Jump to content
Dogomania

KWPR Lublin - 14.06.2009


agnethka

Recommended Posts

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaidar']z tego co mi mówili to ta wystawa jest przeniesiona do Świdnika.. w końcu jest ona w lublinie czy w świdniku?? dla mnie to ważne bo zapisałam się jako sekretarz i mi prowadząca mówiła że jest w świdniku..[/quote]


wystawa jest w Świdniku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saga200']A ja nie wiem czy moje zgłosiłam do dobrej klasy... Bo urodziła się 14 września, a wystawa jest 14 czerwca... to trzeba zgłosić do szczeniąt czy młodzieży? Bo ja napisałam do młodzieży...[/quote]

to chyba jeszcze w szczeniakach powinna być ;)

jakby wystawa była 15 czerwca to w młodzieży ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][LEFT]"Datą decydującą o wieku psa jest dzień wystawienia (np. pies urodzony 15 maja może być wystawiony[/LEFT]
w klasie szczeniąt najwcześniej 16 listopada)."
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saga200']A jak ja mam to im powiedzieć? Będą zwrócone koszty, czy raczej nie?[/quote]
Bierzesz ze sobą potwierdzenie wpłaty, przy odbiorze papierów w sekretariacie mówisz, że zapłaciłaś za szczeniaka jak za dorosłego, pokazujesz potwierdzenie i zwracają Ci nadwyżke ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja jednak nie bede startować teraz w MP :placz::placz:
Nie mam nikogo w ZK :shake: I jednak miec nie bede wiec los każe poczekać aż będę miała 16lat i własnego bordera :p

Co niezmienia faktu że ja będę i Roniek pewnie też - nie wystawiam więc nie będzie płakał że pańcia zostawiła dla borderka :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']Ja jednak nie bede startować teraz w MP :placz::placz:
Nie mam nikogo w ZK :shake: I jednak miec nie bede wiec los każe poczekać aż będę miała 16lat i własnego bordera :p

[/quote]
napisałam w wątku jh, że mogę gordona użyczyć ;)

Link to comment
Share on other sites

wybaczcie offa, ale moze ktoś się zainetresuje a sprawa w koncu powiązana z Lublinem i wystawami.
Jest organizowany z Lublina bus na wystawy CAC, CACIB 20-21 czerwca do Czarnogóry (Montenegro). Jeśli ktoś zainteresowany to proszę pisać na
[email][email protected][/email]
(to nie jest mój mail a organizatorów). Są jeszcze ostatnie wolne miejsca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziorka']wiecie może kiedy będzie spis wystawców?[/quote]


wiem, że dziś został oddany katalog do druku - myślę, że o ile pojawi się spis to najwcześniej we wtorek (chyba, że w środę lub czwartek :eviltong: ) w te dni jest czynny oddział ;)

no i jeszcze muszą rozesłać maile z potwierdzeniami ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...