Jump to content
Dogomania

Adresówka


coztego

Recommended Posts

Dzięki dziewczyny. Przekazałam info :)

Ja osobiście parę lat temu kupiłam na all adresówki z grubego pleksi x2,  z cienkiego pleksi x1 i chyba z laminatu x1. Kupiłam na zapas tak jak to się robi ;) Już nawet nie pamiętam u jakiego użytkownika. I wiecie co, do tej pory mam przy obroży ID z cienkiego pleksi i żyje. Jakoś na początku użytkowania odłamało się trzymadełko od kółeczka, ale zrobiłam nową dziurkę w pleksi i do tej poru już nic się z nią nie dzieje. A tamte pozostałe leżą nowiusieńkie w torebce ;)

Cóż, chyba trzeba psa sobie sprawić a050.gif a050.gif

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
8 godzin temu, Marta_Ares napisał:

A ta różowa i niebieska to jakaś nowość? nie widzę na aukcji :( 

To pleksa, mają ją już od dłuższego czasu, ale nie wiem czemu nie dodają do szablonu na Allegro. Trzeba po prostu pisać w zamówieniu.
Kurcze, może ja też zamówię?..

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze inne cuda mają, których nie ma na aukcjach :P Jakiś czas temu wysłałam pytanie ws.adresówek do nich, później powtórnie pytałam i zero odpowiedzi! Tyle razy zamawiałam już u nich, przy okazji każdego zamówienia o cos pytałam i nigdy nie dostałam odpowiedzi :D ale adresówki zawsze idealnie takie, jak sobie zażyczyłam. Dziwna firma :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...