Jump to content
Dogomania

Nowe czasopismo Dog&Sport


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dogomanka_']Czy to jest jeszcze aktualne ?:razz: Napisałam maila do tego faceta z pierwszego postu,zobaczymy czy jeszcze uda mi się darmową gazetkę dostać.:evil_lol:[/quote]


Aktualne, bo ja dopiero dzisiaj zamawiałam i dostałam odpowiedź, że mi przyślą.

Link to comment
Share on other sites

Cierpliwości na pewno dojdzie ,ja jak wszyscy dostałam dwa numery :):):):):):):):), głównym sponsorem jest chyba Purina Dog Chow -przy prenumeracie dostaje się miskę z logo :):):)Z zamieszczonych artykułów podoba mi się wywiad z A.Niedziałek , reszty jeszcze nie zdązyłam przeczytać ;) A co Wam się podoba ?;)

Link to comment
Share on other sites

przeczytałam jednym tchem od deski do deski... :):):):) artykuły dobrze napisane, dość jasno wyłożone zasady i historia psich sportów.... mam nadzieję że w następnych numerach przejdą do szczegółów (pod artykułem o obiedence jest zapowiedź że w następnym numerze będzie o chodzeniu przy nodze :):):)):):) Najwięcej jest o agility... ogólnie o każdym ze sportów jest po troszku, każdy kto zaczyna cokolwiek robić z psem będzie zadowolony... Myślę że znajdzie się spora grupa sympatyków, gdyż na polskim rynku nie ma podobnej gazety...:):):):):)

A co wy sądzicie?? , Jak oceniacie artykuły?? Które podobałys się wam najbardziej??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...