Jump to content
Dogomania

Sochaczew - Tara, znowu Onka, MA DOM


luka1

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i wyprosiłyście - Tara pojechała ze schroniska do nowego dom. Oczywiście nie wiem gdzie i do kogo, ale mam nadzieję że dobrze trafiła.
:multi: :multi: :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

skoro prosto ze schroniska to chyba nie ma szansy żeby dowiedzieć się co u niej słychać :shake::shake: szkoda lubię zawsze jakieś nowinki z nowego domku :cool3: ale najważniejsze że ma ten domek i miejmy nadzieję że bardzo kocha naszą psinę :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Niestety - mało grożna. Nie szczeka, a miała pinować i odstraszać intruzów.[/QUOTE]

boże czy to jest powód aby zwracać psa do schroniska... bo jeżeli dobrze zrozumiałam to ta bidula wróciła??? czy może ja już jestem przewrażliwiona ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']bo jeżeli dobrze zrozumiałam to ta bidula wróciła??? czy może ja już jestem przewrażliwiona ????[/quote]
Dobrze rozumiesz Marysiu...Tara wróciła bo nie odstraszała ludzi...nie szczekała itp. :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='luka1']nie jest jej łatwo znależć dom - na stróża sie nie nadaje bo zbył łagodna, na przytulanke za duża :-([/QUOTE]

to może by kobitce zrobić jakis przyśpieszony kurs samoobrony, będziemy wtedy mogły powiedzieć .... owszem nie szczeka ale za to jaka obronna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko znalazła nowego właściciela, ale i swój domek napewno już na zawsze i ja tego dopilnuję, bo sunia jest faktycznie wspaniała i zasługuje na serce pełne miłości, spacery, zabawy, pielęgnację i jeszcze raz dużo dużo miłości:loveu: a znalazłam jej domek który jej to wszystko zapeni a nawet jeszcze więcej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...