Jump to content
Dogomania

Nowe czasopismo Dog&Sport


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bewarka']Ja również otrzymałam dziś. :cool3: Wcisnął już ktoś te gumki do spodu miski w te otworki? Cholera, wyrzuce je, bo tylko mi na nerwach działają a jedna się już zgubiła, płytki się raczej nie porysują... :eviltong:[/quote]

Dostałam w zeszłym tygodniu :) razem z "miską" wielka, która może robić za basenik dla Kokosa. A gumki ... szkoda gadać- poddałam się:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Do mnie doszło. Pogniecione, powyginane...:lol: Czy warto? Hmm...tematy ciekawe, pisane przez specjalistów, fajnie się czyta i kartki takie gładziuuutkie, hihi...ale moim zdaniem zdecydowanie za mało jak na cenę [B]6zł[/B]. I reklam nie brakuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Ja mam 2 dotychczasowe numery i dla mnie też za mało jak na 6zł... Dlatego pytam, co jest, bo nie wiem, czy warto jechać po to :diabloti:[/quote]


ja kupiłam ten nowy nr i jest nawet spoko :eviltong:
na pewno miałam więcej czytania niż w poprzednim numerze :evil_lol:
ale jak na taką cenę to rzeczywiście trochę więcej artykułów mogłoby być..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']
[URL]http://images44.fotosik.pl/180/f51ccd424a00bd5emed.jpg[/URL]
miska juz przetestowana:lol:[/quote]

haha, moja też

Ma w Niej wodę na dworze, a jedzenia mieści się całe wiadro, dlatego mu w Niej karmy nie daję, bo dostaje tylko 10 łyżek stołowych na jedno danie :lol:

[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/9108/alicjadwor015.jpg[/IMG]

[quote name='Marta_Ares']ja zamawialam prenumerate w zeszły poniedziałek, przelałam odrazu pieniądze i dzisiaj przyszły 2 numery (wiosna i lato) + miska.

Namęczyłam sie troche zeby te gumki wsadzic:evil_lol:, a miska wielka przyda sie na treningi agility do wody[/quote]

Jakie gumki :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...