Jump to content
Dogomania

KWPR Lublin - 14.06.2009


agnethka

Recommended Posts

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tessa']i jak dzis pogoda w Lublinie/ Świdniku???

w warszawie paskudnie :-([/quote]

w Lublinie ponoć brzydko bardzo, ale jak patrzyłam na pogodę to w większość przedstawia się tak:

[img]http://img134.imageshack.us/img134/3176/pogoda.jpg[/img]
z tym że w niedzielę przewidują rano lekkie opady, lekkie zachmurzenie a już od południa ma wyjść słońce i ma być bez opadów. Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']ja mieszkam 28km od Lublina i właśnie zaczęło padać :shake:[/quote]

hihihi ty 28km na południe, a ja 28km na północ :evil_lol: u nas też zaczęło padać (:-(). teraz jeszcze trzeba kogoś kto powie jak jest Łęcznej, Piaskach, Bełżycach i Kurowie. I już cały Lublin będzie otoczony :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']
potwierdzenie jeszcze nie przyszło, ale ja bliżej końca alfabetu więc może dlatego :evil_lol:[/quote]

u nas początek alfabetu a potwierdzenia jak nie było tak nie ma.... :mad:

[quote name='panbazyl']wiadomości z powiatu świdnickiego - pada..............................[/quote]

pfff...."takich" wiadomości to my nie chcemy :diabloti: gdzie to słońce... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Dziś ma padać a jutro słoneczko i bez deszczu :cool1: niestety, na pewno będzie mokro bo nie ma szans na osuszenie :placz:

potwierdzenie jeszcze nie przyszło, ale ja bliżej końca alfabetu więc może dlatego :evil_lol:[/quote]

mój tata ma nazwisko na "Z" i dostał potwierdzenie :evil_lol:


info ze Świdnika - 10 minut drogi od Stadionu - godz. 12:20 - lekko pada i strasznie wieje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Taa ja mam nazwisko na "A" i jednego psa dostałam kilka dni temu, a drugiego dopiero wczoraj :evil_lol: to chyba nie od alfabetu zależy, może od kolejności wysłania zgłoszenia? :roll: Oby coś podeschło jednak, mam dośc wystaw w bagnie.... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saga200']Pogoda przedstawia się na jutro mniej więcej tak:
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3858/pogoda.png[/IMG]

Nawet ładnie :cool3:[/quote]
że niby gdzie to ładnie :mad:bo wieczorem to juz raczej bedzie "po":mad:
to ja wole te kilka postów wczesniejszą wersje prognozy pogody-słoooońce:eviltong:

100km od Świdnika- tyz pada:razz:i zimno:razz:

[B]panbazyl[/B] - jestem po Ciebie jutro tak gdzies o 8 ( z chałupy wyruszam o 7 ); chyba tym razem Bazylowi nie bedzie gorąco w aucie;)

Link to comment
Share on other sites

po kolejności zgłoszeń też nie :evil_lol: bo te co później zgłaszałam już przyszły a mojego dalej nie ma :roll: ale nie muszą się wysilać bo i tak nie mam zamiaru tego drukować. W końcu płacę za wystawę i to nie mało, więc na znaczkach i kopertach niech nie oszczędzają bo to daje w sumie nie małą kwotę :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']

[B]panbazyl[/B] - jestem po Ciebie jutro tak gdzies o 8 ( z chałupy wyruszam o 7 ); chyba tym razem Bazylowi nie bedzie gorąco w aucie;)[/quote]
Oj tym razem raczej gorąco mu nie będzie... Chyba że z emocji na ringu:evil_lol:
To czekamy!!!!! Moze jeszcze jakąś herbatę wysiorbiemy, bo to blisko z mojego zatyla!

Wiadomości z powiatu świdnickiego cd - nie pada, ale wieje i jest zimno.....

Link to comment
Share on other sites

z tego co piszecie to dzis jest paskudnie, ale prognozy na jutro calkiem niezle ;) :multi:


mam takie pytanie jak najlepiej ze swidnika dostac sie do lublina? poniewaz z wawki bede jechac bezposrednio do swidnika, ale po wystawie mam zamiar odwiedzic znajoma w lublinie i nie wiem czy latwiej bedzie podjechac pociagiem czy busem (czy jest jakies dosc czeste polaczenie)? i gdzie ewentualnie jest jakis przystanek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tessa']

mam takie pytanie jak najlepiej ze swidnika dostac sie do lublina? poniewaz z wawki bede jechac bezposrednio do swidnika, ale po wystawie mam zamiar odwiedzic znajoma w lublinie i nie wiem czy latwiej bedzie podjechac pociagiem czy busem (czy jest jakies dosc czeste polaczenie)? i gdzie ewentualnie jest jakis przystanek?[/quote]
do przystanku PKP w Swidniku z wystawy jest krok, do przystanku busa również, więc z dostaniem się do Lublina problemow mieć nie powinnaś - chyba że jakiś duży pies i w busie będą kręcić nosem, ze duży i że moze kogoś zjeść.
a poza tym - wiele osób będzie wracać swoimi samochodami do Lublina - przy odrobinie dobrej woli ze strony wlaścicela samochodu - możecie pojechać razem do Lublina!

Link to comment
Share on other sites

Kurcze jest tu ktoś z zk w Lublinie? Dałoby się spaniele tybetańskie przesunąć gdzieś w środek lub na początek? Są tylko dwa łącznie z moim a są oceniane na końcu samym... a mi zależy na udziale w Młodym Prezenterze, który jest o 13:30 ... będę jeszcze pewnie na wystawie kombinowała :-( mój Arni pójdzie tylko ze mną lub z kimś kto ma pewną rękę do wystawiania psów...
Chyba że jest ktoś na dogomanii kto wie, że ma pewną rękę do upartych psów i wystawiłby mi mojego st w razie gdyby nie udało mi się załatwić przesunięcia??? Ta wystawa mu do niczego potrzebna nie jest, więc bez obaw że to coś ważnego, a ja idę na MP bo dla mnie to jest cel dnia.. Ale opłaciłam i to i to, więc fajnie by było, żeby się pokazał :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...