Jump to content
Dogomania

Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!


Zofia.Sasza

Recommended Posts

Juz jestem
Piesek jest super grzeczny i troche przestraszony
Wieczorem na spacerku bal sie wszystkiego i caly czas szczekal
Niestety moj pies ma podejrzenie grzybicy lub innego zarazliwego paskudstwa na nosie :(
W zwiazku z tym piesek jest u mojej mamy
Mieszka z dwoma kotami, na ktore na poczatku strasznie szczekal,ale juz teraz zaprasza do zabawy (jak dotad nie chca skorzystac)
Dzis dostal obrozke i czerwona smyczke
Mama kupila witaminki i karme z dodatkami na stawy :)
Wieczorem planujemy kapiel, bo maluch strasznie sie drapie
Zdjecia beda dopiero w poniedzialek,bo aparat u TZta w pracy zostal

Link to comment
Share on other sites

Joanno, :-) jakos doczekamy do poniedzialku )
Beka prala juz malego, ale mowila, ze trzeba go jeszcze doprac porzadnie.
Dla niego to pierwsze spacery i nic dziwnego, ze jest przestraszony. Mam nadzieje, ze szybko sie zaaklimatyzuje. Mlody jeszcze bardzo:-)
Co do szczepien. Nie wiem, czy trzeba doszczepiac, przyznaje. Musze dopytac CoolCaty, ona go klula )jesli trzeba, to koniecznie wez fakture na OS, wtedy mozliwy jest zwrot. Bez rachunkow sie nie da.
Ciesze sie, ze jest z kotami, to daje szerszy wybor ds. Moze sie koty do niego tez przekonaja:-)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, na kocim forum w rzeczach do oddania za darmo oferowałam stare prześcieradła, ręczniki itp. do odbioru na Żoliborzu. Zgłosiła sie osoba z Ostatniej Szansy i miała je odebrać. To juz prawie 2 mioesiace. Mozna te rzeczy oddać innemu schronisku, skoro jednak ich nie chce Ostatnia Szansa?

Link to comment
Share on other sites

[B]Pilnie potrzebne kontenrki do transportu psiaków. W sobotę do hoteliku w brodnicy mają jechać trzy psy: Riki, stasio i pusia. Potrzebne są dwa kontenerki, riki jest do pól łydki, stasio jest mniejszy. Jeśli nie bedzie kontereków, psy nie pojadą!!!
Kto pożyczy? Głowę daję, że oddamy! Odebrac możemy w wawie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Jamogę pożyczyć 2 sztuki - jeden większy, drugi mniejszy.
Myślę, że się nadadzą, proszę o telefon na 605283133[/QUOTE]


Ewa, bogini ty moja! dzięki! Anna mowi, że w Boguszycach są jakieś klatki..ale kontenerki chyba lepsze. Zorientuję się dokładnie jutro, zadzwonie do Donacji i dam znać. dzięki!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Mam pytanie, na kocim forum w rzeczach do oddania za darmo oferowałam stare prześcieradła, ręczniki itp. do odbioru na Żoliborzu. Zgłosiła sie osoba z Ostatniej Szansy i miała je odebrać. To juz prawie 2 mioesiace. Mozna te rzeczy oddać innemu schronisku, skoro jednak ich nie chce Ostatnia Szansa?[/QUOTE]

czekam na decyzję.

Link to comment
Share on other sites

Kontenerki bezapelacyjnie lepsze od klatek.
Malagos, pytalam dziewczyny co z odbiorem. Faktycznie, zglaszaly sie, ze chca te rzeczy.
Chciec, to OS by chciala, tylko z mobilnoscia do bani.Dziewczyny sa na Woli, ale zmotoryzowane sa, jak pozycza samochod...czyli z reguly nie sa.
Ja w najblizszym czasie tam nie pojade, wiec nie wiem jak odebranie zgrac.
Po prostu nie mamy jak fizycznie tego odebrac :-(

Link to comment
Share on other sites

Na moje oko, to sie nie zmieszcza. Ale glowy nie dam. Ja bym jednak wziela dwa kontenery...
Malagos, w Koterii na bank sie przydadza. Z drugiej strony to jakies przeklenstwo)) bardzo malo forumowiczow jest z Ursynowa, Mokotowa, wiekszosc Wola. I to zarowno na dogo, jak i na Miau...

Link to comment
Share on other sites

przeklejam z wątku rikiego:
" dobra, dopiero teraz mogłam wejść na dogo. konkrety: pati c wiezie w poniedziałek rikiego, stasia i pusię (pucię?). ma się kontaktować z anną dziś wieczorem w kwestii logistyki - jak duże sa pieski - bo musi obmyslec strategie rozmieszczenia ich w samochodzie i ew. pożyczenia kontenerków, oraz o której będzie w boguszycach, żeby pan józef wiedział; czy mają smycze itd, żeby je można było bezpiecznie przeewieźć. wiecie, standard. mam nadzieje, ze się dziewczyny dogadaja, bo aj bez netu jestem... napisałam pokrótce smsa do ostatniej szansy (agnieszki), zeby wiedziała, co i jak... kaskę z atransport przekazuje ania, rozumiem, ze psy dzielą się transportem na 3, więc riki będzie miał jeszcze drobne w skarpecie na nieprzewidziane wypadki.
poporsiłam też o przygotowanie ksiązeczek, ale to już dziewczyny wiedzą podobno.


zbliża mi sie wielkimi krokami maskaryczny czas w pracy, dzis juz miałam sajgon jak ta lala, więc wybaczcie, ale będe rzadziej na dogo...

Link to comment
Share on other sites

Maly zostal zaszczepiony, odrobaczny, odpchlony i zabezpieczony przed kleszydlami
W koncu mam fotki :)
[IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1975/dscf1899ma.jpg[/IMG]

[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7925/dscf1920ma.jpg[/IMG]

[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5084/dscf1926ma.jpg[/IMG]

[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/9152/dscf1985f.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...