Jump to content
Dogomania

Adresówka


coztego

Recommended Posts

Ja tych z karteczkami nie lubię. Po pierwsze połowa ludzi nie wie, że tam jest karteczka, a po drugie mogą się odkręcić, zamoknąć.
Dla mnie metalowa z numerem telefonu jest najlepszym rozwiązaniem, przynajmniej osoba która znajdzie psa od razu ją zauważy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Angi']i jak się sprawdzają furkidzowe adresówki?[/QUOTE]

My jesteśmy zadowoleni. :D Po boku jedynie lakier zszedł delikatnie , gdy mocowałam kółeczka do adresówki, ale nie jest to zbytnio widoczne. Poza tym adresówka po codziennych kąpielach w jeziorze jest jak nowa. :)

Link to comment
Share on other sites

Oprócz z furkidz mam sporo adresówek zamówionych na allegro. Te starsze wyglądają podobnie do tych: [url]http://allegro.pl/brelok-identyfikator-prezent-upominek-breloki-psa-i4473770279.html[/url] Myślę, że mogę je mieć jakieś 4-5 lat. Trochę się porysowały, ale są czytelne.
Nowsze id to takie złote kółeczka, ale już ich nie mogę znaleźć na allegro. Te zrobiły się zaśniedziałe, ale nadal są czytelne. Mają z 2-3lata.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Jakie są wasze ulubione adresówki?
Oprócz tej z Furkidz.[/QUOTE]
będę chyba monotematyczna (:diabloti:) ale szkło akrylowe :) mam stare z lutego dla obydwu psów i nowe dla Muffina ale na razie chcę przetestować te stare ile naprawdę wytrzymają i chyba idąc tym tokiem to nigdy nie założę mu nowych :evil_lol:
no i mamy też taką od weterynarza, nie wiem czy jest jakiś nakaz jej noszenia ale zarejestrowałam go,zaczepiłam o kiltixa więc ma ją cały czas i obie trochę hałasują,bo ta jest metalowa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WHWT']Znalazłam fajne adresówki. Są strasznie drogie. Nie znalazłam żadnej opini, jestem ciekawa czy są warte swojej ceny. Może ktoś taką miał?
[URL]http://www.sklep.zwierzaczek-wroclaw.pl/kategoria/akcesoria/grawerowane-przywieszki[/URL][/QUOTE]



Ojej, niedobrze, te adresówki trafiają zupełnie w mój gust :cool3: !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]WHWT[/B], świetne te adresówki. Tylko właśnie ta cena... :D Tak samo miedzianka strasznie mi się podoba, no ale cena już mniej.
Rozglądam się za adresówką dla mojego Psychopackiego i dla berneńczyka, zastanawiam się czy furkidz wytrzyma przy tych psiskach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...