Jump to content
Dogomania

SZCZĘŚLIWA POSIADACZKA TERRIERA IRLANDZKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!


RITKA

Recommended Posts

No właśnie, ja słyszałem, że erdele to wodołazy
Airedale wywodzą się z Otterhoundów, a Otterhoundy to autentyczne wodołazy... No i Airedale niby miały to po Otterhoundach odziedziczyć, ale chyba niektóre odziedziczyły lepiej, niż inne, bo jeszcze nie posiadałam takiego, który sam z siebie kochałby wodę (choć słyszałam o takich). Wszystkie moje musiałam uczyć pływać, bo właziły tylko po rzuch i brodziły, ale jak już się nauczyły, to owszem, lubiły się kąpać. Ale to ciągle nie to samo, co Nowofundlandy mojej przyjaciółki, które próbują pływać w każdej kałuży...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ritka, gdzie się podziewasz?! Nawet nie raczyłaś się wypowiedzieć co sądzisz o metrosexualiźmie...

Rany , Wojtek Ty chyba nie bluznisz ????????? :wink: o czym mówisz - seks to rozumiem ,ale to drugie??????? :roll: Coś mnie w życiu ominęło? bo nie wiem o co Ci chodzi - prosze jasniej to chętnie sie wypowiem

Pozdrawiam Cię :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Aga, jalby Ci tu - :roll: "warszawka" sie kłania, młodzi prawnicy, wielkie miasto.... a my coż małomiasteczkowi, do tego niektórzy jak ja już kruszeja, wiesz jak się ma tyle lat co ja :onfire: to za najnowszymi trendami juz się nie nadąża. Ale nie martw sie - na Ciebie też przyjdzie kryska 8)

Wiesz a co do dbania o siebie - ja też nie widze w tym nic złego, a w każdym razie wszystko zależy od stopnia, bo malowanie paznokci to już dla mnie lekka przesada... Tzn inni niech sobie maluja, ale gdybym miała faceta i on by to prakrtykował to :oops: jeszcze bym w kompleksy wpadła, że nie wspomnę o odciskach na moich łapach....

Link to comment
Share on other sites

He he, a ja to okreslenie poznalam w Gdansku :wink:

No tak Kaska, ty juz stara babcia po 8-tce ma emeryturce, to rzeczywiscie... nawet pamiec juz nie ta :D wiec nawet jesli slyszalas, to... juz pewnie zapomnialas :D

Malowanie paznokci, to przegiecie... ale jakby poszedl do kosmetyczki raz na rok i doprowadzil lapy do "stanu uzywalnosci publicznej" to byloby oka :wink:

Link to comment
Share on other sites

Aga_

nie ukrywam, ze nie widze nic a nic w tym zlego

a nie mówiłem, że kobitom metro* się podobają...

Aga_

Malowanie paznokci, to przegiecie...
jest jednak nadzieja 8)

Fuka

...Tzn inni niech sobie maluja, ale gdybym miała faceta i on by...
że nie popadniemy w skrajność 8)
Link to comment
Share on other sites

Na Puławskiej? Jakiś nowy? Czaruś tam pracuje? :roll: Flaire, dzięki, lecę sprawdzić, mam odrosty i włosy łamliwe włosy na torsie. Muszę cos z tym zrobić!

Sorry za niezgrabny styl mojego posta, ale lakier mi stygnie na paznokciach.

lece, lece, pa :roll:

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie dzisiaj, po raz pierwszy, zauważyłam wielki napis "Profesjonaly manicure dla panów" czy coś takiego. Na Puławskiej, na Ursynowie, gdyby któryś z panów był zainteresowany :wink: . Ale o depilacji nic nie było. :(

O to mi chodzilo, ale zorientowalam sie dopiero pozniej, ze to byla tylko kontynuacja tematu :oops: Przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

:P

CZESC

Dobra teraz moja kolej :wink:

Uważam ,więc Drogi Wojtku i to Cię zapewne ucieszy ........że ten cały metro to jakś pomyłka :evil: Moim zdaniem facet to facet .A malowanie paznokci czy makijaż w wydaniu meskim - fuj :-? Owszem - uwazam ,ze mezczyzna powinien dbac o siebie i sie MYĆ!!!! - ,ale pewne zabiegi pielegnacyjne mysle ze sa przeznaczone wyłącznie dla kobiet i niech tak zostanie

POZDRAWIAM WAS CIEPLUTKO - BUZIAKI

:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ritka, a' propos trymowania - moje doświadczenie z irlandami nie jest wielkie, mam na sumieniu tylko kilka psów. Ale tak sobie myślę, ze skoro sama pisałąś, że Twoja Rita wygląda jak pluszak - to raczej była obrabiana juz dosyć dawno. Wnoszę, ze pod spodem może mieć albo całkiem nowy włos - wtedy to banał - wystarczy sciągnąć to co na wierzchu. A przynajmniej powinna miec sporo podszerstka, który mozna przeciez zostawić - wystarczy tylko ostroznie oskubac po wierzchu. I nie będzie swieciła golizną i straszyła ludzi na spacerach.

Ja niestety nie miałam teraz przy skubaniu Fuki takich możliwośći - sama wpuściłam się w sytuację wszystko albo nic. Nie dość, że obrałam ją stosunkowo niedawno - jakieś 2,5 mca temu, to jeszcze zostawiłam na niej wtedy cały podszerstek i nie zdjęłam go potem :oops: Wszystko przez to, że ma czarny - więc tak bardzo nie przeszkadza i mi się nie chciało. No i teraz albo powinnam była poczekać, ale wyjeżdzam a ona niedługo zaczelaby wyglądać jak yeti, więc mam teraz golasa. A ścislej taka specyficzna wersje rhodesiana z bardzo szeroką łysą pręgą :cunao: Wygląda bardzo interesująco - nie wiem co mnie powstrzymuje przed ufoceniem tej piękności :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

WITAM :P

Fuka , własnie nie wiem za bardzo jak to zrobić ,trymowana była rzeczywiście juz bardzo dawno - uuuuuuuuuu ,bardzo . Z moim trymowaniem , a raczej Rity jest tak : wiosną - na łyso ( wtedy jest jasniutka , ale ruda oczywiście ) - potem odrasta , to odrosnięte ma jasny włos , więc jest ,, przetrymowane ,, i zostaje piękny ,ciemny , lśniący rudy kolor włosa .W międzyczasie ,oczywiście mała kosmetyka głowy itp. Nigdy jej nie trymowałam , tak częsciowo - zawsze do goła .I w sumie nie wiem jaki byłby efekt tego częściowego trymowania , ale moze sprobuje.Nie ma narazie wystaw to jakos to by było - nawet jak cos by poszło nie tak .heheheh :wink:

Dzieki za radę chyba tak zrobię bo już patrzeć na nią nie mogę :evil:

Idę do boju , dam znać jak poszło :Dog_run: POZDRAWIAMY

Link to comment
Share on other sites

:P :P :P

No , mam już pokażną porcję futerka na poduszkę , albo coś w podobie.... :wink:

Rita szaleje i cuduje :roll: po prawie dwugodzinnym staniu , siedzeniu i leżeniu na stoliku.Wygląda narazie spoko - oczywiscie jest jeszcze wiele do zrobienia , ale powoli zaczyna znowu przypominac terriera.Ale to już jutro reszta. Czas posprzatać kłaczki heheheh A plecy nie wspomnę - bolą jak piorun i nadgarstek też .Ale co tam .POZDRAWIAM I DOBRANOC .PA

:Dog_run:

idę lulu :sleeping:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...