Jump to content
Dogomania

KWPR Lublin - 14.06.2009


agnethka

Recommended Posts

Czy ktoś dostał już potwierdzenie na stronie Lublina jest napisane:

[COLOR=#ff0033][B]UWAGA! [/B]Potwierdzenia wysyłane będą drogą elektroniczną.[/COLOR]
Prosimy o ich wydrukowanie i zabranie na wystawę wraz z dowodem wpłaty i zaświadczeniem o szczepieniu p/wściekliźnie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jolai alf']Czy ktoś dostał już potwierdzenie na stronie Lublina jest napisane:

[COLOR=#ff0033][B]UWAGA! [/B]Potwierdzenia wysyłane będą drogą elektroniczną.[/COLOR]
Prosimy o ich wydrukowanie i zabranie na wystawę wraz z dowodem wpłaty i zaświadczeniem o szczepieniu p/wściekliźnie.[/quote]


koleżanka się dowiadywała i napisała nam takie info:

"Może być tak , że oddział nie wyrobi się z wysyłaniem potwierdzień , tradycyjną pocztą , dlatego będą wysyłać potwierdzenia mailami ...
wystarczy zatem , zapamiętać nr katalogowy psa czy psów ... nie trzeba drukować ;) z zapamiętanym numerem / ami , potwierdzeniem wpłaty , na wystawie trzeba udać się do sekretariatu po numerek"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolai alf']Czy ktoś dostał już potwierdzenie na stronie Lublina jest napisane:

[COLOR=#ff0033][B]UWAGA! [/B]Potwierdzenia wysyłane będą drogą elektroniczną.[/COLOR]
Prosimy o ich wydrukowanie i zabranie na wystawę wraz z dowodem wpłaty i zaświadczeniem o szczepieniu p/wściekliźnie.[/quote]

na kwietniowej wystawie też tak było i przy rejestracji - tam gdzie się odbiera katalogi i numerek - nie było żadnych problemów.
Jeśli jesteś na liście wystawców co jest na stronie związku lubelskiego to się nie martw! Ja tam jestem. A potwierdzenia mailem nie dostanę, bo zgłaszałam się osobiście w związku, a tam maila się nie podawało. moż eto trochę skomplikowane, ale w kwietniu działało ok na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

A do MP też mam dostać numerek ?

Bo nawet potwierdzenia nie dostałam na swój e-mail a od pani Ewy dowiedziałam się przed wczoraj że mnie przyjęli - chyba że też nie podałam maila :oops:

A dowód wpłaty to wystarczy tylko ta druga,wyblakła karteczka z wysyłania przelewu - tą którą dostałam ja a tą pierwszą wzięła pani ? :eviltong:

Wczoraj byłam zapłacić - nie musiałam nawet zapłacić za samo wysłanie przelewu 2,50zł "Za szczytne cele opłat nie przyjmujemy" co nie wiem co znaczyło bo to chyba żaden szczytny cel - no może babka uznała że młodzież dokształca się w sprawie kynologii :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']szczęściara!!!! W mojej rasie na brak konkurencji nie mogę narzekać.... szkoda.[/quote]
moja Brida jest jedyną dalmatynką na wystawie ^^

Proszę kogoś o obfocenie dalmata i jeżeli będzie taka możliwość, zrobienia mu filmiku na ringu (moja mama nie umie nagrywać :placz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']ja dostalam tylko mailem :-)

Czy ktos moze sie orientuje jaka jest odleglosc z dworca PKP na stadion w Swidniku?? pociag przyjezdza 10.15, przed soba mam 18 psow i sie zastanawiam czy zdaze ;-)[/quote]
zdążysz jeszcze pójść do centrum, coś zjeść, wrócić, pooglądać konkurencję...
To bardzo blisko!
Ja też potwierdzenia emailem nie dostałam i pewnie nie dostanę i się tym wcale nie martwię - na stronie oddziału jesteśmy wśród wystawców umieszczeni. I tak drukarki nie mam żeby sobie to potwierdzenie wydrukować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']zdążysz jeszcze pójść do centrum, coś zjeść, wrócić, pooglądać konkurencję...
To bardzo blisko!
Ja też potwierdzenia emailem nie dostałam i pewnie nie dostanę i się tym wcale nie martwię - na stronie oddziału jesteśmy wśród wystawców umieszczeni. I tak drukarki nie mam żeby sobie to potwierdzenie wydrukować :evil_lol:[/quote]
Ja właśnie też nie dostałam :cool1:
Ale to chyba nic nie przeszkadza prawda?
Mogę chyba normalnie jechać na wystawę prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Nie wiem jak w Swidniku, ale u mnie dziś też porządnie padało. I oby tak dalej!!! Oby do soboty się wypadało. Żeby trochę przez noc wyschło i w niedzielę było ładnie.
Mam nadzieję, ze organizatorzy o pogodę też zadbali - jak co roku!!!![/quote]
Na razie twoja 'prognoza' się sprawdza ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']"GRUPA 9:
* BAS Bosch - małe molosy + chiński grzywacz"

mógłby mi ktoś wytłumaczyć jakie to są małe molosy w IX grupie? :razz:[/quote]

"małe molosy (buldog francuski, mops, boston terrier)" - tak jest napisane na stronie oddziału;)

EDIT: przed chwilą dostałam potwierdzenie emailem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...