Jump to content
Dogomania
pati-c

Oferuję transport

Recommended Posts

[quote name='li1']Witam Pati.
Czy masz mozliwosc zawiesc suczke Shive z Branska do okolic Warszawy do hoteliku ?[/quote]

Shiva pojechala dzisiaj z Pipi do Warszawy, napisze wieczorem czy trafily;).

Dodaje wieczorem : Shiva juz w hoteliku, czyli transport nieaktualny.

Pati, poszukuję transportu ze Zgierza (okolice Łodzi) do Warszawy dla 3-tygodniowego szczeniaka. Podjęłabyś się? Ile kasy byłoby potrzebne?

jakby coś, to mój numer: 507 011 276

hejka!
dysponuje transportem na terenie trojmiasta i okolic, tak od przyszlego tygodnia, wtorku/srody. Kierowca ze mnie gowniany ale piesom to chyba nie przeszkadza:eviltong:
kontakt na miala: plusio[malpa]data.pl lub 600341531

Pati czy dalo by sie przewiezc boksera ze Szczecina do Wawy (dokladnie Piaseczno)? Mam dla niego domek ale transport sie sypnal :-( Wiecej szczegolow tutaj:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/roki-pogryziony-bokser-walczy-o-zycie-w-schronisku-140378/[/URL]

[B]Kraków - Mysłowice - dla małego kotka[/B]
[SIZE=4][B]Szukam transportu dla malutkiego kotka z Ostrowca Św. -( mogę dostarczyć go do Kielc lub Krakowa) do MYsłowic[/B][/SIZE]

[B][SIZE=4][COLOR=red]Kotek śpi na dworze![/COLOR][/SIZE][/B]

[quote name='Laima']pati-c
ile kosztowałby transport malutkiego szczeniaczka z Warszawy do Krakowa?
Proszę o pw! Dzięki.[/quote]

Hmm a może w drodze powrotnej udałoby się jakoś przejechać przez Jamrozowiznę pod Częstochową..:oops:
Mamy tam małą Luśkę do przewiezienia do hoteliku pod Warszawą w Brzezinach u Astaroth

[quote name='ChromosomekX']dzwoniłam ale masz wyłączony telefon napisz mi na pw ile by kosztowało paliwo do poznania i z powrotem i na co jeździsz ? ;][/quote]

Tez bede zainteresowana w niedługiej przyszlosci, ok tygodnia-2 zainteresowana .cHCE KOCICE Z pOZNANIA ADOPTOWAC...mIESZKAM KOŁO sIEDLEC, ALE MOGŁABYM KOTKE W wARSZAWIE ODEBRAC...cZY ISTNIEJE MOZLIWOSC POJECHANIA PO ODBIÓR ZWIERZAKA?