Jump to content
Dogomania

Czym Karmicie Swoje Yorki?


iWoNai

Którą z wymiennionych karm polecicie ?  

76 members have voted

  1. 1. Którą z wymiennionych karm polecicie ?



Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iWoNai napisał:

hmmm ...to moja mamka stwierdzila ze daje mu wkolko to samo ...

Czytalam ze psu nie powinno za czesto urozmaicać jedzenia, bo pies to nie człowiek i lepiej jak daje mu się to samo! Podobno lepiej na zdrowie to wychodzi, ale zawsze można czymś urozmaicić program żywienia chociaż nie za dużo i nie za często :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie...mam pewien problem ...otoz moja sunia nie chce jesc sama ,tylko z reki !...Nie przyzwyczajalam jej ...wiec sama nie rozumiem.

Jesli np nie jje nic przez wiekszosc dnia -"lamie sie" i daje jej z reki -wiem wiem -bledne kolo ...co robic?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 4 weeks later...

Nie słyszałam o zakazie podawania mleka. A Actimel jest bardzo zdrowy na przewód pokarmowy więc tym bardziej mi sie wydaje ok.

Axel nie je nabiału ale to z innego powodu. Jak zje nawet troszkę białego sera to sie potem strasznie drapie. Więc nie je ale jak nieraz ociupeńkę dostanie to jest bardzo szczęśliwy i pochłania to w sekundę. :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Generalnie mleka nie powinno się podawać szczególnie w okresie szczenięcym - biegunki i inne sensacje żołądkowe.

Inna sprawa to jogurty , czy biały serek - z umiarem można - jeśli pies nie jest uczulony (tak jak Vikta czy Axelek :( )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Rzeczywiście to straszne gdy piesek nie chce jeść... Ja nie mam tego problemu, bo Flora je bardzo chętnie ulubionego gotowanego kurczaka i ukochaną karmę Royal Canin :wink: Ale moja siostra (nie Malwincia) też ma yorka i własnie ten yorkuś nie chce i nie lubi jeść... To już chyba nigdy się nie zmieni, bo po prostu taka jest jej psychika.

Link to comment
Share on other sites

Mój Gofi je ostatnio z bardzo dużym apetytem sucha karme Royala (ten dla młodych yorków). Od czasu do czasu (jak mam czas) gotuje mu wątróbkę z marchewka i ryżem, robie marchewke z oliwą z oliwek na ładne oczka :), daje mu papryke która bardzo lubi, różne chude miesko (gotowane). No i jak był mały to hodowca od którego go kupowałam kazała mu dawać mleko i inne przetwory mleczne. Wiec (teraz juz gofi tego nhie lubi) Gofi z bardzo dużym apetytem zajdał waniliowy serek Danona, pił mleczko, jad twaróg z miodkiem i inne. Dawałm mu też zupki dla bobasków i wiele warzyw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...