Jump to content
Dogomania

Yanusia i Melcia moje kochane małpiszonki :-)


Yana

Recommended Posts

Piękne zdięcia Melci :loveu:

A ja się jednak zdecydowałam:cool3:, już jest u mnie:p, zobaczymy co wyrośnie z tej chorery:evil_lol:
[IMG]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/P8228945a.jpg[/IMG]

Czuję się jakbym w domu miała dwa szczeniaki, Zgredek udaje tego drugiego:diabloti:( narazie są takiej samej wielkości:evil_lol:) bawią się całymi dniami :p
Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kapsel']Gratulacje dla Melci :ylsuper::ylsuper::ylsuper:[/QUOTE]

[quote name='tatankas']Również gratuluję,ale taka piękna suka,że byłabym zdziwiona,gdyby było inaczej ;)[/QUOTE]

dzięki :-)

a teraz trochę mniej oficjalne zdjęcia moich fafli :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Boziu-ja znów ryczę,jak widzę twoją żółtą zołzę,tak strasznie mi przypomina moją staruszkę :( Jest piękna :)[/QUOTE]

oj ja tez mam duży sentyment do tego typu boksera... a im starsza tym bardziej kochana... chociaż zołza z niej była i jest ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']oj ja tez mam duży sentyment do tego typu boksera... a im starsza tym bardziej kochana... chociaż zołza z niej była i jest ;-)[/QUOTE]

Zołza pierwsza klasa-moja też taka była,ale pierwszej boksiowej córeczki nigdy się nie zapomina,szczególnie,że od niej się moja miłość do boksi zaczęła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']portrecik mojej zółtej zołzy ;-)

[IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8500/125gcw.jpg[/IMG]

[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5373/118qi.jpg[/IMG][/QUOTE]


:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Edit. Yaneczce chyba troszkę fafelki posiwiały :roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,a może potrzebny kaganiec za grosze,ja już sobie zakupiłam na wszelki wypadek i leży:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/213796-KAGA%C5%83CE-na-boksia-doga-spaniela-wilczura-rodweilera-a-nawet-Yorka-za-grosze-do-12.08[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Zołza pierwsza klasa-moja też taka była,ale pierwszej boksiowej córeczki nigdy się nie zapomina,szczególnie,że od niej się moja miłość do boksi zaczęła :)[/QUOTE]

dobrze to rozumiem... taka pierwsza boksiowa miłość.. jak u mnie :-)

[quote name='Kapsel']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Edit. Yaneczce chyba troszkę fafelki posiwiały :roll::roll::roll:[/QUOTE]

oj siwieje... takie ma geny, bo poza tym jest w super formie, ma mnóstwo energii i czasami aż ją nosi co by tu zmajstrować ;-)

[quote name='tatankas']Dziewczyny,a może potrzebny kaganiec za grosze,ja już sobie zakupiłam na wszelki wypadek i leży:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/213796-KAGA%C5%83CE-na-boksia-doga-spaniela-wilczura-rodweilera-a-nawet-Yorka-za-grosze-do-12.08[/url][/QUOTE]

kagańce mamy, tak na wszelki wypadek, bo jeszcze nigdy ich boksiom nie założyłam ;-)

[quote name='Don_Vito']Gratulacje dla Melci !!!!!!!

Piękne fotki ! :D Yana jaka poważna się przy Melci wydaje.[/QUOTE]

dzięki :-) no Yana siłą rzeczy robi się z wiekiem nieco powazniejsza i rozsądniejsza :-)

Link to comment
Share on other sites

A nasz Melcia ma chorą łapkę :-( spuchła jej bardzo tylna łapa między palcami... a ja sierota dopiero wczoraj to zauważyłam... jak zaczęła kuleć
Lekarz mówi, że kilka dni temu coś musiało jej się wbić między palcami, zrobił się spory stan zapalny, wczoraj miała sciąganą paskudną ropę, niestety znowu jej się zebrała i łapa nadal spuchnięta. Może trzeba będzie robić cięcie, żeby tę łapkę dokładnie wyczyścić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cheese']Dobrze widac to ja ;), szkoda ,że Melcia zachorzała na łapkę,mam nadzieję, że wydobrzeje do sobótki.

Miło i dziękujemy w imieniu Box-Starów .[/QUOTE]

wiedziałam, że to Ty :evil_lol:
mam nadzieję, że Mela wydobrzeje do weekendu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Biedulka-trzymajcie się,łapka na pewno się zagoi szybko ;)

Box-Star piękne psiaki rude mają,moja ulubiona hodowla :)[/QUOTE]

dzięki :-)

z hodowli Box-Star jest wiele pięknych psów :-) oprócz ślicznych zółtków np. znanych braci Sir także mnóstwo ślicznych pręgusów :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']dzięki :-)

z hodowli Box-Star jest wiele pięknych psów :-) oprócz ślicznych zółtków np. znanych braci Sir także mnóstwo ślicznych pręgusów :-)[/QUOTE]

No ja wiem,ale jak ja zakochana w żółtkach,to żółtka już nikt nie przebije ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...