Jump to content
Dogomania

Ares vel Karo za TM! Odszedł w wspaniałym domku u boku wspaniałej osoby...


Sally (od Koanka)

Recommended Posts

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Link do petycji : [COLOR=purple]proszę podpisujcie i rozsyłajcie do znajomych[/COLOR][/B] :

[URL="http://www.petycje.pl/4457"][SIZE=3][COLOR=red][B]::::::www.petycje.pl::::::Petycja o wyznaczenie nowego terenu dla azylu "Cichy Kąt"[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]

Osoby, które już podpisały petycję odręczną nie mogą podpisywać drugi raz internetowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ana_Zbyska'][B]Link do petycji : [COLOR=purple]proszę podpisujcie i rozsyłajcie do znajomych[/COLOR][/B] :

[URL="http://www.petycje.pl/4457"][SIZE=3][COLOR=red][B]::::::www.petycje.pl::::::Petycja o wyznaczenie nowego terenu dla azylu "Cichy Kąt"[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]

Osoby, które już podpisały petycję odręczną nie mogą podpisywać drugi raz internetowo.[/quote]
Pozdrowienia od Karo :loveu:
Zebrałam kilka podpisów,postaram się przesłać w tym tygodniu-pozdrawiam .:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']Karo dzisiaj pierwszy raz zaszczekał :evil_lol: ciekawa jestem czy wiecie dlaczego :crazyeye:a no właśnie niunia zajrzała do miski z jego rosołem :roll:
Niuni oczy mało nie wyskoczyły :razz: a ja mało nie spadłam ze stołka :evil_lol:[/quote]

Nasz też dopiero po jakimś czasie zaczął się buntować. Szczeka w ostateczności. Zazwyczaj wystarczy, ze podejdzie i tak zerknie, że sama bym się wystraszyła :diabloti: I kotki idą (oprócz Fretki, która ma go w uchu i je dalej :diabloti:)

Karuś przepiękny :loveu: I jak mu sierść urosła :loveu:

I mały offtop:
CKCzoko:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slodszy-niz-czekolada-czoko-pilnie-ogloszenia-grozba-likwidacji-ck-148509/#post13126618[/URL]

Link to comment
Share on other sites

U nas dzisiaj wściekła zima :cool3: ,nasypało śniegu :crazyeye: ,jest straszna breja :mad: .Karo rano był bardzo nieswój ,trzymał się blisko mnie i nie miał za bardzo ochoty na spacerek - myślę że taka pogoda nie nastraja go pozytywnie do rzeczywistości :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='szachrajka14']cóż tu tak pusto??
haliza nie dbasz o ten wątek:P i gdzie te zdjącie:P[/QUOTE]

Eeee, dba jak mało kto :loveu:
Haliza, polecam Ci wpadnięcie do Siwej mordki, bo szukają chętnych na udostępnienie zdjęć siwych mordek, a Karo to przecież taka piękna mordka :razz: Jeśli oczywiscie chcesz

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ,ostatnio mnie nie było ale postaram się to nadrobić :roll: - jeszcze tylko dzisiaj ,jak dożyję do jutra to będzie z górki :evil_lol:.Karuś ma się dobrze, troszkę mieliśmy kłopotów z uszkiem (ale to już chyba nikogo nie dziwi :shake:)
Jest już po leczeniu, i myślę że na jakiś czas mamy spokój :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...