Jump to content
Dogomania

IV KWPR, Będzin, 26.07.2009


vpassione

Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basia&Safi'][B][I]my tez bedziemy ale tylko kibicowac :) [/I][/B]gdyby ktos chciał klipsa na numerek to zapraszam[/quote]
Dziękuję bardzo za klipsika- bardzo pomógł w Ustroniu (NJwR)i poszło jak po maśle ...hahahaha ...powinieniem drugiego zamówić.Jak Basiu masz tą drugą fotkę to ja poproszę o drugi klipsik ale odebrałbym go w Będzinie bo jesteśmy już zgłoszeni i opłaceni.

Link to comment
Share on other sites

[B]!!! TERMIN SKŁADANIA ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY do 14 LIPCA 2009 !!![/B]

Zmiana sędziego - p. Joanna Szczepańska - Korpetta (Gr. III) zastąpiona będzie przez p. Barbarę Brandys
[IMG]http://wsc1.home.net.pl/cgi-bin/counter.PicCount?userid=AHPL10INFJAH&bgc=378927&fgc=FFFFFF&fn=Arial&fs=17&fs=14&digits=4&gif=yes&type=trans[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

My zgłoszone ;)
W tamtym roku byłam na tej wystawie, powiem że bardzo fajnie zorganizowana, ringi spore..pociągi z Katowic dość często kursują, z samego PKP na butach idzie się z 10 minut,nie ma problemu.

[url=http://www.canossa.prv.pl]++ || Strona hodowli psów rasy American Staffordshire Terrier ||++[/url]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie sprawdziłam Ci rozkłady jazdy autobusów i tramwajów ;)
Przystanek: Sosnowiec PKP tramwaj linia T21 (kierunek Tworzeń Huta Katowice) godzina 9.10 i 9.40. wysiadasz na 12 przystanku Będzin Rondo(odpowiednio o 9.29 i 9.59). przechodzisz przez ulicę Małobądzką (na tej ulicy jest ten przystanek) i idziesz na ulicę Sportową. myślę, że stamtąd będzie widać stadion.
więcej : [URL="http://www.rozk%C5%82ady.kzkgop.pl"]www.rozkłady.kzkgop.pl[/URL] (tam masz rozkłady, mapkę z przystankami) :)

Ja niestety mam autobus o 9.02 albo 10.35 :(

Ponawiam pytanie - czy ktoś mógłby pożyczyć psa na Młodego Prezentera?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkaCz']Właśnie sprawdziłam Ci rozkłady jazdy autobusów i tramwajów ;)
Przystanek: Sosnowiec PKP tramwaj linia T21 (kierunek Tworzeń Huta Katowice) godzina 9.10 i 9.40. wysiadasz na 12 przystanku Będzin Rondo(odpowiednio o 9.29 i 9.59). przechodzisz przez ulicę Małobądzką (na tej ulicy jest ten przystanek) i idziesz na ulicę Sportową. myślę, że stamtąd będzie widać stadion.
więcej : [URL="http://www.rozk%C5%82ady.kzkgop.pl"]www.rozkłady.kzkgop.pl[/URL] (tam masz rozkłady, mapkę z przystankami) :)

Ja niestety mam autobus o 9.02 albo 10.35 :(

Ponawiam pytanie - czy ktoś mógłby pożyczyć psa na Młodego Prezentera?[/quote]

Dziękuję! Dostosuję się do Twoich wskazówek!
BARDZO DZIĘKUJĘ!!!

Pozdrawiam,
Joanna

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, że z jedną ciułą nie powinnam mieć problemu tramwajem...
Wnioskuję, że z PKP Sosnowiec Główny do Będzina dojadę "trajtkiem" w pół godziny.
Gorzej będzie jak pociąg się opóźni:shake:, bo my wchodzimy na ring ok. 10.20 - 10.30 (przynajmniej zawsze tak nam wypada...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natula']Shetanka jak nie znajdziesz nic lepszego to moge ci dac moja Lune- Czarny Terier. Ona fajnie juz biega, a ustawia sie prawie sama :razz: Jesika z nią kiedys biegała,chyba w Rybniku 08. Jestes wysoką osobą czy raczej niską? Bo Lune przy bieganiu trzeba od spodu/boku głowy złapac,jesli jestes wysoka(jak np ja :roll:) to nie bedzie to ładnie wyglądać...[/quote]

Zaraz poślę PW :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wzjoanna']to może ktoś by mi zostawił namiar na siebie, gdybym w Sosnowcu pobłądziła...
na priva - oczywiście!;)[/quote]

raczej nie pobładzisz ;)
wychodzac z dworca z Sosnowca na wprost masz przystanki tramwajowe. Wsiadasz i w Będzinie wysiadasz pod samym stadionem ( zaraz za skrzyzowaniem ze swiatlami). i musisz pojsc wzdluz stadionu, bo wejscie jest od glupiej strony :) wzdluz mam na mysli tak jakbys jechala dalej tramwajem. miniesz boisko do nogi i kosza i przy boiskach do kosz skrecisz w prawo i tam bedzie jedno z wejsc na wystawe ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...