Jump to content
Dogomania

KWPR Lublin - 14.06.2009


agnethka

Recommended Posts

50km od Świdnika - właśnie przestało padać,jest ponuro i zimno ale nie pada :eviltong: tj.wschód jakby co :razz:

Nie może jutro padać bo będę musiała brać suszarkę - od razu byłabym wyeliminowana z MP z taką fryzurą po deszczu :evil_lol:

Do zobaczenia wszystkim jutro,McDzik trzymam kciuki żeby się wszystko ułożyło ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agata_Roki']

Nie może jutro padać bo będę musiała brać suszarkę - od razu byłabym wyeliminowana z MP z taką fryzurą po deszczu :evil_lol:

Do zobaczenia wszystkim jutro,McDzik trzymam kciuki żeby się wszystko ułożyło ;)[/quote]
Nie dziekuje zeby nie zapeszyc, bede sie starala tybety przelozyc w srodek :lol:
Suszarka obowiązkowa, Agata :lol: a ja włosy chyba związuję... w mp nie lubią rozpuszczonych fruwających po twarzy a na dodatek przy takiej pogodzie moje się skręcą jak sprężynki :evil_lol: ale dość o moich włosach, trzymajmy kciuki za pogodę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Suszarka obowiązkowa, Agata :lol: [/QUOTE]

a gdzieś tam znajdę kontakt bo by mi się prostownica jeszcze przydała chyba że sama sobie zrobie loki[mam proste jaj drut ogólnie :eviltong:]

A ogólnie to tam będą tylko toi-toie ? Przydały by się takie lepsze wc bo mam potrzebę się przebrać ale trudno - ubiorę się od razu tylko psy mnie staranują pewnie brudnymi łapkami i mam spodnie do których każda sierść się przyczepia :angryy: A balerinki to se też gdzieś tam zmienie na trybunach ;)

Link to comment
Share on other sites

Dawajcie foty dalmata! XDD Widziałam dużo osób robiących fotki Bridce.

My ukończyłyśmy klasę szczenięcą oceną wyb. ob., 1 lokatą i nominacją do BIS PUPPY, gdzie prawie zdobyłybyśmy I lokatę (sędzina zastanawiała się nad Bridą, a Rhodesianem i akurat wtedy 'miła' pani od Rhodesiana zasłoniła mi swoją osobą dalmatkę x/) :multi:

Naszym następnym celem są dwie krajówki we wrześniu - w Poznianiu i Warszawie ;)

Link to comment
Share on other sites

uch, ja mam jakieś foty... prześwietlone są niektóre, że ja pier... :angryy: była taka pos.rana pogoda, że szok... rano zimno jak diabli... a teraz pod koniec gorąco jak nie wiem i ostre słońce do tego :cool1:

no i grzywek nie obfociłam :placz: bo biegały wtedy, co moje ukochane dobermany :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']była taka pos.rana pogoda, że szok... rano zimno jak diabli... a teraz pod koniec gorąco jak nie wiem i ostre słońce do tego :cool1:[/quote]
A żebyś wiedziała! Na ringu biegałam w polarze gdy już kropiło, a jak zeszłam z niego to już padało i mi numerek zamókł. Potem se wróciłam do domciu wysuszyłam numerek będąc pewna, że nie przestanie padać. Wracam, a tu słoneczko! Wiedziałam, że w polarze się usmażę. Chciałam odkleić numerek i dupa, rozrywał się lekko, więc już biegłam w polarze na BIS Pupp (co z resztą można było zobaczyć na fotach i na żywo). Krótko mówiąc - pogoda pod psem :lol:

Link to comment
Share on other sites

no dzisiaj to pogoda w kratkę była... najpierw lało potem słońce wyszło... mi tam jedna rybka była bo byłam pod namiotem karty wypisywałam ale najgorzej miały psiaki.. te co widziałam jak stawały na stoliku to takie zmoknięte były... West Highland White Terriery to mimo że były tapirowane to i tak na łepkach sierść im się troszkę roztrzepała... na moim fotoblogu jest kilka zdjęć z ringu gdzie byłam (mało było bo mi aparat padł szybko :( )

Link to comment
Share on other sites

a no biedne... najbardziej mi było szkoda psiaków... w końcu po jakiś pół godzinie to wstawiliśmy stolik na którym stawały psiaki pod namiot sędziowski to chociaż przez chwilę na nie nie kapał deszcz... była jedna suczka nie pamiętaj jakiej rasy która się panicznie bała deszczu... autentycznie widać po niej że się bała...nawet jej właścicielka nie musiała o tym mówić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saga200']Dawajcie foty dalmata! XDD Widziałam dużo osób robiących fotki Bridce.

My ukończyłyśmy klasę szczenięcą oceną wyb. ob., 1 lokatą i nominacją do BIS PUPPY, gdzie prawie zdobyłybyśmy I lokatę (sędzina zastanawiała się nad Bridą, a Rhodesianem i akurat wtedy 'miła' pani od Rhodesiana zasłoniła mi swoją osobą dalmatkę x/) :multi:[/quote]

Gratulacje :multi:
[B]Może ktoś podać stawkę amstaffów?[/B]
I czy sa jakieś przecieki co do BOG-ów no i BiS'a? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

no to się chwalimy...

[B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Seter Irlandzki Czerwono-Biały:
TYTUS Bohemia Thalset - NDPwR, CWC, BOB, BOG2!!!![/COLOR][/SIZE][/B] :multi::multi::multi:

[img]http://img193.imageshack.us/img193/5973/lublintytus.jpg[/img]

BOG grupy VII i nasz Tytus :loveu:
[img]http://img193.imageshack.us/img193/2808/lublintytus02.jpg[/img]

dodatkowo od nas:
Ashanti Shadow Dog - Zw.Mł, NJwR.
Baffi Shadow Dog - NDSwR, CWC

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']poproszę bardzo o uzupełnienie stawki AKIT

PSY
kl. młodzieży
477. wł. Szczepańska Adriana
478. wł. Siatecki Stanisław


SUKI
kl. szczeniąt
479. wł. Majkowska Anna

kl. młodzieży
480. wł. Gała Gabriel[/quote]

477 - ATARI-GO Tsugi Namitori
478 - BORYS Lubelskie Pola

479 - MIKO Anukita

480 - ANKOKU GO SENSAKURA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']no to się chwalimy...

dodatkowo od nas:
Ashanti Shadow Dog - Zw.Mł, NJwR.
Baffi Shadow Dog - NDSwR, CWC[/quote]

[B]Judit[/B], gratulacje, Ashanti mnie jakiś czas waliła ogonem po łydce, pewnie z radości z wygranej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...