Jump to content
Dogomania

Adresówka


coztego

Recommended Posts

[quote name='Endher']Coffee, :lol: :lol: :lol:[/QUOTE]

Miałam takowy przypadek na osiedlu - dobrze ze pies miał chip i takim sposobem (nie obylo sie bez władz ;)) pies został "zabrany" od rzekomej dobrej duszy tzn starszego faceta który próbowal dziewczynie kit wcisnąć ze przez to ze pies mial zlamana adresówke, byl mokry został "wyrzucony" przy ulicy - kompletnie facet nie wiedzial ze pies uciekł, adresówka sie zlamala podczas ucieczki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Ja bardzo wyraznie przeczytalam, po co tylko uzywac cos co sie lamie? O czym bylo tu wiele razy pisane? Nie jestem w stanie tego pojac, wiele osob czeka az jego ID sie zlamie i dopiero zmienia..no gratuluje...[/QUOTE]

a jesteś w stanie przewidzieć kiedy ci się ID złamie? chyba nei zawsze, a zamówienie nowego trwa jakiś czas, dla bezpieczeństwa nie ściągnie przez kilka dni tego złamanego, ja nie widzę w tym nic dziwnego.

Link to comment
Share on other sites

a jesteś w stanie przewidzieć kiedy ci się ID złamie? chyba nei zawsze, a zamówienie nowego trwa jakiś czas, dla bezpieczeństwa nie ściągnie przez kilka dni tego złamanego, ja nie widzę w tym nic dziwnego.


Dokładnie o to mi chodziło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']a jesteś w stanie przewidzieć kiedy ci się ID złamie? chyba nei zawsze, a zamówienie nowego trwa jakiś czas, dla bezpieczeństwa nie ściągnie przez kilka dni tego złamanego, ja nie widzę w tym nic dziwnego.[/QUOTE]

ech ostatni raz wiec wyjasnie o co mi chodzi ;) skoro ID sie lamie (co bylo pisane wieeeele razy tutaj, ze plexi sie lamie) to sie wymienia ZANIM sie zlamie, a nie czeka, ups zlamalo sie ok to kupujemy inne. Po co wiec ID? jakie to bedzie zabezpiecznie dla psa?

Link to comment
Share on other sites

ech ostatni raz wiec wyjasnie o co mi chodzi ;) skoro ID sie lamie (co bylo pisane wieeeele razy tutaj, ze plexi sie lamie) to sie wymienia ZANIM sie zlamie, a nie czeka, ups zlamalo sie ok to kupujemy inne. Po co wiec ID? jakie to bedzie zabezpiecznie dla psa?

Sprostuję. Identyfikator kupiłam zanim przeczytałam (na tym forum) opinie na temat wytrzymałości pleksi. Do teraz świetnie służył. W każdym bądź razie nowe identyfikatory są w drodze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']ech ostatni raz wiec wyjasnie o co mi chodzi ;) skoro ID sie lamie (co bylo pisane wieeeele razy tutaj, ze plexi sie lamie) to sie wymienia ZANIM sie zlamie, a nie czeka, ups zlamalo sie ok to kupujemy inne. Po co wiec ID? jakie to bedzie zabezpiecznie dla psa?[/QUOTE]

ja mam 3 ID z plexi i wszystkie się trzymają, nic się z nimi nie dzieje i się nie łamią, tak samo tyczy się obroży, smyczy etc., więc nawet jak czytam że komuś to ID nie służy to i tak sobie go kupuję, bo pies- psu nie równy. Czasami warto wypróbować coś samemu, a przecież żaden ID wieczny nie jest. Dlatego też są bez sensu dla mnie wypowiedzi które czytam, bo każdy ma prawo kupić i wypróbować co chce, plexi nie przeżyła, ok.. kupi się coś innego, ale po co od razu takie komentarze? nie mówię że są one jakieś obrażające tylko po prostu bez sensu.


---------

Zamówiłam sobie adresówki przez allegro i poczta je zgubiła zanim do mnie dotarły :angryy: sprzedawca był na szczęście rzetelny i na swój koszt wyrobił mi raz jeszcze identyfikatory, jeszcze nei doszły, ale na nie czekam.
kocham PP :loveu::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coffee&Nera']Czy dzwonią tak jak Lyssetky to nie wiem no ale dzwonią w jakis tam sposob - ja i pies sie juz przyzwyczailysmy ;)[/QUOTE]

Właśnie o tym, że dzwonią to słyszałam tylko chciałam sobie wyobrazić jak bardzo;) Lyssetky mi i psu nie przeszkadzają, ale nie wiem jak by było przy głośniejszym dzwonieniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konikowa']A ja mam pytanie do posiadaczy adresówek z ArtMagic. Czy one tak dzwonią jak Lyssetky?[/QUOTE]

Mialam 3 rodzaje metalowych, ArtMagic dzwonia...bardzo dzwonia:diabloti: Chyba dlatego, ze sa lekkie, cienkie i lataja na tym koleczku;) Ale ja to lubie, pomaga zlokalizowac psa:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Mialam 3 rodzaje metalowych, ArtMagic dzwonia...bardzo dzwonia:diabloti: Chyba dlatego, ze sa lekkie, cienkie i lataja na tym koleczku;) Ale ja to lubie, pomaga zlokalizowac psa:eviltong:[/QUOTE]

Aha... No to szkoda, że są takie głośne. Mi zależy na w miarę cichych, ale bardzo trwałych i w sumie nie wiem na co się zdecydować. Mam adresówkę prawie 3 lata, kupioną w zoologicznym, chyba metalowa i spisuje się super. Napisy czytelne, zero jakiś naderwań, ale koszt takiej adresówki powala.

Link to comment
Share on other sites

mi z plexi tez id bardzo dobrze sie trzymają, 2-3 mają ponad rok, Milan ma w kojcu jedną cały czas 24h na dobę nastawiona jest na różne warunki ;d
do tej pory jedna mi tylko pękła, ale to było ewidentnie z mojej winy... pies szedł na smyczy w obroży łańcuszkowej, pociągnął do kota i jakos tak feralnie adresokwa zaplątała się z łańcuszkiem i pod wpływem ostrego szarpnięcia trzasła

Link to comment
Share on other sites

A nasz QT się zgubił :roll: A był świetny, służył nam już ponad 1,5 roku i nic się nie działo. A zgubił się z mojej winy, zmieniłam ogniwko na większe i niestety jak się okazało-słabsze. Pies zgubił ID podczas spaceru z moją mamą... Trzeba się rozejrzeć za czymś nowym

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...