Jump to content
Dogomania

Yanusia i Melcia moje kochane małpiszonki :-)


Yana

Recommended Posts

[quote name='Moniek193']I jak wiadomo już ile szczeniaczków mamuśka wyhodowała w brzuchu :loveu: ?[/QUOTE]

wiadomo :p byłyśmy wczoraj na porządnym badaniu i maluchów jest ok 6-ciu :loveu:
ciąża prawidłowa :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yana']wiadomo :p byłyśmy wczoraj na porządnym badaniu i maluchów jest ok 6-ciu :loveu:
ciąża prawidłowa :multi:[/QUOTE]

super... gratuluje przyszłej gromadki :) już nie mogę doczekać się aż maluszki przyjdą na świat i będzie mogli je zobaczyć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']wiadomo :p byłyśmy wczoraj na porządnym badaniu i maluchów jest ok 6-ciu :loveu:
ciąża prawidłowa :multi:[/QUOTE]

Tak dużo??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Moje gratulacje! :thumbs:
A wiadomo ile dziewczynek a ile chłopców? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bailando']super... gratuluje przyszłej gromadki :) już nie mogę doczekać się aż maluszki przyjdą na świat i będzie mogli je zobaczyć :)[/QUOTE]

dzięki :-) to już za dwa i pół tygodnia... jak ten czas leci...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Tak dużo??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Moje gratulacje! :thumbs:
A wiadomo ile dziewczynek a ile chłopców? :lol:[/QUOTE]

i lekarz powiedział, że nie gwarantuje, że to wszystko :-) mam nadzieję, że będzie mniej więcej po równo chłopaków i dziewczynek :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']dzięki :-) to już za dwa i pół tygodnia... jak ten czas leci...[/QUOTE]

to prawda czas bardzo szybko leci :) ale będziesz miała wesoło jak już podrosną i zaczną biegać i rozrabiać po całym domu :) super takie słodkie szkrabki będą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bailando']to prawda czas bardzo szybko leci :) ale będziesz miała wesoło jak już podrosną i zaczną biegać i rozrabiać po całym domu :) super takie słodkie szkrabki będą :)[/QUOTE]

oj, będzie się działo :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']A ja mocno, mocno zaciskam kciuki za zdrówko maluszków i mamusi!!! I proszę o fotki Yanusi-foczki![/QUOTE]


dzięki :-) mam kilka fotek wstawię jutro

w weekend zaczęliśmy robić kojec dla maluchów, na razie stoi sobie taki niedokończony, żeby Yana się przyzwyczaiła. Ponieważ do kojca dostała kołderkę i milutki kocyk, kojec od razu jej się spodobał :-) zresztą nie tylko jej, nawet nasz Mikuś-ratlerek zaczął w nim spać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

... Normalnie współczuje, ponieważ ja mam problem z 1 sierściuchem, który zachowuje sie tak jakby miał nadal 3 miesiące i nie chce wydorośleć a mieć aż 6 rozłażących sie czworonogów, sikających, pyszczacych...łłłło MATKO!! :):):):)- oczywiście żartuje ze współczuciem, ja po prostu zazdrosze!! :) Mimo wszystko życze bardzo licznej gromadki przecież te maluchy to same szczęścia co przyprawiają o zawroty głowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sventata']... Normalnie współczuje, ponieważ ja mam problem z 1 sierściuchem, który zachowuje sie tak jakby miał nadal 3 miesiące i nie chce wydorośleć a mieć aż 6 rozłażących sie czworonogów, sikających, pyszczacych...łłłło MATKO!! :):):):)- oczywiście żartuje ze współczuciem, ja po prostu zazdrosze!! :) Mimo wszystko życze bardzo licznej gromadki przecież te maluchy to same szczęścia co przyprawiają o zawroty głowy.[/QUOTE]

no ja też nie wiem czy się cieszyć, czy sobie współczuć :evil_lol:

teraz najważniejsze, żeby poród był bez komplikacji i Yana szczęśliwie wypchnęła te wszystkie szkraby na świat :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']no ja też nie wiem czy się cieszyć, czy sobie współczuć :evil_lol:

teraz najważniejsze, żeby poród był bez komplikacji i Yana szczęśliwie wypchnęła te wszystkie szkraby na świat :lol:[/QUOTE]
Tak masz rację teraz najważniejsza jest Yana, a potem wszystko się rozwiąże i zaradzi jak już będzie potrzeba.:loveu:

Yana, a Ty wiesz, że Ty zostaniesz babcią? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']wiadomo :p byłyśmy wczoraj na porządnym badaniu i maluchów jest ok 6-ciu :loveu:
ciąża prawidłowa :multi:[/QUOTE]
No to już niemałe stadko :loveu: Super, że ciąża przebiega bez zakłóceń, w takim razie pozostaje nam czekać na szczęśliwe rozwiązanie młodej mamci :)

A jeszcze spytam z ciekawości, idziecie alfabetycznie, tzn. będzie miot "A" ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']No to już niemałe stadko :loveu: Super, że ciąża przebiega bez zakłóceń, w takim razie pozostaje nam czekać na szczęśliwe rozwiązanie młodej mamci :)

A jeszcze spytam z ciekawości, idziecie alfabetycznie, tzn. będzie miot "A" ?[/QUOTE]

nie, raczej nie... myślałam o literce M :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Tak masz rację teraz najważniejsza jest Yana, a potem wszystko się rozwiąże i zaradzi jak już będzie potrzeba.:loveu:

Yana, a Ty wiesz, że Ty zostaniesz babcią? :evil_lol:[/QUOTE]

no tak masz rację... starość idzie ;-)

Link to comment
Share on other sites

polubiła też (nieszcze niedokończony) kojec dla niej i maluchów :-)

[IMG]http://img682.imageshack.us/img682/8994/obraz055p.jpg[/IMG]

[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9634/obraz056n.jpg[/IMG]

[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4779/obraz057b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...