Jump to content
Dogomania

Yanusia i Melcia moje kochane małpiszonki :-)


Yana

Recommended Posts

[quote name='Yana']A nasz Melcia ma chorą łapkę :-( spuchła jej bardzo tylna łapa między palcami... a ja sierota dopiero wczoraj to zauważyłam... jak zaczęła kuleć
Lekarz mówi, że kilka dni temu coś musiało jej się wbić między palcami, zrobił się spory stan zapalny, wczoraj miała sciąganą paskudną ropę, niestety znowu jej się zebrała i łapa nadal spuchnięta. Może trzeba będzie robić cięcie, żeby tę łapkę dokładnie wyczyścić...[/QUOTE]

Bidulka, trzymam kciukasy żeby szybko przeszło i obyło się bez cięcia:razz:

Na klubówkę jedziecie? Qrde ja akurat w pracy:p, normalnie za niedługo zapomnę kiedy ostatnio na wystawie byłam...masakra:shake:
Ale i tak wiem kto wygra wystawę:cool3: potomek Box Star-ki o których tu akurat mowa:evil_lol:
[B]Hashish[/B] chyba nie ma innej opcji, jak myslicie :D
Jest cudny no i na dodatek w moim ulubionym kolorze-PRĘGOWANYM:diabloti::diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bonita']Bidulka, trzymam kciukasy żeby szybko przeszło i obyło się bez cięcia:razz:

Na klubówkę jedziecie? Qrde ja akurat w pracy:p, normalnie za niedługo zapomnę kiedy ostatnio na wystawie byłam...masakra:shake:
Ale i tak wiem kto wygra wystawę:cool3: potomek Box Star-ki o których tu akurat mowa:evil_lol:
[B]Hashish[/B] chyba nie ma innej opcji, jak myslicie :D
Jest cudny no i na dodatek w moim ulubionym kolorze-PRĘGOWANYM:diabloti::diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

Ty to normalnie prowokatorka jesteś :evil_lol: a w dodatku wróżka :eviltong:
Hashisha nie miałam okazji na żywo oglądać, na zdjęciach wygląda super no i wyniki jakie osiąga są rewelacyjne. Osobiście bardzo mi się podoba, mimo iż do ideału brakuje mu żółtego umaszczenia :eviltong:
No i jest niekopiowany:cool3: żywy dowód, że ogon i uszy nie ujmują bokserowi charakteru ani uroku :eviltong:

Kto zwycięży zobaczymy... ciekawa jestem stawki, czy np. zgłoszony jest Diamant Nordom ? ciekawa byłabym wyniku, porównanie dwóch faworytów :razz: na razie wiadomo, że zgłoszono 124 psy.
Na klubówkę jestesmy zgłoszeni :razz: chociaż po wczorajszej wystawie mam trochę zepsuty humor... więc jeszcze zobaczymy jak to będzie...
A z Ciebie to niezły pracuś... w weekend pracujesz ???:crazyeye: toż to niezgodne z kodeksem pracy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Masz racje może przydałoby się trochę wzmocnić. Jakaś mała puszeczka przy ognisku. Jedyna okazja. Tylko jak pózniej dostac sie do hotelu z tej strzelnicy.
My w zeszłym roku nie byliśmy na klubówce i jestem bardzo ciekawa jakie będą preferencje w tym roku :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cheese']Masz racje może przydałoby się trochę wzmocnić. Jakaś mała puszeczka przy ognisku. Jedyna okazja. Tylko jak pózniej dostac sie do hotelu z tej strzelnicy.
My w zeszłym roku nie byliśmy na klubówce i jestem bardzo ciekawa jakie będą preferencje w tym roku :razz:[/QUOTE]

Ja też nie byłam... oj cięzko będzie dotrzeć do hotelu, albo ktos nie będzie się wzmacniał przy ognisku ;), albo taxi. Chyba, że ktoś ma nocleg blisko terenów wystawy.

Link to comment
Share on other sites

Jakos damy radę, ja mam podobno jakies 10 kilosów od tej strzelnicy, wiec nie dam rady na piechtę. Chyba męża wykorzystam w tym temacie.

Nam sędziego zmienili w (psach), wprawdzie jedziemy własciwie posłuchac i obejrzeć co nowego w bokserach i o bokserach i uczestniczyć w zebraniu jak przystało na członka ;)

Jak tam Melcia, jak łapka ?

Link to comment
Share on other sites

Hej Wam :D

Yaninka jest piękna a maleńka siwizna dodaje jej uroku ;)
Trzymamy kciuki za łapcię Meli, jak do wesela to i do wystawy się zagoi ;P

Ja stawiam na Hashisha, Diamant nie w moim typie. To będzie ciekawe starcie. np patrząc na tych chłopców Maciek a Karol to kompletnie dwa inne psy :D
Oj będzie się działo, no i są też fajne Milionki i Perełki Milionki , nie licząc zagranicznych wystawców... zobaczymy zobaczymy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cheese']Jakos damy radę, ja mam podobno jakies 10 kilosów od tej strzelnicy, wiec nie dam rady na piechtę. Chyba męża wykorzystam w tym temacie.

Nam sędziego zmienili w (psach), wprawdzie jedziemy własciwie posłuchac i obejrzeć co nowego w bokserach i o bokserach i uczestniczyć w zebraniu jak przystało na członka ;)

Jak tam Melcia, jak łapka ?[/QUOTE]

My mamy hotel też gdzieś w centrum :roll:
Łapka lepiej, opuchlizna prawie zeszła, juz ją nie boli, Melka jeszcze na antybiotyku, a jutro idziemy na kontrolę do lekarza.

[quote name='drzalka']Hej Wam :D

Yaninka jest piękna a maleńka siwizna dodaje jej uroku ;)
Trzymamy kciuki za łapcię Meli, jak do wesela to i do wystawy się zagoi ;P

Ja stawiam na Hashisha, Diamant nie w moim typie. To będzie ciekawe starcie. np patrząc na tych chłopców Maciek a Karol to kompletnie dwa inne psy :D
Oj będzie się działo, no i są też młode urocze Milionki i Zolfo, nie licząc zagranicznych wystawców... zobaczymy zobaczymy :D[/QUOTE]

Stawka jest bardzo liczna jak na polskie realia, pięknych psów będzie na pewno wiele :loveu: a które będą w typie sędziów to się okaże ;)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj na wystawie Klubowej Bokserów w Opolu moja żółta małpa czyli Yana Alfa Hara wywalczyła tytuł Zwycięzcy Klubu w żółtych sukach :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: pokonując najpierw 9 konkurentek w klasie championów, a następnie zwyciężczynie pozostałych klas w żółtych sukach :loveu::loveu:
Emocje były ogromne, dla nas niesamowita niespodzianka, ciągle jestem jeszcze w lekkim szoku :mdleje::laugh2_2:, radość nie do opisania :bigcool::Cool!:

Mela zaprezentowała się też bardzo ładnie, dostała ocenę doskonałą :loveu: łapka jest już wygojona i wczoraj obie dziewczyny tryskały energią na ringach :loveu:


Na klubówce byla także druga córcia Yany - Megan, która również dostała ocenę doskonałą :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']Wczoraj na wystawie Klubowej Bokserów w Opolu moja żółta małpa czyli Yana Alfa Hara wywalczyła tytuł Zwycięzcy Klubu w żółtych sukach :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: pokonując najpierw 9 konkurentek w klasie championów, a następnie zwyciężczynie pozostałych klas w żółtych sukach :loveu::loveu:
Emocje były ogromne, dla nas niesamowita niespodzianka, ciągle jestem jeszcze w lekkim szoku :mdleje::laugh2_2:, radość nie do opisania :bigcool::Cool!:

Mela zaprezentowała się też bardzo ładnie, dostała ocenę doskonałą :loveu: łapka jest już wygojona i wczoraj obie dziewczyny tryskały energią na ringach :loveu:


Na klubówce byla także druga córcia Yany - Megan, która również dostała ocenę doskonałą :loveu:[/QUOTE]

Wiedziałam,że tak będzie,a widzisz-ty się zastanawiałaś czy jechać.Gratuluję.Sunia jest naprawdę piękna.Teraz czekamy na zdjęcia z wystawy :)

Zapraszam też do bezpłatnego głosowania na fotki:

[B][url]http://www.dogomania.pl/threads/213699-Bazarek-fotograficzny-VI-wakacyjnaEDYCJA-bezp%C5%82atne-g%C5%82osowanie-do-18.09-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-%29/page3[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

dzięki :-) zdjęć na razie nie mam, kilka osób robiło, zobaczymy czy się gdzieś załapałyśmy :-) jadąc na wystawę z dwoma, a właściwie trzema psami nie brałam aparatu, bo oboje byliśmy zaangażowani w wystawianie, więc i tak nie byłoby jak zrobić zdjęc.
Poza tym na takich imprezach zdjęcia kiepsko mi wychodzą mam kłopoty z odpowiednim ustawieniem...

na zdjęcie Nikity zagłosowałam :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']dzięki :-) zdjęć na razie nie mam, kilka osób robiło, zobaczymy czy się gdzieś załapałyśmy :-) jadąc na wystawę z dwoma, a właściwie trzema psami nie brałam aparatu, bo oboje byliśmy zaangażowani w wystawianie, więc i tak nie byłoby jak zrobić zdjęc.
Poza tym na takich imprezach zdjęcia kiepsko mi wychodzą mam kłopoty z odpowiednim ustawieniem...

na zdjęcie Nikity zagłosowałam :-)[/QUOTE]

Szkoda,że bliżej nie mieszkacie,ja tam w Szczecinie na każdą imprezę jadę i po 500 zdjęć samych boksiów do domu przywożę,niektóre nawet nawet mi wychodzą,z chęcią bym i twoje obfociła potem w domku na zdjęciach podziwiała :)

Dziękuję za głosik :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']Wczoraj na wystawie Klubowej Bokserów w Opolu moja żółta małpa czyli Yana Alfa Hara wywalczyła tytuł Zwycięzcy Klubu w żółtych sukach :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: pokonując najpierw 9 konkurentek w klasie championów, a następnie zwyciężczynie pozostałych klas w żółtych sukach :loveu::loveu:
Emocje były ogromne, dla nas niesamowita niespodzianka, ciągle jestem jeszcze w lekkim szoku :mdleje::laugh2_2:, radość nie do opisania :bigcool::Cool!:

Mela zaprezentowała się też bardzo ładnie, dostała ocenę doskonałą :loveu: łapka jest już wygojona i wczoraj obie dziewczyny tryskały energią na ringach :loveu:


Na klubówce byla także druga córcia Yany - Megan, która również dostała ocenę doskonałą :loveu:[/QUOTE]

Jeszcze raz gratuluje. Sprawdziło sie powiedzenie co nas nie zabije to nas wzmocni. Ciesze się że pojechaliście , warto było, dużżżżży sukces :multi::multi::multi:. Dzięki za miłe spotkanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cheese']Jeszcze raz gratuluje. Sprawdziło sie powiedzenie co nas nie zabije to nas wzmocni. Ciesze się że pojechaliście , warto było, dużżżżży sukces :multi::multi::multi:. Dzięki za miłe spotkanie.[/QUOTE]

jak to w życiu raz pod wozem, raz na wozie ;-) spotkanie było bardzo miłe :-) dzięki za gratulacje i wsparcie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']Wczoraj na wystawie Klubowej Bokserów w Opolu moja żółta małpa czyli Yana Alfa Hara wywalczyła tytuł Zwycięzcy Klubu w żółtych sukach :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: pokonując najpierw 9 konkurentek w klasie championów, a następnie zwyciężczynie pozostałych klas w żółtych sukach :loveu::loveu:
Emocje były ogromne, dla nas niesamowita niespodzianka, ciągle jestem jeszcze w lekkim szoku :mdleje::laugh2_2:, radość nie do opisania :bigcool::Cool!:[/QUOTE]
Moja królewna wywalczyła tytuł Zwycięzcy Klubu w żółtych sukach???(to ostatnie słowo jakoś mi nie pasuje :cool3::cool3::cool3: ):mdleje::mdleje::mdleje:

A nie mówiłam że Yaneczka Moja Kochana jest najpiękniejsza, najmądrzejsza, najcudowniejsza i naj, naj, naj ????? :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:

Ale jestem dumna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yana ucałuj ją mocno, mocno od Kapselka :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Gratki dla obydwu suczek !!!
Ogromny sukces :D[/QUOTE]

dziękuję :-) to rzeczywiście ogromny sukces i jeszcze większa niespodzianka dla nas :-) nie liczyłam na wiele... a tu takie zaskoczenie !!! Yana spodobała się sędziemu :multi:

[quote name='Kapsel']Moja królewna wywalczyła tytuł Zwycięzcy Klubu w żółtych sukach???(to ostatnie słowo jakoś mi nie pasuje :cool3::cool3::cool3: ):mdleje::mdleje::mdleje:

A nie mówiłam że Yaneczka Moja Kochana jest najpiękniejsza, najmądrzejsza, najcudowniejsza i naj, naj, naj ????? :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:

Ale jestem dumna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yana ucałuj ją mocno, mocno od Kapselka :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/QUOTE]

Yana ucałowana :loveu: też jestem bardzo dumna :loveu: oj nabiegałyśmy się wczoraj :evil_lol: aż mi tchu brakło, bo ring był duży a sędzia kazał robic kilka kółek. Za to Yana zasuwała po tym ringu jak mały samochodzik, mało mnie nie wykończyła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dzięki uprzejmości kilku osób :loveu: mam fotki moich dziewczyn z klubówki :multi:

[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6827/p11202791.jpg[/IMG]

[IMG]http://img705.imageshack.us/img705/1238/p11202711.jpg[/IMG]

[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/4397/p11202701.jpg[/IMG]

[IMG]http://img825.imageshack.us/img825/9075/p1120268h.jpg[/IMG]

[IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5295/p1120267j.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

i Melka :-)

[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6784/dsc02796gd.jpg[/IMG]

[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/3589/dsc027971.jpg[/IMG]

[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/3193/dscf4361.jpg[/IMG]

[IMG]http://img823.imageshack.us/img823/725/dscf4360b.jpg[/IMG]

[IMG]http://img705.imageshack.us/img705/1104/dscf4359g.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...