Jump to content
Dogomania

Nowe czasopismo Dog&Sport


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tez juz ja dostałam ( jakis tydzien temu).
Fajna gazetka - osobiscie bede ja kupowac, ale jak narazie nie znalazłam w niej nic co by mnie powalilo na kolana - nie bylo w niej nic o czym bym jeszcze nie czytała itd.
Czekam na jakies nowosci i moze pojawiłyby sie artykuły specjalistów w roznych dziedzinach ? OB, IPO ? FH ?

Napewno jest to pozytywna nowosc.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to pismo ma w pierwszej kolejności zachęcić tych,dla których psi sport jest całkowitą nowością. Ma wprowadzać w temat krok po kroku a więc dla tych ,którzy już biorą udział w zawodach to na razie nic nowego.
Ale myślę,że i dla fachowców będą odpowiednie artykuły
Basia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']Myślę, że to pismo ma w pierwszej kolejności zachęcić tych,dla których psi sport jest całkowitą nowością. Ma wprowadzać w temat krok po kroku a więc dla tych ,którzy już biorą udział w zawodach to na razie nic nowego.
Ale myślę,że i dla fachowców będą odpowiednie artykuły[/quote]

Też mi się tak wydaję. :) Wczoraj dostałam i moim zdaniem pomysł świetny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia.']Dzisiaj przyszła do nas gazetka. Jest świetna. chyba zamówię prenumeratę ;)
Właśnie jak to jest z ta prenumeratą? Przelewa sie tylko te 18zł i przesyłaja co miesiąc? Za przesyłkę nic się nie płaci?[/quote]

Dołączam się do pytania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Talia, to kwartalnik, więc przychodzi co 3 miesiące... :lol:
za przesyłkę się nie płaci, skoro nic nie ma o tym napisane...[/quote]
No tak zapomniałam, że to kwartalnik:eviltong:
Taki mały OT: Czy w prenumeracie PP i MP tez się nie płaci za przesyłkę?

Link to comment
Share on other sites

dostalam i naprawde fajne...z pewnoscia zaprenumeruje-szczegolnie interesuja mnie artykoly o flyballu no i dowiedzialam sie ,ze u nas we wrocku jest klub przygotowujacy do startow w tej dyscyplinie.
Ogolnie godne polecenia-mysle,ze dla kazdego cos sie znajdzie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Przyszło do mnie wczoraj. Na początku popatrzyłam, przeleciałam i jakieś takie 'chude' mi się to wydawało jak na cene 6 zł. Ale jak zaczęłam czytać to niemal od dechy do dechy :D Bardzo fajna, wartościowa gazeta i w przeciwieństwie do innych czasopism nie ma pińćset reklam na strone, a ogólnie czyta się bardzo przyjemnie. :) Ta micha w prenumeracie do mnie nie przemawia, ale chyba zamówię, bo nie jestem pewna, czy u mnie można taką gazete znaleźć a nie będzie mi się chciało latać po mieście a poza tym taniej jest po prostu.

Link to comment
Share on other sites

Następny numer pisma [B]Dog&Sport[/B] ukaże sie na poczatku kwietnia 2009 i bedzie go mozna kupic we wszystkich [B]empikach[/B] na terenie calego kraju :lol:

Na prenumeratę składają sie cztery numery: trzy numery tegoroczne począwszy od nr 2 oraz nr styczniowy z 2010 r.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam e-maila do nich czy jeszcze można zamawiać, to mi odpisali po ok.5 minutach , że mam podać adres to mi przyślą.
Ciekawe dlaczego Tobie nie napisali?
Szkoda, że tak późno się dowiedziałam.
Gdybym wcześniej znalazłam ten temat, tobym miała fajną lekturę na ferie, a teraz mam ostatni tydzień wolnego, więc przyjdzie po feriach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justys95']Tak, o ile dobrze pamiętam to historia frisbee i rodzaje dysków.[/quote]

Tym bardziej nie moge sie doczekać kiedy dostanę... Mam nadzieję żę jeżeli nie w tym to może w następnym numerze będzie temat odnośnie techniki rzutów... Chciałabym zacząć ćwiczyć na wiosnę...

Link to comment
Share on other sites

Pisała Zielsko, ale w innym wątku. Proponuję połączyć wszystkie tematy i wstawić na jeden dział np. ten z czasopismami, bo tak to się wszystko miesza :cool3: A będzie coś o zaprzęgach, bo jak sport to sport, a w tym nr ani słówka?

[quote name='Zielsko']Mysle, ze nastepny numer spodoba sie Wam, bo bedzie grubszy :) i podejrzewam, ze bedzie tam tez wiecej sportow.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molli']Drugi wątek znajduję się tu:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f914/nowe-czasopismo-dog-sport-131071/index5.html#post11848232[/URL][/quote]...jak również tu:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f90/nowe-czasopismo-dog-sport-131068/[/URL]

tutaj:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f89/nowe-czasopismo-dog-sport-131069/[/URL]

oraz tutaj:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f116/nowe-czasopismo-dog-sport-131073/[/URL]

Łacznie 5 wątków ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justys95']Pisała Zielsko, ale w innym wątku. Proponuję połączyć wszystkie tematy i wstawić na jeden dział np. ten z czasopismami, bo tak to się wszystko miesza :cool3: A będzie coś o zaprzęgach, bo jak sport to sport, a w tym nr ani słówka?[/quote]

Drugi wątek znajduję się tu:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f914/nowe-czasopismo-dog-sport-131071/index5.html#post11848232[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...