Jump to content
Dogomania

Nowe czasopismo Dog&Sport


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='CaneSs']Ja chciałam zapytać czy to pisemko można dostac w normalnym sklepie z prasą? np. Empik ???
A jeśli nie to czy można jeszcze zamówić poprzednie numery na stronie tej gazety? :roll:[/quote]

Gazetę można kupować tylko w Empiku i prenumerować na ich stronie [url=http://www.dogandsport.pl]Strona główna - Kwartalnik Dog&Sport - Fundacja Przyjaciel[/url] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwcza']A jeszcze ja mam pytanie, bo tam jest do wypełnienia "Od którego numeru" i "Ilość egzemplarzy". Nie wiem teraz co wpisać, bo pierwszy był podobno za darmo :hmmmm:[/quote]

No piszesz czy np. od nr. 1 to dostaniesz wszystkie dop aktualnego.

A ilość, to ile chcesz ich dostać, jak wpiszesz dwa, to z każdego egzemplarza dostaniesz po 2, i tak za każdym razem( tylko wtedy będą tylko aktualne). ;););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czasowa']No piszesz czy np. od nr. 1 to dostaniesz wszystkie dop aktualnego.

A ilość, to ile chcesz ich dostać, jak wpiszesz dwa, to z każdego egzemplarza dostaniesz po 2, i tak za każdym razem( tylko wtedy będą tylko aktualne). ;););)[/quote]
Ah, no tak :lol: Dzięki za odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CaneSs']W takim razie wybiorę się niedługo do Empiku :lol:
Ale jak ostatnio byłam to nie widziałam tej gazetki. O psach był tylko MP, PP i Kynologia :eviltong:
A mniej więcej w jakim czasie przysyłają numery archiwalne ??? :cool1:[/quote]


Nie wiem, nie zamawiałam jeszcze archiwalnych :oops: bo mam wszystkie oprócz 1-szsego, bo w archwium u Nich na stronie, jeszcze nic nie ma ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alusia']Mi przyszedł nowy letni kilka dni temu bodajże 2 ...Co podoba mi się ... jedynie te różne techniki rzutów a prócz tego pierdoły [/quote]
No cóż, ja tam znalazłam sporo bardzo ciekawych tematów. Może Ty po prostu nie powinnaś prenumerować takich poważnych czasopism, skoro nie możesz w nich znaleźć nic interesującego dla siebie ;).

Link to comment
Share on other sites

ja też mam zamiar zaprenumerować, w najbliższym czasie (praktyczne poradniki, zdjęcia, aktualne dla nas tematy, no i kuszącca cena). znajomi czasem przynoszą, to przeglądam pobierznie, bo jak się tyle osób naraz rzuci ... ;)
można w każdym okresie roku, czy to tak dopiero od nowego roku??

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj zaprenumerowałam i mam nadzieję, że szybko przyjdzie do domu to nowe wydanie :eviltong:
Szkoda, że nie udało mi się nigdzie nabyć pierwszego numeru, ale może jak będę kiedyś w empiku (u mnie w mieście nie ma :roll:) to się coś znajdzie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rottie']Ja dzisiaj zaprenumerowałam i mam nadzieję, że szybko przyjdzie do domu to nowe wydanie :eviltong:
Szkoda, że nie udało mi się nigdzie nabyć pierwszego numeru, ale może jak będę kiedyś w empiku (u mnie w mieście nie ma :roll:) to się coś znajdzie :p[/QUOTE]

Pierwszy numer był za darmo.
Wystarczyło wysłać maila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Powiedzcie mi, proszę, jaki jest teraz aktualny numer.. Trzeci? Bo pierwszy posiadam, drugiego niestety nie, i nie wiem, gdzie by go kupić? U mnie w mieście nie widziałam (chociaż z tego, co wiem, to kiedyś były).[/quote]


teraz jest trzeci. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...