Jump to content
Dogomania

Stary bandzior odszedł za TM...Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach...


Klaudus__

Recommended Posts

Domek bedzie czekal - tak mi potwierdzila pani z Niemiec nawet dzis jeszcze. Poki co ustalilam, ze zobaczymy do poczatku jesieni jak bedzie. Do tego czasu ma byc na pewno dla niego to miejsce, a mysle, ze i dluzej.
Chulo bez zmian. ponoc rano rusza sie lepiej, a wieczorem gorzej.
Ostatnio nie chcial wyjsc z budy (cieplo wylozonej tonami polaru), ale w koncu po suszone pluco wyszedl. Zaraz jednak wgramolil sie do srodka.
Jest teraz w suchym i przewiewnym, dobrze naslonecznionym miejscu.
Nie rusza sie dobrze, ale tak juz bylo i wczesniej. Tyle, ze sie i nie poprawia jakos, no ale to dopiero 2 tygodnie po kapieli i od ataku.
Moze za miesiac, dwa sie poprawi?... na to liczymy.
Niestety za duzo lekow typu Rimadyl tez mu nie mozna dawac. Leki na stawy sa w drodze (od jego pani). Do Swiat powinny dotrzec.
Jak nie, to kupie tutaj.
Mam zdjecia, ale nie wstwie, bo nie umiem i nawet mi nie tlumaczcie jak, bo za tepa jestem. Jesli ktos chce wstawic, to moge przeslac.
Oznaka woli zycia jest jednak jego wielki apetyt. Zdaje sie tez byc zainteresowany tym, co sie dzieje.
Moje pytania o tymczas dotyczyly o to, jak to wyglada w praktyce, ale poki co i tak nie jestesmy na tym etapie, wiec nie mam co pytac.
Mysle, ze Chulo jest Was b. wdzieczny za chec pomocy i zainteresowanie, bo w zyciu nie mial wokol siebie tyle zyczliwosci, co teraz.
Dziekuje wiec w jego imieniu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze trzebaby rozpropagowac watek bo Bandi jest staruszkiem i czas gra dla niego dużą role .... [B]Wysyłajcie prosze zaproszenia do ludzi na ten watek ;)[/B] ja juz troche porozsyłałam ..

Popatrzcie jaki on przystojniak :loveu:

[URL="http://img134.imageshack.us/img134/8829/zmianarozmiarureexposurv.jpg"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/8829/zmianarozmiarureexposurv.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

dzięki dziewczyna za odzew ;):loveu:

a ja mam jeszcze zdjecia Bandiego :

tu wypoczywam na polarkach :eviltong:

[URL="http://img139.imageshack.us/img139/3954/20090403schron030409007.jpg"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3954/20090403schron030409007.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś jeszcze deklaruje jakieś pieniążki na BANDIEGO ?

Obawiam się, że jeśli mu nie pomożemy - myślę tu o dt - to nie wiadomo co z nim będzie.
A byłoby wspaniale gdyby ten piesek zaznał jeszcze miłości w swoim życiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Obawiam się jednak,że znalezienie dla Bandiego DT to też wcale nie będzie takie proste...[/I][/quote]

Raczej chodzi o sam dt. Bo gdzie on niby ma byc. U nas w poblizu nie ma niczego jak hotelik. Pytam, zastanawiam sie, ale nic nie wymyslilam :(
Ludzie, ktorzy maja domki, tj. jakis teren przy nim i jakies zabudowania, to sa to gl. ludzie zamozni, na nich nie ma co liczyc. (W kazdym razie ja tu takich nie spotkalam) Z kolei ci, co maja serce i by pomogli, to przewaznie domkow nie maja, tylko gdzies w mieszkankach i do tego czesto juz ze zwierzami.
Ja moge na poczatek wylozyc, a potem ci ktorzy deklarowali , doślą, to jest ok dla mnie, w koncu jestesmy tu powazni i normalni, tylko... ja nie widze takiego domku poki co, a wywozic go daleko tez nie chcialabym, ze wzgledu na jego slabe zdrowie i ze bedzie jeszcze dalej od czekajacego na niego domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Certusowa']Raczej chodzi o sam dt. Bo gdzie on niby ma byc. [B]U nas w poblizu nie ma niczego jak hotelik. [/B]Pytam, zastanawiam sie, ale nic nie wymyslilam :(
Ludzie, ktorzy maja domki, tj. jakis teren przy nim i jakies zabudowania, to sa to gl. ludzie zamozni, na nich nie ma co liczyc. (W kazdym razie ja tu takich nie spotkalam) Z kolei ci, co maja serce i by pomogli, to przewaznie domkow nie maja, tylko gdzies w mieszkankach i do tego czesto juz ze zwierzami.
Ja moge na poczatek wylozyc, a potem ci ktorzy deklarowali , doślą, to jest ok dla mnie, w koncu jestesmy tu powazni i normalni, tylko... ja nie widze takiego domku poki co, a wywozic go daleko tez nie chcialabym, ze wzgledu na jego slabe zdrowie i ze bedzie jeszcze dalej od czekajacego na niego domku.[/quote]
Kurcze no właśnie to jest problem:shake:.W Świnoujściu ci co mają domki,to wynajmują jako stancje,pokoje...co se będą brać na podwórko takiego starego,chorego psa...co ludzie powiedzą:pissed::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...