Jump to content
Dogomania

Pozdrowionka :)


Rotti

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
gdyby bylo blizej, to pewnie z serniczkiem bym jakims zawitała :wink:

A ta sie miala odchudzać :roll: Zwiały z "odchudzajacego" topiku i serniki im w głowie :roll:

A KTO tu znowu o serniczku zaczyna.

Obie macie racje - ile można o czekoladzie tylko czytać i słuchać.

Bezpieczniej jest chyba zostać na gończych i nie wypuszczać się na offy bo tam maniacy jacyś szaleją. A tu niekt nie powołany nie zagląda.

Cześć Pati, jak mała Cavanka się chowa?

Toć za tydzień już jej miesiączek stuknie.

Link to comment
Share on other sites

Beata tylko, że ja na gończych to specjalnie nie mam nic do roboty :roll: Bo psa gończego nie mam :roll:

Chyba, że weźmiecie pod uwagę, ze ona cudownie koty goni i ja na gończego przyjmiecie :lol: :lol:

I sie pochwalę jeszcze raz, że ja 3 kg schudłam :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Pika, no jak to nie masz nic do roboty?

Pogadać z nami w wolnej chwili :popcorn: :beerchug: .

Pod uwagę weźmiemy koty i ptaszki i co tam jeszcze nadaje się do ganiania :wink: i jednogłośnie przyjmujemy Cie w poczet gończych :P .

A ja nie bardzo mam się czym pochwalić. Wtedy na samych warzywkach spadło chyba ze 3 kg i od tej pory nic nie drgnęło. Ruchome jest 2 kg w zależności co i ile zjem. A że nastał czas truskawek obżeram się nimi bez opamiętania w różnych konfiguracjach.

Link to comment
Share on other sites

.

Pika, no jak to nie masz nic do roboty?

Pogadać z nami w wolnej chwili :popcorn: :beerchug: .

Pod uwagę weźmiemy koty i ptaszki i co tam jeszcze nadaje się do ganiania :wink: i jednogłośnie przyjmujemy Cie w poczet gończych :P.

No pogadac zawsze można :lol: i dlatego powinnam wszedzie wpadać

Z powdou kotów na gończe, :lol: bo z powodu ptaszków (czytaj kaczek) siedze tez na retriverach, :D z zamilowania powinnam na molosy (czyt. dogi ) iść, z racji posiadania danej rasy - jestem na kundelkach :lol: dla zabawy na offie i z ciekawości na "Wszystko o psach" i na "Wilki" wpadam :wink:

Kurka wodna, jak to fajnie miec kundla :o

.

A że nastał czas truskawek obżeram się nimi bez opamiętania w różnych konfiguracjach.

No truskaweczki malinka, tylko strasznie kwaśne sa :( Więc ja miksuję sobie z jogurtem naturalnym, niestety dodaje troszke cukru bo ten kwas by mi żoładek wykończył i pije takie cós. I dobre to jest bo strasznie zapycha zoładek i juz sie jeść nie chce :wink:

Pati Ty lepiej idź na topik DOGOMANIA bo zdaje się pewnej bardzo małej dziewczynce narzeczonego przydzielono :lol:

Ze co niby ??

Ide z odsiecza!! :evil:

Byłam, widzialam :roll: Coś marna ta odsiecz :roll:

Chyba, że Ci się zięć spodobał :lol:

I ucałuj w niedziele Cavanke od cioci POKI :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kika

Owszem wybieram się na wystawę, ale trochę w drugą stronę, bo do Koszalina :) Ale za to we wrześniu mam zamiar jechać do Świerklańca. Może zawiatasz tam gościnnie ?

Pati

Od cioci Rotti też małą ucałuj :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...