Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z racji tego, że adresówki przyłączane do obroży u mnie sie nie sprawdzają (gubią itp) , mam w planach zamówienie http://allegro.pl/skorzana-obroza-z-imieniem-psa-adresowka-i5235785245.html, miał ktoś

Adresówka zakupiona na wystawie w Sopocie:      

Ja ostatnio zamawiałam adresówki dla szczeniaka :) Znajomi polecali z Edeil :) Różowa i niebieska jest ze szkła akrylowego reszta z laminatu  :)   

Posted Images

Dzięki dziewczyny. Przekazałam info :)

Ja osobiście parę lat temu kupiłam na all adresówki z grubego pleksi x2,  z cienkiego pleksi x1 i chyba z laminatu x1. Kupiłam na zapas tak jak to się robi ;) Już nawet nie pamiętam u jakiego użytkownika. I wiecie co, do tej pory mam przy obroży ID z cienkiego pleksi i żyje. Jakoś na początku użytkowania odłamało się trzymadełko od kółeczka, ale zrobiłam nową dziurkę w pleksi i do tej poru już nic się z nią nie dzieje. A tamte pozostałe leżą nowiusieńkie w torebce ;)

Cóż, chyba trzeba psa sobie sprawić a050.gif a050.gif

• 2 weeks later...
O 19.03.2016o17:09, xxxkaluniaxxx napisał:

Ja ostatnio zamawiałam adresówki dla szczeniaka :) Znajomi polecali z Edeil :)

Różowa i niebieska jest ze szkła akrylowego reszta z laminatu  :) 

IMG_3798.jpg

A ta różowa i niebieska to jakaś nowość? nie widzę na aukcji :( 

8 godzin temu, Marta_Ares napisał:

A ta różowa i niebieska to jakaś nowość? nie widzę na aukcji :( 

To pleksa, mają ją już od dłuższego czasu, ale nie wiem czemu nie dodają do szablonu na Allegro. Trzeba po prostu pisać w zamówieniu.
Kurcze, może ja też zamówię?..

Jeszcze inne cuda mają, których nie ma na aukcjach :P Jakiś czas temu wysłałam pytanie ws.adresówek do nich, później powtórnie pytałam i zero odpowiedzi! Tyle razy zamawiałam już u nich, przy okazji każdego zamówienia o cos pytałam i nigdy nie dostałam odpowiedzi :D ale adresówki zawsze idealnie takie, jak sobie zażyczyłam. Dziwna firma :D

• 1 month later...

moja Mika już 3 adresówki (wciskane) zgubiła...jedna odkręcana się odkręciła...sama :).. teraz kupiliśmy jej Petmarka - taką zawieszkę z kodem QR. wpisaliśmy wszystko o Mikusi do systemu i jak się zgubi to znalazca ma zesdkanowac ten kod i wyskoczą mu informacje o niej...spoko fajne