Jump to content
Dogomania

Nowe czasopismo Dog&Sport


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Można zamówić numery archiwalne,oprócz numerów: 1 i 4, których nakład już się wyczerpał (są za to dostępne do przeczytania on-line na naszej stronie [url]www.dogandsport.pl[/url]).

Najnowszy numer 10 - ukaże się już na początku lipca :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdava']Można zamówić numery archiwalne,oprócz numerów: 1 i 4, których nakład już się wyczerpał (są za to dostępne do przeczytania on-line na naszej stronie [url]www.dogandsport.pl[/url]).

Najnowszy numer 10 - ukaże się już na początku lipca :)[/QUOTE]

dzięki za odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

NR 2 (10) 2011

W najnowszym numerze:

- Dock Diving - po raz pierwszy w Polsce
- Komunikacja w sporcie (część 1)
- Przewodnik agilitowego debiutanta
- Trening obrotu na tzw. shoocie - flyball
- Tropienie sportowe (część 2)
- Agilitowiec na zawodach frisbee, czyli DCDC Wrocław 2011 - Olga Kwiecień-Maniewska
- Pam Martin - roztańczona szkoleniowiec
- Presja w zaganianiu
- Dogtrekking - trasa z widokami
- Rehabilitacja psa
- Pierwsza pomoc u psów
- Szacunek, porozumienie i partnerstwo - psy asystujące
- Pies też człowiek - relacja z wykładu Turid Rugaas na temat emocji u psów
- Dogfrisbee - nowe hobby Marka? - DOGonić marzenia, kolejny sezon

Więcej na stronie [URL="http://www.dogandsport.pl"]www.dogandsport.pl[/URL]

[IMG]http://www.dogandsport.pl/sites/default/files/pliki/numery/nr_10_full.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Collie napisała, pojedyncze egzemplarze kwartalnika Dog&Sport można kupić tylko w empikach. Jest też dołączany do karmy Dog Chow w wybranych sklepach zoologicznych.
Natomiast zachęcamy do zamówienia prenumeraty na stronie [url]www.dogansport.pl[/url], to najpewniejszy sposób otrzymania wszystkich numerów. W prenumeracie jeden numer jest gratis (pojedynczy egzemplarz kosztuje 6 zł, w prenumeracie 4 numery 18 zł). Przesyłka jest bezpłatna i dodatkowo do każdej prenumeraty dodajemy frisbee Dog Chow :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 11 months later...

Uwaga na prenumerowanie tego czasopisma w 2014 roku! Na stronie czasopisma widnieje informacja, że prenumerata kosztuje 35zł, aby zamówić prenumeratę należy wypełnić formularz na tejże stronie. Po wypełnieniu formularza otrzymałam informację, że mam przelać 55zł na konto. Zapytałam jakim cudem, skoro inf. to 35zł. W zwrotnej wiadomości pani napisała, że teraz jest to dwumiesięcznik i dlatego. Nie wpłaciłam pieniędzy i uznałam sprawę za zamkniętą. Po kilku dniach otrzymuję wiadomość, że pierwszy numer został wysłany (czas przeszły!) i że mam uregulować należności. Wpłaciłam zatem za ten jeden numer 10zł (bo tyle jeden numer kosztuje) i wysłałam, że bardzo dziękuję ale nie chcę takiej prenumeraty. W zwrotnym mailu otrzymałam informację, że w takim razie nie wyślą pierwszego numeru (który rzekomo został wysłany już jak twierdzono w poprzednim mailu). Dla mnie to jest zwykłe oszustwo. RADZĘ SZCZEGÓLNIE UWAŻAĆ PRZY JAKICHKOLWIEK TRANSAKCJACH Z TYM WYDAWNICTWEM (CZASOPISMEM). Jeśli zachodzi taka potrzeba chętnie umieszczę tutaj korespondencję.

Link to comment
Share on other sites

Ja wykupiłam prenumeratę w zeszłym roku i strasznie śmieszy mnie to, że chcą teraz być dwumiesięcznikiem. W zeszłym roku udało im się wypuścić raptem 3 numery. Nie wiem jak chcą to zrobić skoro dodatkowo mają straszne obsuwy w wysyłaniu. Niemniej przyjemna rzecz do poczytania i pooglądnia :-).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...