Jump to content
Dogomania

Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!


Zofia.Sasza

Recommended Posts

[quote name='mgie']Macie coś na PW - odpiszcie plis[/QUOTE]
przeczytały, odpisały :)
Jest straszny wysyp psów w typie owczarka niemieckiego w naszych okolicach co rusz ktoś nam zgłasza , niestety nie przyjmujemy , nie zamierzamy wyręczać gmin.
Mgie mogę przesłać Ci zdjęcia Grety do ogłoszeń to niby bokser , na razie musimy ją odpaść bo to szkieletor , pewnie trzeba Jej podać też probiotyki juz to przerabialiśmy z sunią z Ruskiej Wsi -pomogło. Niestety nie nadaje się do włączenia do grupy , nie przepada za swoimi pobratymcami , sprawdzimy ja też na koty. Ładnie chodzi na smyczy do ludzi miła . Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Te maluszki to nowi lokatorzy :(?
Szczęście w nieszczęściu, że znalazły u Was schronienie...[/QUOTE]

Razem z mamusią :( straszna bida, chudzina, już ich nie karmi , nazwałysmy ja Tycia, oprócz swoich opiekunek pozostałych boi się panicznie. Uciekała przed swoimi dziećmi, warczała. Maluchy tłuste kluchy na specjalnym mleku i karmie . Jest już chętny dom na tego brązowego. A te srajdy siedzą z kotką i jej dziećmi no takimi jz mocno podrośniętymi. Razem śpią :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Razem z mamusią :( straszna bida, chudzina, już ich nie karmi , nazwałysmy ja Tycia, oprócz swoich opiekunek pozostałych boi się panicznie. Uciekała przed swoimi dziećmi, warczała. Maluchy tłuste kluchy na specjalnym mleku i karmie . Jest już chętny dom na tego brązowego. A te srajdy siedzą z kotką i jej dziećmi no takimi jz mocno podrośniętymi. Razem śpią :)[/QUOTE]
Biedna mamusia :(...
Za to szczęśliwy brązek :).
Mam nadzieję, że czarnuszki też długo u Was nie zabawią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Razem z mamusią :( straszna bida, chudzina, już ich nie karmi , nazwałysmy ja Tycia, oprócz swoich opiekunek pozostałych boi się panicznie. Uciekała przed swoimi dziećmi, warczała. Maluchy tłuste kluchy na specjalnym mleku i karmie . Jest już chętny dom na tego brązowego. A te srajdy siedzą z kotką i jej dziećmi no takimi jz mocno podrośniętymi. Razem śpią :)[/QUOTE]
Widziałam mamusię przed chwilą na fb i zakochana jestem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Widziałam mamusię przed chwilą na fb i zakochana jestem :loveu:[/QUOTE]

Rzadkościa są u nas takie kruszynki , zwykle trafiają do nas psy duże. dziwacznie wygląda ta chudzinka malizna przy nieco zapasionym Lookim calkiem dobrze wyglądającym Kodi ,i Lence. Zazdrośc nas bierze jak przybiega do opiekunki i wskakuje jej na kolana przed pozostałymi ucieka wręcz w panice. Jak opiekunka trzymała ja na rekach delikatnie głaskałam ją po boczku drżała i odwracała glówke . Ani smaczków ani paróweczek na razie od nas nie bierze :(
Szykuje sie jej domek u wspaniałych zwierzolubów . Ewa

Link to comment
Share on other sites

Milo nam poinformowac, ze Akcja Fundacji Ostatnia Szansa oraz Fundacji Niechciane i Zapomniane w Rawie Mazowieckiej zakonczyla sie sukcesem!
W ciagu ostatnich 3 miesiecy wysterylizowalismy w Rawie o okolicznych miejsowosciach:

[B]Sunie 27
Psy 20
Kotki 35
Koty 6[/B]

A jeszcze milej nam poinformowac, że dzieki sponsorom ze Szwajcarii Akcja bedzie trwala :smile::smile::smile:
Na razie pozuskalismy srodki na sterylizacje i kastracje psow, bedziemy sie starali znalezc pieniadze rowniez na koty. /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

gratulacje!
a wiecie, że mój aktualny, niemal wieczny tymczasowicz lisław, ksywy: kargul, wunderwaffe, johny bravo, spitfire, sołtys, burak, lisiątko, zdzisiątko - jest własnie od fniz? szykuje mu się dom, tfu tfu oczywiście, bo jeszcze nic pewnego, ale po dwóch latach konkretne zainteresowanie psem to radykalna zmiana trendu ;-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Rzadkościa są u nas takie kruszynki , zwykle trafiają do nas psy duże. dziwacznie wygląda ta chudzinka malizna przy nieco zapasionym Lookim calkiem dobrze wyglądającym Kodi ,i Lence. Zazdrośc nas bierze jak przybiega do opiekunki i wskakuje jej na kolana przed pozostałymi ucieka wręcz w panice.[/QUOTE]
A gdzie można zobaczyć jej zdjęcie?
(Nie mam profilu na fb, więc nie wiem czy dam radę tam wejść.)

[quote name='ostatniaszansa']Milo nam poinformowac, ze Akcja Fundacji Ostatnia Szansa oraz Fundacji Niechciane i Zapomniane w Rawie Mazowieckiej zakonczyla sie sukcesem!
W ciagu ostatnich 3 miesiecy wysterylizowalismy w Rawie o okolicznych miejsowosciach:

[B]Sunie 27
Psy 20
Kotki 35
Koty 6[/B]

A jeszcze milej nam poinformowac, że dzieki sponsorom ze Szwajcarii Akcja bedzie trwala :smile::smile::smile:
Na razie pozuskalismy srodki na sterylizacje i kastracje psow, bedziemy sie starali znalezc pieniadze rowniez na koty. /Agnieszka[/QUOTE]
:klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Jeśli ktoś ma kontakty w Łodzi, zajrzyjcie, proszę - zaginęła pieska adoptowana z bdt Nutusi:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236615-Łódź-POMOCY-zaginęła-Becia-w-typie-jamnika-idą-mrozy[/URL]!!!!![/QUOTE]


Jolu, prześle zdjęcia do Mgie z uprzejma prośbą o wstawienie na tym wątku zdjęc Tyci oraz naszej dużej cudnej dziewczynki Melby .Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Jolu, prześle zdjęcia do Mgie z uprzejma prośbą o wstawienie na tym wątku zdjęc Tyci oraz naszej dużej cudnej dziewczynki Melby .Ewa[/QUOTE]

To ja może skopiuje je z facebooka :)

Oto Tycia

[IMG]http://img571.imageshack.us/img571/7485/86347985.jpg[/IMG]

[img]http://img651.imageshack.us/img651/7762/19511789.jpg[/img]

i Melba

[img]http://img577.imageshack.us/img577/5489/malva.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Domek jest zwierzolubny i to jak , Basia jest jest nasza wolontariuszka , kiedyś pracowała w schroniskuw Żyrardowie , ma psa Majkusia z nowotworem i 5 kotów jej mąż może non stop opowiadac o swoich podopiecznych. [/QUOTE]
Brzmi pięknie :)!

[QUOTE]Melba szop pracz z bernardynem :smile: [/QUOTE]
O to to :)!
Na pewno będzie miała wzięcie - urzekająca uroda ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...