marzenie
o: TORNADO Miss Opolszczyzny
m. CARMEN od Adamczewskich

W Katowicach jak nas zobaczysz to podejdź do nas, znasz nasz. Prędzej Ty nas poznasz niż my Ciebie.;)

Link to comment
Share on other sites

OK postaram się Was zlokalizować;)
Suczki w pośredniej, OK zanotuję :)
Moja lista pt.: "Kogo tym razem muszę poznać" się wydłuża:evil_lol:


[SIZE=1]A ja tymczasem nadal antybiotyk... Jak można się rozchorować w takim momencie, no ja tego nie rozumiem.:shake:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...