Jump to content
Dogomania

babcia Sara odeszła za TM ['] do zobaczenia kochany aniołku :(


BUDRYSEK

Recommended Posts

[quote name='hannnka']ja tez nie zamierzam nikogo przekonywac na sile.
ale porownam to tak. na Sare poszlo (z tego co widze w tytule) 1500zl. pomyslcie sobie ile lekow moznaby bylo kupic za to dla czlowieka chorego na jakis nowotwor? i moze przedluzyc zycie o kilka dni... albo ile dzieci w Afryce dostaloby obiad... ?[/quote]
A TU PROSZĘ...WATEK DLA CIEBIE..
[url=http://www.dzieciafryki.org/]Akcja "Watoto" - dzieci Afryki czekają na Twoją pomoc[/url]
POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"albo na dzieci w hospicjum... o takie porownanie mi chodzi"
hannnka -zgodnie z takim myśleniem dzieci w hospicjach też powinny być usypiane ,przecież umierają cierpiąc:diabloti:

zresztą ustawa przewiduje ewentualność uśpienia,tylko nie może to być "widzimisie" opiekuna...:mad:

[U]"I dlatego wybieram-[B]y [/B]Psy" [/U]
amen

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hannnka']ja tez nie zamierzam nikogo przekonywac na sile.
ale porownam to tak. na Sare poszlo (z tego co widze w tytule) 1500zl. pomyslcie sobie ile lekow moznaby bylo kupic za to dla czlowieka chorego na jakis nowotwor? i moze przedluzyc zycie o kilka dni... albo ile dzieci w Afryce dostaloby obiad... ?[/quote]

A w czym życie człowieka cenniejsze od życia psa?

A może zamiast pokazywać na ... odległą Afrykę i trzymać ręce w kieszeni...to zacznij pomagać ! Cierpienia jest wokół nas Wiele! I jak sama zauważyłaś, nie tylko cierpienia psiaków! Zacznij pomagać tam gdzie widzisz sens!
Tu go nie widzisz...OK!
Nie marnuj czasu na przeszkadzanie tym,którzy podjęli decyzję,że chcą pomagać i komu chcą pomagać!
TY DOKONAJ SWOJEGO WYBORU!

Link to comment
Share on other sites

[I]O matko...
Hanka Ty pomyliłaś zwyczajnie fora :crazyeye:
To przykre, bo rejestracja zajęła Ci jakieś 3 min. mogłaś przez ten czas klikać w brzuszek Pajacyka...
Poza tym Ty na Sare nie płacisz, więc możesz spokojnie spać - to nie Twoje pieniądze ratują Jej życie.
Zresztą nie będę się wywodzić, bo to bez sensu.

Michał mówił,że Sarusia już ogonkiem merda... Bieduleczka...
Dzielnie walczy o życie...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ukryty Smok']Istnieje , na pewno duża, grupa ludzi, którzy zbierają pieniądze właśnie na takie cele - na głodujące dzieci, na studnie w Senegalu, na Sudan. Chwała im za to!:modla:
A tu - zebrała się grupa,może nie tak duża, ale także dość liczna, która ma po prostu INNE CELE. I chyba na próżno przywoływać ich/nas do tzw. porządku. I chyba na próżno umoralniać. I chyba na próżno tłumaczyć, że ludzie, że ich potrzeby, że gatunek nadrzędny...
Bo, widzisz, trudno to trochę wytłumaczyć, ale oni są ciężko chorzy. Ciężko chorzy na dotyk psa. I na cierpiące psie oczy. Niedawno ktoś mi napisał: "Pies, w odróżnieniu od człowieka, ma cudowną zdolność do bezwarunkowego wybaczania". Czy możesz to samo powiedzieć o tzw. człowieku? O człowieku od Piana, od Cygana, od oskalpowanej suni i wielu, wielu innych...?
I dlatego wybieram Psy.

Pzdr,

Ukryty Smok[/quote]

Piękne, mądre słowa...!
Moje uznanie!

Link to comment
Share on other sites

Saruniu wybacz, że Cię tak dawno nie odwiedzałam :oops:

Cudownie jest znowu zobaczyć sunie :loveu:Oczywiście wolałabym ja oglądać w o wiele lepszej formie niż jest to teraz, ale mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu. Co do pomocy finansowej to postaram się wkrótce znowu coś wpłacić, ale najwcześniej jutro lub w sobotę, więc przelew dojdzie pewnie dopiero w następnym tygodniu :-( Postaram się zrobić także jakiś bazarek, ale z tym to nie obiecuję na 100% ,bo zupełnie nie mam doświadczenia w tej kwestii, ale będę się starała,żeby doszło to do skutku.

A co do postów tej pani od dzieci w Sudanie to powstrzymam się od komentarza, bo Ukryty Smok napisał tak wymowną wiadomość, że już nie trzeba nic dodawać. I trzymam kciuki, aby ta pani już nie odwiedzała tego tematu, bo to wątek poświęcony Sarze i to ona ma być tutaj gwiazdą, a nie ów pani. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jak tam dzis nasza Sarusia sie czuje? Wczoraj bylem u niej dwa razy a za drugim razem to zobaczylem jak chwilke ogonkiem machala :loveu:
Wczoraj nawet ryzyku troszke zjadla co jej Beatka przyniosla
Oto dowod :loveu:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/9d99c7d89f4e415cmed.jpg[/IMG][/URL]
Ale nie wszystko zjadla, tylko troszke podziubala...

Link to comment
Share on other sites

no ja tak właśnie przypuszczałam, że to Michał ukrywa się na tych zdjęciach :cool3:
Dropsik pojechał, to znalazł sobie chłopak nowego staruszka do odwiedzania :evil_lol:
no i bardzo dobrze :lol:
tylko ciekawe co na to Klaudia?

a Sara .. dobrze, że chociaż troszkę ryżu zjadła ..
pewnie gdyby było w nim jeszcze jakieś dobre mięsko :cool3:
ale pewnie bidulce nie wolno :-(
zdrowiej psinko ..

Link to comment
Share on other sites

Michał ma na Sare dobry wpływ. :razz: Te wizyty na pewno dobrze jej robią.
Dzisiaj Sarcia dostała drobny makaron i bardziej jej smakował niż ryż. Więcej zjadła niż wczoraj, ale nadal mało. Potem poszłyśmy na siusiu a po powrocie się napiła, położyła i znowu zaczęła grzebać w misce. Może jakoś się rozkręci z tym jedzeniem? Mam nadzieje.. Zdecydowanie woli ciepłe jedzenie. No i najlepiej z ręki ;) Poza tym wyniki badania moczu dobre, nie ma białkomoczu, fosfor i wapń też ok. Niestety biegunka znowu była :mad:

Link to comment
Share on other sites

Chyba mi się udało :multi: :) Troszkę podpatrzyłam jak to ma wyglądać od bazarku zuzlikowej, ale mam nadzieję, że mi wybaczy :oops:;)

Tak, więc :

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-kolczykowy-na-leki-karme-leczenie-dla-sary-do-08-03-2009-a-132608/#post11883221"][SIZE=5][COLOR=red][B]Zapraszam na bazarek dla Sary !!![/B][/COLOR][/SIZE] [/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-kolczykowy-na-leki-karme-leczenie-dla-sary-do-08-03-2009-a-132608/#post11883221"]klik, klik, klik, klik, klik[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Bubu, czy mimo wszystko Sarze potrzebny jest Royal Renal? Czy nie chce go jeść?

W poniedziałek dowiem się, czy uda mi się załatwić puszki.[/quote]


jak apetyt sie troche poprawi to zaczniemy mieszc z renalem po trochu.. mam nadzieje ze sie w koncu przelamie. jesli bedzie okazja zalatwic cos taniej to bierz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilmo']Chyba mi się udało :multi: :) Troszkę podpatrzyłam jak to ma wyglądać od bazarku zuzlikowej, ale mam nadzieję, że mi wybaczy :oops:;)

Tak, więc :

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-kolczykowy-na-leki-karme-leczenie-dla-sary-do-08-03-2009-a-132608/#post11883221"][SIZE=5][COLOR=red][B]Zapraszam na bazarek dla Sary !!![/B][/COLOR][/SIZE] [/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-kolczykowy-na-leki-karme-leczenie-dla-sary-do-08-03-2009-a-132608/#post11883221"]klik, klik, klik, klik, klik[/URL][/quote]


Podpatruj dziewczyno...i niech Saruni pomoże!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...