Jump to content
Dogomania

kurs groomerski - psi salonik w bydgoszczy


Magdalena

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='Magdalena']Czy ktoś wie cos na temat kursu groomerskiego, który jest organizowany przez "Psi salonik" w bydgoszczy? Może ktoś go ukończył? Jakieś opinie? Byłabym wdzięczna za każde informacje.[/quote]

Magdalena,
Tez jestem w sumie tym kursem zainteresowana, czy dowiadywalas sie juz w sprawie odplatnosci i dlugosci trwania kursu? Z gory dziekuje za wszelkie informacje:)

Link to comment
Share on other sites

Ja tez jestem zainteresowana szczegółowymi informacjami.
"Psi Salonik jest wpisany jako instytucja szkoleniowa do rejestru instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Toruniu pod nr ewidencyjnym 2.04/00139/2008." - to brzmi fajnie
Przynajmniej ten certyfikat będzie coś wart, ale zastanawia mnie poziom merytoryczny.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Witam
Od jakiegoś czasu szukam instytucji, gdzie mogła byn nauczyć się strzyżenia psów.
Jestem tym bardzo zafascynowana, ale nie mam pojęcia gdzie owe kursy mogę znaleźć w okolicy Torunia bądź w Toruniu. Czy ktoś z forumowiczów był by w stanie mi pomóc ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ja rowniez podziele sie moim doswiadczeniem, bo wiem jak wazne sa opinie na forach sama sie nimi sugerowalam i dzieki nim dokonalam trafnego wyboru. Tak, wlasnie dzieki wypowiedzi na roznych forach i mojej intuicji wybralam kurs w Salonie Royal w Slupsku [url]www.salon-royal.pl[/url]
Jestem bardzo zadowolona, zdobylam duze doswiadczenie praktyczne, na czym mi tak naprawde zalezalo. Pani Justyna i jej maz Patryk sa bardzo cieplymi i otwartymi osobami, chetnie przekazuja swoja wiedze i pozwalają od poczatku do konca zajac sie psem.
Kurs jest indywidualny dzieki czemu mialam mozliwosc samodzielnie strzyc pieski roznych ras zarowno, maszynka jak i nozyczkami Zaznacze jeszcze ze tez wahalam sie miedzy kursem w Lodzi, ktory byl tanszy cena promocyjna 1800zl po za tym moje rodzinne miasto, ale wydawalo mi sie ze kurs w grupie jest bardziej organizowany pod wzgledem ilosciowym a nie jakosciowym pozatym duzo negatywnych opini na forach:/ Naprawde ciesze sie z mojego wyboru i serdecznie polecam."

Edited by kamalakp
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...