Jump to content
Dogomania

Nowe czasopismo Dog&Sport


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

W internetowym formularzu prenumeraty na stronie kwartalnika jest okienko wyboru "od którego numeru". Jeśli interesują Was wszystkie dostępne poprzednie numery zaznaczacie tam "od nr 2". Czyli zaprenumerujecie nr 2, 3, 4 i 5 (ten, który się teraz ukaże). Potem operację trzeba powtórzyć i zamówić prenumeratę na 2010 rok zaznaczając od nr 6 :)
W przypadku braku tylko jakiegoś pojedynczego archiwalnego wydania proszę o kontakt mailowy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W 5 numerze kwartalnika Dog&Sport:
- Tim Symes i Polly
- Droga do sukcesu, czyli formułowanie celów w sporcie
- Sędzia trzeciej generacji - rozmowa z Antoninem Grygarem, czeskim sędzią i instruktorem agility
- Flatwork, czyli praca na płaskim - przygotowujemy dobrego "skoczka". Część 2 - autorstwa Magdaleny Ziółkowskiej
- Dogfrisbee zimą
- Overy, czyli kiedy psy latają nad nami
- Flyball - bieg po zdrowie? Jak pokonać szybko tor i uniknąć kontuzji
- Renate Tribus i jej mistrzowie świata. Dlaczego ceni obedience?
- Pasterstwo - Jeden sport, dwie konkurencje, czyli czym się różnią: Trial Collecting Style i Trial Traditional Style
- Z ustawą do sklepu - dostępność miejsc użyteczności publicznej dla psów asystujących
- Czy mi się uda? Projekt "DOGonić marzenia"
- Co ja tutaj robię? - felieton Tomka Jakubowskiego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdava']Teraz ukaże się nr 5. Czyli w Twoim przypadku psiulka najlepiej byłoby zaprenumerować kolejne 4 numery od numeru 2, a w uwagach zaznaczyć, że bez numeru 3. Czyli Twoja prenumerata obejmowałaby następujące wydania: 2,4,5 i 6 :)[/QUOTE]

Tak zrobiłam i już przelałam za prenumeratę. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...