Jump to content
Dogomania

Przedszkole w Rzeszowie


Kisses

Recommended Posts

Witam. Jestem zainteresowana takim przedszkolem, bo uważam, że to śwetny pomysl, aby psiak poszalał z innymi, pobawł się i przy okazji czegoś nauczył.
Mam klika pytań:
- od jakiego wieku mozna uczęszczać do takiego przedszkola (wiek własciciela ; psa)
- koszty
- gdzie

Oczywiscie wszystko na terenie Rzeszowa. Ja mieszkam w okolicach Słociny/Nowe Miasto, ale dojachać moge w sumie wszędzie.

Z góry dziękuje!

Link to comment
Share on other sites

Rzeszowski Oddział ZK organizuje takie szkolenie, można uczestniczyć w nim od 3.miesiąca życia psa. Więcej informacji będzie na spotkaniu dot. szkoleń w siedzibie oddziału 30 marca o 18. Na stronie Oddziału też coś powinno być. ; )

Oprócz szkolenia z ZK Pani Iwona Zygler też prowadzi coś takiego - [URL="http://szkoleniepsow.rzeszowskie.info/pp.html"]więcej[/URL],
a także rzeszowski oddział Cywila - [URL="http://cywil.pl/rzeszow_psie-przedszkole.htm"]więcej[/URL].

To te, o których ja wiem, może jest jeszcze coś... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Jedyne szkolenie pp, które powiedzmy bliżej znam, to to prowadzone przez P.Zygler z ramienia rzeszowskiego oddziału ZK. Ja bezpośrednio w nim nie uczestniczyłam, więc ciężko mi coś więcej napisać, o dokładnym jego przebiegu, ale tutaj - [URL]http://szkoleniepsow.rzeszowskie.info/pp.html[/URL] - jest przybliżony zakres tego szkolenia.
Myślę, że warto samemu zobaczyć, jak to wygląda, spotkania odbywają się chyba 2x w tygodniu, na pewno w środy o 18 (drugiego terminu na chwilę obecną nie pamiętam), ale w różnych miejscach, więc trzeba się skontaktować z P.Zygler.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Mela & Mela']Szukam szkoleniowca, tresera w Rzeszowie. Jezeli mógłby mi ktos polecic kogos sprawdzonego byłabym wdzięczna.[/quote]

Polecam pana Jurka z Cywila :) Nam się z nim dobrze pracuje, ale to pudel więc się szkoli :) Koleżanka z goldenką też jest zadowolona...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Odświeżam temat...szukam informacji o psich szkołach, bo chcę coś zrobić w wakacje 2013r. z psem, chyba kurs psiego posłuszeństwa lub PT (bo gamoniowa DONka będzie miała już rok w następne wakacje) w grupie paru psów by miała przy okazji trochę socjalizacji...najlepiej blisko Rzeszowa lub Kolbuszowej...

Link to comment
Share on other sites

W Rzeszowie jest szkoleniowiec z Wesołej Łapki , który prowadzi zajęcia dla maluchów i chyba też wzwyż .
Organizuje też fajne wypady spacerowe w grupie kilkunasto psio-osobowej.

Nie oceniam podejścia i metody bo nigdy nie widziałam jak on pracuje, ale bardziej skłaniałabym się w jego kierunku, niż psiego przedszkola prowadzonego przy ZK, przynajmniej w sferze właśnie psiego przedszkola.

Link to comment
Share on other sites

Drzalka a Ty uczęszczałaś gdzieś do psiego przedszkola? U mnie już psie przedszkole odpada, bo raz -za póżno się obudziłam i idę już niedługo studia-a to wiąże się z mniejszą ilością czasu, a dwa-psina ma już 7,5 mies. już za stara do przedszkola... a chciałbym coś w grupie psów,bo jej brakuje socjalizacji z normalnymi psami... widziałam kiedyś jakąś stronę szkoły w Hermanowej...i zapowiadało się dość fajnie ..
A ten pan z WŁ ma stronę www,żeby sobie pooglądać...na taki wypad spacerowy też bym chętnie wpadła ale w wakacje najlepiej...wtedy mam o wiele więcej czasu...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Myślę intensywnie nad PT lub IPO - lecz chyba najpierw trzeba zrobić PT, czy się mylę? Nie chdzi mi o zawody i egzaminy,a raczej o własną frajdę, porozumienie i pogłębienie więzi i posłuszeństwa psa,a także socjalu z innymi psami, myślę o szkole Natura Wilka lub tej Pani [URL]http://szkoleniepsow.rzeszowskie.info/sprzet.html[/URL] czy miał ktoś jeszcze styczność z tymi szkoleniowcami?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...