Jump to content
Dogomania

Yanusia i Melcia moje kochane małpiszonki :-)


Yana

Recommended Posts

[quote name='Kapsel']Nawet ślicznotka nie zbrzydła choć jest w poważnym stanie :loveu:

Yana, czy chętnych na bobaski już masz? :smile:[/QUOTE]

są dwie osoby poważnie zainteresowane, ale wszystko okaże się jak maluchy się urodzą, bo każdy ma jakieś oczekiwania co do płci, koloru i wyglądu...
jedna dziewczynka zostanie u nas (mam nadzieję, że będzie jakaś żółta... no chyba, że zakocham się w jakiejś pręgusce :-) )

mam sporo telefonów, ale większość niestety niezbyt poważne...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sventata']M jak Magda, Maggio (z wł. maj), Marchesa ( margrabina), M jak mama czy Miss Yana[/QUOTE]

Marchesa... bardzo mi się podoba :-)

ciotka Ty się ciesz, że daleko jesteś... inaczej miałabyś dyżury przy maluchach ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']na razie ćwiczymy oddychanie :evil_lol: i skupiamy się na pozytywnym myśleniu i metodach relaksu :evil_lol:[/QUOTE]
hahahhhahaa ale, że kto hahahahaha się relaksuje i kto oddycha i czemu nie ciężarna hahahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']hahahhhahaa ale, że kto hahahahaha się relaksuje i kto oddycha i czemu nie ciężarna hahahaha[/QUOTE]

o przepraszam bardzo... ciężarna stale się relaksuje... :evil_lol: większość dnia spędza w błogim śnie, a jak spokojnie przy tym oddycha i posapuje :evil_lol: ... ma też zapewniony codzienny masaż relaksacyjny :razz: i gimnastykę w postaci spokojnych spacerków...

a ja się skupiam, na pozytywnym myśleniu, że wszystko będzie dobrze i damy radę :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']o przepraszam bardzo... ciężarna stale się relaksuje... :evil_lol: większość dnia spędza w błogim śnie, a jak spokojnie przy tym oddycha i posapuje :evil_lol: ... ma też zapewniony codzienny masaż relaksacyjny :razz: i gimnastykę w postaci spokojnych spacerków...

a ja się skupiam, na pozytywnym myśleniu, że wszystko będzie dobrze i damy radę :roll:[/QUOTE]

dlaczego nie byłaś ty u mnie kilka miesięcy temu DLACZEGO!?

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img153.imageshack.us/img153/6534/obraz069z.jpg[/url]
Ale się wieloryb robi :lol::evil_lol:

Nie no żartuje, ślicznie wygląda z brzuszkiem i jaka powaga na zdjęciach :loveu:
Małe boksie są fantastyczne,takie 'małpie' główki z dużym czołem,gigantyczne łapcie.. ale by się znowu chciało takiego malucha :loveu:

Ogonki będą naturalne rzecz jasna ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki'][url]http://img153.imageshack.us/img153/6534/obraz069z.jpg[/url]
Ale się wieloryb robi :lol::evil_lol:

Nie no żartuje, ślicznie wygląda z brzuszkiem i jaka powaga na zdjęciach :loveu:
Małe boksie są fantastyczne,takie 'małpie' główki z dużym czołem,gigantyczne łapcie.. ale by się znowu chciało takiego malucha :loveu:

Ogonki będą naturalne rzecz jasna ? :cool3:[/QUOTE]

oj robi się z niej tłusta foczka ;-) szczególnie jak się rozpłaszczy na legowisku widać jaki ma brzuszek :-)

ogonki pozostaną naturalne :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']sorry, jakoś jak wyszło...:stupid:[/QUOTE]
i żeby mi to było ostatni raz hahahha
[quote name='Yana']oj robi się z niej tłusta foczka ;-) szczególnie jak się rozpłaszczy na legowisku widać jaki ma brzuszek :-)

ogonki pozostaną naturalne :-)[/QUOTE]
a czy brzuch już faluje - napewno faluje.
niema nic cudowniejszego jak bokser z ogonkiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']i żeby mi to było ostatni raz hahahha

a czy brzuch już faluje - napewno faluje.
niema nic cudowniejszego jak bokser z ogonkiem[/QUOTE]

to musisz znowu zaciążyć :evil_lol:

brzuch jeszcze nie faluje, bo jest umięśniony :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']to musisz znowu zaciążyć :evil_lol:

brzuch jeszcze nie faluje, bo jest umięśniony :razz:[/QUOTE]
a spokojnie takiż mam plan bycie w ciaży i rodzenie dzieci to moje powołanie hahahaha
ale maluchy tam się nie kitłaszą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Yanusia! I co u Was? Daj znać! Czekacie?[/QUOTE]

u nas w porządeczku... wszystko już gotowe na przyjęcie maluchów... poród za ok 10 dni... ja zaczynam się już denerwować...
Yana grubnie z dnia na dzień :-) i widać, że jest już jej coraz ciężej z tą ciążą... już mi jej trochę szkoda, ale obiecuję jej, że już za kilka tygodni będzie mogła znowu biegać, skakać i łapać swoje ukochane frisbee :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...