Jump to content
Dogomania

Adresówka


coztego

Recommended Posts

Na nowych adresówkach mam duży napis MAM CHIP zamiast imienia, w starych edeil grawerował nam taką informację drobniejszym druczkiem pod nr telefonu ;)

Osobiście mam wrażenie, że dla zwykłego Kowalskiego taka informacja apropo chipa wywołałaby raczej nutkę stresu przed ewentualnym przywłaszczeniem psa - słyszałam kilka razy czy dzięki niemu można psa zlokalizować więc liczę na to, że ktoś posłusznie zadzwoni albo pod podany numer telefonu albo odda psa w ręce schroniska/weterynarza, który owego czipa odczytają.

Zawsze uważałam, że bez sensu jest informowanie i chipie, skoro łatwiej jest po prostu zadzwonić pod nr tel. (mam na wszystkich +48).

Ale...rzeczywiście masz rację, może to być dobry odstraszacz przed ew. przywłaszczeniem psa. Przy następnych adresówkach będę zamieszczała też taką informację :)

Link to comment
Share on other sites

Zawsze uważałam, że bez sensu jest informowanie i chipie, skoro łatwiej jest po prostu zadzwonić pod nr tel. (mam na wszystkich +48).

Ale...rzeczywiście masz rację, może to być dobry odstraszacz przed ew. przywłaszczeniem psa. Przy następnych adresówkach będę zamieszczała też taką informację :)

Ja też, zawsze dawałam jakiś napis typu "mam dom", teraz pierwszy raz dałam imię, które suma sumarum pewnie i tak nic by nie dało bo Nuka nie podejdzie do obcego za nic w świecie :p

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuję pancernych adresatek i w normalnej cenie. Cattełek albo połamał, albo zgubił to co miał i co Szczurowi starczy na następne kilka wcieleń. Myślałam o nieśmiertelniku, ale boję się, że będzie za duże. Mu waży ok 15 kg i ma ok 44 cm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Godzinę temu, Pepper-oni napisał:

Ten wydaje mi się większy. Nie polecam też tych microlocków bo się szybko psuje mechanizm blokujący, mąż ma je do kluczy. Ja kupiłam 6sztuk 0,5 za 34zł tych 0,5 i one pasują również do L rogza. Mam takie tylko czarne http://allegro.pl/nite-ize-s-biner-keyring-steel-stalowy-i5743757411.html

http://www.asg.warszawa.pl/survival-i-gadzety-militarne/ekwipunek/p,nite-ize-s-biner-keyring-steel-czarny-krgs-01-r3,16825.html to?

Skad wiesz ze to ten rozmiar? Pytam bo ja nie widze nigdzie :P Jak na pewno ten to jutro pojde kupic ;)

52 minut temu, Marta_Ares napisał:

u mnie #0 mieście się na praktycznie każde okucia (2,5cm lupine, rogz L/ Xl), trzeba po prostu troszkę mocniej nagiąć  

Wut? ja chyba sily nie mam :P bo na nic innego poza rogzem M i furkidzami za nic nie wchodzi, pomimo ze probuje z calej sily

Link to comment
Share on other sites

WIem wiem, oni są super :) byłam nie raz, z piesami nawet a raz z całą watachą :P

Ok, widzę że tego jest jeden rozmiar na stronie, także załóżmy, że tylko 0,5 z tym kółeczkiem istnieje. Czyli idę jutro, dopytam jeszcze na miejscu, najwyzej wróce z niczym :P

 

A jak z kolorem jest? Dobrze ten czarny wygląda, pasuje to wszystkich obroży, czy może lepiej wziąć srebrne?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ta czarna jest polprzezroczysta? Bo wygląda na czarną czarną

 

 

A ja melduję, że po 3 tygodniach używania s binerów stwierdzam, że był to zakup roku.. conajmniej.
Są przegenialne. Tylko trochę farba odłazi, ale od środka, tam gdzie id wisi, więc zupełnie mi to nie przeszkadza.

Nigdy już nie wrócę do kółek :D

Link to comment
Share on other sites

A u mnie po 10 miesiącach używania, niestety jeden s-biner zakończył swój żywot :D

Ale naprawdę mocno dostawał w kość, bo był przypięty do szelek, a Zayra uwielbia się tarzać...zepsuł się ten odginacz, bo sama konstrukcja jest niezniszczalna :)

Kupiłam 2 następne, tylko rozmiar 0,5, bo wcześniej mieliśmy 0 i to 0,5 jest idealne dla średniego psa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czy ktoś miał do czynienia z tymi ID?

http://allegro.pl/metalowy-identyfikator-z-grawerem-kolko-i6066604752.html

http://allegro.pl/identyfikator-dla-psa-kota-adresowka-90-wzorow-i6037718155.html

Przewinął się tutaj również te ID z aluminium http://allegro.pl/medalik-identyfikator-dla-psa-kota-grawer-gratis-i6066916980.html Aluminium jest dobre na adresatkę??

Polecacie Edeil5, a on ma adresatki z laminatu (strasznie cienkie swoją drogą 1,6 cm) one się nie łamią? Kiedyś chyba były odradzane i lepsze były z metalu. Jak to teraz jest? Wypadłam z obiegu ;) i nie wiem na co patrzeć a obiecałam Tz że zajmę się sprawą  a045.gif

Link to comment
Share on other sites

Też mam kilka, trzymają się nieźle, ale przy każdym zamówieniu coś mi pomieszali- albo kolor nie ten, albo grafikę, albo wzór...ja muszę mieć wszystko idealnie takie, jak zamówiłam,  więc już do nich cierpliwość straciłam. Jakbym taka upierdliwa nie była to polecałabym :D

Te z pierwszego linka ciekawe się wydają

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...