Jump to content
Dogomania

Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!


Zofia.Sasza

Recommended Posts

Tak to brat Zofii zakazał udzielania jakichkolwiek informacji, podał swój telefon, początkowo udzielał informacji, ale teraz udziela je skąpo. Na nas wściekły ,zły o co ? No właśnie nie wiemy o co .Ma kompletnie nieuzasadniony żal do nas ( chyba najbardziej ) również innych kociarzy, psiarzy. Jakoby OS wciskała Zofii zwierzęta ???!!!! Przez nas była w trudnej sytuacji ?! Nie interesuje się zwierzętami Zofii, nawet raz o nie nie zapytał. Żaden nasz podopieczny do Zofii nie trafił, oczywiście poza już nieżyjącym Magusiem w 2009 r. Każdy z nas ma wybór,zna swoje możliwości i trzeźwo powinien je oceniać. Bo przekraczając granice możemy zaszkodzić sobie i to bardzo i tym zwierzętom które bierzemy pod opiekę. Wszyscy musimy o tym pamiętać. Stan Zofii...przy życiu trzymają Ją maszyny .Ewa

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

p.Ewuniu-brat Zofii szuka kogoś na kogo mógłby wywalić swój lęk,swój żal,swoje obawy-to jest ludzkie.Nie każdego stać na to,aby uczciwie sobie powiedzieć,,moja wina,,
A Zofia jest dorosła i kocha zwierzęta.
---------------------------------------------------
Aktualizacja:
wpłaciliśmy dziś datek dla psów Zosi..
E/W/R

Edited by waldi481
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Elżbieta481

Z żalem i smutkiem przeczytałam na wątku forum miau,że dziś Zofia odeszła...Na wspomnianym forum mnie już od jakiegoś czasu nie ma więc tu chciałam powiedzieć,że mi żal DOBREGO,ODWAŻNEGO CZŁOWIEKA,który dziś odszedł....:-(
Śpij spokojnie Obrońco zwierząt,Przyjacielu psów i kotów...Niech Ci ziemia lekką będzie Zosiu..:-(:-(:-(:-(
Dobranoc
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Jak to jest właściwie?Świat jest pełen łobuzów i zbrodniarzy-żyją oni sobie nadal...Dobry człowiek odszedł,choć był tak bardzo potrzebny nam wszystkim..Dlaczego?To jest najzwyczajniej w świecie niesprawiedliwe...
Mam nadzieję Zosiu,że tam gdzie teraz jesteś spotkasz mojego Gucia,Basze i nieszczęśliwą Blankę i zaopiekujesz sęe nimi..
E

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Pisałam już na PW do ostatniaszansa,że dołożymy się do kwiatów dla Zosi..Myślę jednak,że od nas-od rodziny dogomaniaków
powinna zostać złożona wiązanka..Powinniśmy ją pożegnać..Mocno świat obrońców zwierząt dziś los dotknął..
Najpierw Dawid dziś jak podawała prasa pochowany w Krakowie-teraz Zosia...
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Pisałam już na PW do ostatniaszansa,że dołożymy się do kwiatów dla Zosi..Myślę jednak,że od nas-od rodziny dogomaniaków
powinna zostać złożona wiązanka..Powinniśmy ją pożegnać..Mocno świat obrońców zwierząt dziś los dotknął..
Najpierw Dawid dziś jak podawała prasa pochowany w Krakowie-teraz Zosia...
Elżbieta[/QUOTE]

Jaki Dawid?

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Będziemy czekać na wiadomość..Czy będzie można przekazać choć symboliczną wpłatę na kwiatki dla Zosi?
Chociaż tak pożegnajmy CZŁOWIEKA,bo tak mało jest go wśród ludzi...
Ej,Zosia i z kim ja będę teraz dyskutować???
------------------------------------
Skończyłam czytać watek analogiczny dot.Zosi na miau.
Ostatniaszansa-to,że ktoś napisze o udzielaniu pomocy ludziom,którzy przewrócili się na ulicy itp...To nie jest takie proste...Ludzie nie podchodzą aby udzielić pomocy-jedni dlatego, bo nie umieją jej udzielić,inni bo nie chcą,jeszcze inni boją się reakcji osoby ratowanej jak odzyska przytomność to powie,że się ją chciało okraść....To nie jest taka prosta sprawa..
Elżbieta

Edited by waldi481
Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481'][...]
Ostatniaszansa-to,że ktoś napisze o udzielaniu pomocy ludziom,którzy przewrócili się na ulicy itp...To nie jest takie proste...Ludzie nie podchodzą aby udzielić pomocy-jedni dlatego, bo nie umieją jej udzielić,inni bo nie chcą,jeszcze inni boją się reakcji osoby ratowanej jak odzyska przytomność to powie,że się ją chciało okraść....To nie jest taka prosta sprawa..
Elżbieta[/QUOTE]

[SIZE=4]Ja nie widzę usprawiedliwienia. Wykonanie telefonu na 112 jest proste i nie przekracza umiejętności i nie trzeba się bać, że będzie się posądzonym o kradzież[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...