Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz Krajowa 14-15.02.2009


gmk

Recommended Posts

Sędzia : Robert Blumel Austria
Zgłoszono 3 basenji

Psy
Klasa Pośrednia :
1. Domino Dancing Prince Loango
2. Mroźny Wieczór Next Germanika

Sunie
Klasa Młodzieży :
1. Love Is On My Side Asiaczek

Będzie "bratobójcza walka", ale Mroźny Wieczór jest starszy i powinien wygrać. Kogo wybierze sędzia to i tak zobaczymy w niedzielę. I tak troszkę zabawy się szykuje bo psy powoli budzą się z zimowego snu....
Trzykrotnie zmieniano sędziego w końcu może będzie ten .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Miał być Bibuś, ale...... zapłaciłam, a zapomniałam zgłosić:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
dobre :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
ale jak dostali pieniądze, to sie nie kapneli? Powinni Ci wysłać info.
Szkoda, że go nie będzie, z przyjemnością obejrzałabym go sobie na żywo :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona']Trzymam kciuki za Domino i Sajdi :multi:oraz parę zdjęć może Ktoś zrobi to będzie miło :loveu:
Alu powodzenia życzę :multi:[/quote]

Zaczynam wierzyć że masz jakieś podszepty z przyszłości...rzeczywiście tylko Sajdi i Domino pojawili się na ringu ...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]Sędzia : Robert Blumel Austria[/FONT][FONT=Arial]/ zmiana sędziego z powodów osobistych[/FONT]
[FONT=Arial]Sędziował Pan Maciej Kozber[/FONT]

[B][FONT=Arial]Wyniki :[/FONT][/B]
[FONT=Arial]Psy [/FONT]
[FONT=Arial]Klasa Pośrednia :[/FONT]
[FONT=Arial]1. Domino Dancing Prince Loango[/FONT][FONT=Arial]-CWC,BOB,BOG III[/FONT]
[FONT=Arial]2. Mroźny Wieczór Next Germanika[/FONT][FONT=Arial]- nieobecny[/FONT]

[FONT=Arial]Sunie[/FONT]
[FONT=Arial]Klasa Młodzieży :[/FONT]
[FONT=Arial]1. Love Is On My Side Asiaczek[/FONT][FONT=Arial]- Zw.Mł., BOB JUNIOR, NSwR[/FONT]

[FONT=Arial]Cieszymy się bo to pierwsza wystawa Domino w Klasie Pośredniej, a chwilę przed finałami miał przykre przeżycie, na szczęście wszystko się dobrze skończyło...[/FONT]

[FONT=Arial]Gratulacje dla Sajdi ![/FONT]

[FONT=Arial]Pozdrawiam[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']duże brawa dla Domino i Sajdi :multi::multi:
oboje rozpoczęli championaty?
quote]
Dzięki, dzięki!
Domino tak, a Sajdi wystąpiła w Klasie Młodzieży, przepraszam, że nie wiem, ale jeśli,to skończyła Championat Młodzieży. Była w Poznaniu tam też zdobyła Zw. Młodzieży nie pamiętam w jakiej klasie była w Sopocie ale wygląda na to że albo skończyła i zaraz zacznie karierę dorosłą albo jeszcze jeden mały punkcik jej brakuje. Pokazała się ładnie. Domino był cały szczęśliwy, bo lubi towarzystwo, które nie stanowi zagrożenia dla niego, to znaczy nie zabierze, nawet tylko hipotetycznie, uczuć Andrzeja do niego.... Dlatego nawarczał na Bibusia,swojego wujka !
Bibuś - Bi Bahatika Loango był towarzysko i wyglądał imponująco !
Brawo Alu! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']i ja gratuluję! :multi: :multi: :multi:[/quote]

Dziękujemy ! Szkoda, że Ciebie nie było... i Twojego aparatu, bo nikt nie robił zdjęć, może na Ringu Honorowym.
I Saidi i Domino wystąpili w finałach.


Andrzej pojechał sam i jak wiadomo sam sobie nie bardzo mógłby robić zdjęcia.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basenjifiona']Bravo dla Sajdi i dla DOMINO :loveu: GRATULACJE:)[/quote]


Dzięki Krzysiu, Domino to w końcu brat przyrodni Twojej Kamy !
Bardzo się cieszę,że wielu sędziom już nie przeszkadza czarno-biały kolor, taka jest tendencja w całej Europie i bardzo szybko się to zmienia.
Wiem natomiast, że w klasach do Weteranów, za malo mamy w Polsce dobrych rudo-białych, więc się staraj !;)
Ale to już kwestia czasu, przy tegorocznych importach i niektórych miotach - nie wszystkich zdjęcia widziałam, ponadto zdjęcie to jedno a rzeczywistość to zupełnie inna sprawa....:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']
gmk - jakie przykre przeżycie? co się stało?[/quote]

Nie wiem czy pamiętasz wystawę w Krakowie w 2003 roku. Chaka - CHATTANOOGA CHOO CHOO YPSYLON była w klasie szczeniąt i czekając na finały spacerowaliśmy po terenie wystawy. W pewnym momencie zachmurzyło się i nagle uderzył w ziemię piorun, tuż przy nas tak, ze wszyscy którzy byliśmy w tamtym miejscu ogłuchnęliśmy, Chaka w jednej sekundzie znalazła się na ramieniu Andrzeja...za chwilkę rozętała się burza z ulewnym deszczem. Chaka nigdy, do końca swojego, zbyt krótkiego życia, nie zapomniała tamtego zdarzenia...
Tu było podobnie, nasz wszędzie wścibiający, zawsze odważny pies chodził na chwilę przed wejściem na ring honorowy po sali obok gdzie w rogu chłopcy rozpoczynali trening boksu i w pewnej chwili zawaliła się konstrukcja uderzając o ściany i podłogę -dała bardzo mocny dźwięk dodatkowo wzmocniony pogłosem hali... Domino się wystraszył i Andrzej miał sporo kłopotu by go uspokoić, udało się na tyle, że mógł wyjść do porównania, ale ani Andrzej ani Domino nie byli pewni siebie.
Zdarza się , mam tylko nadzieję, że nie zapamiętał tego nieprzyjemnego dźwięku na całe życie.
Domino jest tak szalonym pieskiem i uwielbia się bawić . Wczoraj szalał z dwoma karelskimi, faraonką , Sajdi i jeszcze kilkoma innymi psami. Nic i nikt mu nie przeszkadza, sama radość i wylatujący z zawiasów ogonek...
Ale taki dźwięk może zrobić niezłe szkody.
Dziś galopuje po ośnieżonym ogrodzie i nie wiedać śladu wczorajszego , mocnego przeżycia...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gmk']Dziękujemy ! Szkoda, że Ciebie nie było... i Twojego aparatu, bo nikt nie robił zdjęć, może na Ringu Honorowym.
I Saidi i Domino wystąpili w finałach.


Andrzej pojechał sam i jak wiadomo sam sobie nie bardzo mógłby robić zdjęcia.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję ![/quote]
Ehh, akurat do Bydgoszczy miałam trochę daleko, mam jednak nadzieję, że na jakiejś wystawie uda mi się uwiecznić na zdjęciach Państwa psiaki. :)

pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Saidi pozdrawia wszystkich i dziękuje za trzymanie kciuków i gratulacje :)

Sajdunia ma dopiero 2 Zw. Mł., potrzeba nam więc jeszcze jednego wniosku ;). W Sopocie była jeszcze w klasie szczeniąt.

Zdjęcia robiłam, choć oczywiście moją głupawką w hali :shake:, no ale i tak wstawię :evil_lol:, sami zobaczycie. W ruchu niestety masakra - o zdjęciach piszę, nie pieskach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Witam,
Saidi pozdrawia wszystkich i dziękuje za trzymanie kciuków i gratulacje :)

Sajdunia ma dopiero 2 Zw. Mł., potrzeba nam więc jeszcze jednego wniosku ;). W Sopocie była jeszcze w klasie szczeniąt. .[/quote]

to do roboty, trzeba się wystawiać:cool3:

[quote name='jamnicze']
Zdjęcia robiłam, choć oczywiście moją głupawką w hali :shake:, no ale i tak wstawię :evil_lol:, sami zobaczycie. W ruchu niestety masakra - o zdjęciach piszę, nie pieskach.[/quote]

nie przejmuj się, w hali zdjęcia nie zawsze dobrze wychodzą:cool1: ważne, że są;)

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Witam,
Saidi pozdrawia wszystkich i dziękuje za trzymanie kciuków i gratulacje :)

Sajdunia ma dopiero 2 Zw. Mł., potrzeba nam więc jeszcze jednego wniosku ;). W Sopocie była jeszcze w klasie szczeniąt.

Zdjęcia robiłam, choć oczywiście moją głupawką w hali :shake:, no ale i tak wstawię :evil_lol:, sami zobaczycie. W ruchu niestety masakra - o zdjęciach piszę, nie pieskach.[/quote]

W hali jest trudno zrobić zdjęcia ale niektórym wychodzą.
Widziałam zdjęcia Kayii bardzo fajne.
Nie wiedziałam, dlatego sorry za brak wiedzy...Gratuluję "4 miejsca" w BIS-ie JUNIORÓW !!!!
Niech Ci się ręce nie trzęsą, bo to nie wojna... ale i tak nie widać tego na zdjęciach. Obie wyglądacie dobrze - szczególnie na niektórych ujęciach.:lol:
Ja na wystawach odpoczywam psychicznie od tzw. "dnia codziennego" i jest fajnie !
Szkoda, że nie mogłam pojechać ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...