Jump to content
Dogomania

XXXi Mazowiecka Płock 7.06.2009


gidelskie-psy

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Arlula'] w Warszawie pięknie świeci słońce, więc może do Płocka do niedzieli dotrze ładna pogoda.[/quote]

Teraz nie :placz: Wieje strasznie, dobrze, będziemy się martwić w piątek i ewentualnie odprawiać "taniec...słońca"? :lol::lol::lol:

Mam nadzieję że w okół stadionu będzie sporo tych miejsc :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matakia']Na ile poważnie należy traktować informacje o:
[B]1) konieczności zabrania oryginału rodowodu
2) wydawaniu numerków DO godziny 9.50[/B][/quote]

Jak jeżdżę kilkanaście lat to nikt nigdy nie chciał rodowodu. Kiedys brałam do serca te dopiski, po kilku wyjazdach i opakowaniu rodowodu- niestety- nie powiem jak to wygląda :razz: Zależy, czy masz pomocnika tragarza- ja kiedyś latałąm sama i tylko plecak i pies. No było jak było. Teraz wożę ksero- i trudno- w sumie to ciekawe po kiego grzyba ten oryginał? Zgłoszenie jest, książka zdrowia czy paszport- jest- pies oznakowany.
Numerki tez zawsze sa opóźnione- parę minut na pewno ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biutka']Jak chcecie to jakieś "luźne" fotki mogę porobić ;)
[/quote]

no pewnie że chcę! bardzo bym była wdzięczna :loveu::loveu::loveu:
interesują mnie gordonki i jedna czerwono-biała seterka :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milamini']Jak jeżdżę kilkanaście lat to nikt nigdy nie chciał rodowodu. Kiedys brałam do serca te dopiski, po kilku wyjazdach i opakowaniu rodowodu- niestety- nie powiem jak to wygląda :razz: Zależy, czy masz pomocnika tragarza- ja kiedyś latałąm sama i tylko plecak i pies. No było jak było. Teraz wożę ksero- i trudno- w sumie to ciekawe po kiego grzyba ten oryginał? Zgłoszenie jest, książka zdrowia czy paszport- jest- pies oznakowany.
Numerki tez zawsze sa opóźnione- parę minut na pewno ;)[/quote]

Także jeżdżę parę ładnych lat, a tymczasem ten dopisek o rodowodach mnie ogłupił (jest w regulaminie - więc nie widzę w tym nic dziwnego, ale w tym przypadku wygląda mi na to jakby chcieli te rodowody sprawdzać - napisane wołami i na początku potwierdzenia. Może ktoś z Płocka się wypowie czy to formalność czy nowa moda?).
Z kolei z ograniczeniem przyjmowania psów DO określonej godziny jeszcze się nie spotkałam (albo niedokładnie czytałam potwierdzenia :evil_lol:). Także proszę Płocczan o zmolestowanie swojego oddziału i weryfikację ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']no pewnie że chcę! bardzo bym była wdzięczna :loveu::loveu::loveu:
interesują mnie gordonki i jedna czerwono-biała seterka :cool3:[/quote]
Nie ma problemu :) Zobaczymy tylko o której wchodzą Asty jeszcze :)
Mamy sędziowanie na ringu 8 a wy na 13, mam nadzieję że będą naprzeciwko :P

Link to comment
Share on other sites

pogoda zapowiada sie beznadziejnie, deszcz deszcz i znowu deszcz?:crazyeye:
jaki sens ma dla nas taka wystawa jak pies dlugowlosy, maly i jak wyladuje w trawie- od razu caly mokry? i to nie tylko łapki ale i wlos lejacy sie z grzbietu- dla nas to masakra juz widze jak wlos robi sie momentalnie mokry, jest ciemny wiec nie widac naturalnego koloru, robi sie krotszy i zaczyna sie falowac- ot nasza cala porazka:-(

i moglabym narzekac tak dlugo tylko co mi to da :placz:??




nie zgadzam sie na deszcz.

Link to comment
Share on other sites

Jestem też przerażona deszczem, mam maltańczyka, biały pies na mokrej trawie, masakra. :angryy:
Liczę jednak na pogodę, zaklinam żeby nie padało :mad:

[quote='pingwinek=];12392424']pogoda zapowiada sie beznadziejnie, deszcz deszcz i znowu deszcz?:crazyeye:
jaki sens ma dla nas taka wystawa jak pies dlugowlosy, maly i jak wyladuje w trawie- od razu caly mokry? i to nie tylko łapki ale i wlos lejacy sie z grzbietu- dla nas to masakra juz widze jak wlos robi sie momentalnie mokry, jest ciemny wiec nie widac naturalnego koloru, robi sie krotszy i zaczyna sie falowac- ot nasza cala porazka:-(

i moglabym narzekac tak dlugo tylko co mi to da :placz:??




nie zgadzam sie na deszcz.[/quote]

Też odniosłam wrażenie, że zaznaczyli to celowo jak by chcieli sprawdzić, może chcą narobić kłopotów wystawcom, no cóż zobaczymy, na wszelki wypadek wezmę.

[quote name='Matakia']Także jeżdżę parę ładnych lat, a tymczasem ten dopisek o rodowodach mnie ogłupił (jest w regulaminie - więc nie widzę w tym nic dziwnego, ale w tym przypadku wygląda mi na to jakby chcieli te rodowody sprawdzać - napisane wołami i na początku potwierdzenia. Może ktoś z Płocka się wypowie czy to formalność czy nowa moda?).
Z kolei z ograniczeniem przyjmowania psów DO określonej godziny jeszcze się nie spotkałam (albo niedokładnie czytałam potwierdzenia :evil_lol:). Także proszę Płocczan o zmolestowanie swojego oddziału i weryfikację ;)[/quote]

Wszelkie utrudnienia, nie dodają popularności wystawie, więc zobaczymy....

Link to comment
Share on other sites

Ale te rodowody to nie wymysł Płocka. Nie chcę nikogo usprawiedliwiać, ale to na kilku zgłoszeniach tak bywało. Co wcale nie znaczy, że głupotę należy powielać- jeździć z całą teczką psich papierów...- idiotyczne zaświadczenia weterynaryjne udało się przewalczyć. a teczkę wozić- wiadomo- jak coś wyciągniesz z dokumentów- to zazwyczaj potem .... no nie zawsze trafia to na swoje miejsce. Jak woziłam w tekturowej to się wyszmaciło :cool3:. Kiedyś- w zamierzchłych czasach były takie małe, składane, książeczkowe rodowody, a potem nagle płachty jak obrazki na ścianę. Ja nie wiem, czy wszystko trzeba psuć jak jest coś dobrze? :shake:
Za pogodę też pluję przez lewe ramię, moja sucz też długowłosa, i co, że to pastuch- wyglądać musi jakoś, a nie jak od owiec prosto ;)

Link to comment
Share on other sites

A możesz powiedzieć, czy CWC masz zapisane w karcie ocen odręcznie z dodatkową parafą, czy tylko zaznaczone na liście, bo taka jest adnotacja na dole karty, a u mnie parafki brakuje.:angryy:

[quote name='pati1033']no i moze cieplo nie bylo zbytnio- ale chociaz nie padalo :multi:

widze, ze jeszcze nikt sie nie chwali- wiec moze ja zaczne...

moj Bimek- CWC, NDPwR :multi::multi:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

No tak właśnie myśłałam, że wymyślili sobie coś innego w karcie, ale zapomnieli o tym poinformowac asystentów i sędziów, mam nadzieję, że kłopotów nie bedzie, jak coś to proszę o kontakt zawsze razem łatwiej zwalczyć takie nieporozumienia.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Mój piesek CWC, NPwR :loveu::loveu::loveu:[/B][/CENTER]

I 2 miejsce na MP ;-)


[IMG]http://images50.fotosik.pl/139/9b46ce94468a5e7d.jpg[/IMG]



Album z Płocka.

[URL="http://www.%20journey.fotosik.pl%20/albumy/645149.%20html"][COLOR=#000000]www. journey.fotosik.pl /albumy/645149. html[/COLOR][/URL]
(usunąć spacje)

Zdjęcia oczywiście można ściągać i wstawiać na strony, tylko proszę o podpis na fotce "FOT. JUSTYNA WYDRA" ;-)
Justyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...